Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • digiturkplay eski üyelere her sene yaptığı gibi indirimli yenileme imkanı sunmayacak galiba ?
    hala bir ses seda uyarı yok.. iletişimden mail attım dönen yok..
    bu fiyatlarla ki üstelik çamur gibi 1800k yayınlarıyla paket satacaklarını sanmıyorum..
    ya kaliteyi yükseltmek zorundalar yada en azıdan eski üyeleri kaybetmemek için indirimli yenileme tekrar aktif edilmeli..
    tivibu go bile görüntü kalitesi olarak digiturkplayın çok üzerinde..
  • 99 liraya sporun yıldızı uygunmu aylık ödeme kredi kartım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacktheblack J kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun.

Efsane avantajlı bir teklif olmuş bunu kayıt ediyorum teklif soranlar olursa paylaşacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saigo S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Uygun demeyelim de piyasaya göre idare eder diyelim. Daha uyguna olarak ortalama mevcut fakat kredi kartı fazla uyguna teklif yok.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Kredi kartına aylık 79 lira dediler arada 20 lira fark var

• Saigo S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

79 TL ise çok iyi fakat çoğu temsilci vermiyor yada çok nadir 79 TL veriyorlarsa kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saigo

Kredi kartına aylık 79 lira dediler arada 20 lira fark var
    Bu fiyatı telefon ilemi aldınız yoksa yüzyüze müşteri temsilcisi ile görüşerek mi ?

• Kampanya yapmışlar bugune özelmi bu ay a özelmi tam anlamadımda herkese veriyorlar sanırım

• Bein çekilecek/devredecek diye konuşuluyor. Zarar ettiğini iddia ediyormuş, bakalım süreç nasıl olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bein sport battı çekiliyolar fahiş fiyatlar yüzünden abone kaybettiler baya bi bence temel neden bu

fakat kim alacak ligi alsa bile nasıl fiyatlar olur bilmiyoruz
  • kafayı yemişler 1308 TL felan dıyolar :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

kafayı yemişler 1308 TL felan dıyolar :))))
    Aynen yenilemek için telefonla arayıp bu fiyatı verdiler. Aylık 79 tl teklif versinler hemen alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

kafayı yemişler 1308 TL felan dıyolar :))))
    adamlar battı hocam
  • 3.26'ya sabitledikleri dolar kuruyla ödeme yapmasına rağmen kar etmiyorlarmış.Bunlar bu yayını 100 kişiyede satsa aynı, 1000 kişiyide satsa aynı, (belki az biraz daha fazla gider olabilir).Biraz esnaf olun sürümden kazanın, iptv'ye tenezzül etmesin millet.Ama bu kendini akıllı zanneden vatandaşlar napıyo, periskop yayınlarını kesiyo aklınca maç saatinde, sitelere önlemler almaya çalışıyo, fiyatı şişiriyo.Yap aylık 50 lira, dekoder yetişmez

Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk: "beIN Sports, Türk Futbolu'ndan çıkmak istiyor. TFF'ye diyor ki, 'Ben satış yapamıyorum zarar ediyorum' ve bir hesap çıkarmışlar. TFF'ye verdiği teminatı yakarsa zararı daha az oluyor, devam ederse zararı daha çok oluyor"

• Bencede batsın hocam 1308TL nedir ya soygun resmen....

• 2 gündür aranıyorum,kredikartı ile 109 TL teklif sundular ,ısrarla ;teklifi kabul edin sonra vazgeçebilirsiniz dendi.kabul etmedim.

• Merhabalar,
    Üyeliğim 07.07.2019 tarihinde bitiyordu. İptal için aradım, en son 100 TL teklif verdiler. İptal aşamalarını öğrenmek için sesli yanıt sistemine aktardılar, ancak hattan düştüm. Tekrar aradım, yine aynı sorulara maruz kaldım. Yine 100 TL teklif verdiler, ısrarcı olunca telefondaki çalışan arkadaş 79 TL size özel teklif var dedi. Fiyat çok uygun olunca dayanamadım sporun yıldızı paketini kabul ettim. Taahhütüm devam ettiği için 22 günlük kısmı da düştüler. Sonuç olarak 72,75 TL' ye üyeliğimi uzattım. Ayrıca 16 Eylüle kadar' da bir şey kanalları açık dedi ama ben kaçırdım.

Ancak bilgisizliğimi mazur görün şampiyonlar ligi ve uefa geçen sene geç anlaşıldığı için sporun yıldızı paketlerinde ücretizdi bu sene olmayabilir dedi. Sadece size özel değil bu paketi kullanan herkese dedi. Arkadaşın samimiyetine inandım. Yani şu an ekstra bir pakette ücretli de olabilir, yine ücretsiz olabilir dedi. Bu olay hakkında bilginiz var mı? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mya1903 -- 13 Haziran 2019; 22:49:3 >

• mya1903 M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Şampiyonlar ligi ve Avrupa Ligi maçları ek paket olacak deniliyor eğer böyle olursa ek paket almanız gerekecek.

• Arkadaşlar merhaba digitürk sporun yıldızı yan oda kampanyası bittimi ben göremedim? Bekleyip n11.com dan cam modül alırsak telefondan da bein connect ile maçları seyredebiliyormuyuz? Teşekkürler.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, pek iyi bir haber değil ama olsun diğer maçlarla idare edeceğiz artık :)
  • 
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.