Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1258. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil
5 sn
48.506
Cevap
577
Favori
2.762.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yogun olan zamanlar baslıyor taahut bıtme surelerıne gore faks cekme zamanlarını yazalım

3 temmuz ıtıbarı ıle taahutu bıten arkadaslar 3 hazıran ıtıbarı ıle faks cekıp teklıf bekleyebılırler

3 ağustos ıtıbarı ıle taahutu bıten arkadaslar 3 temmuz ıtıbarı ıle faks cekıp teklıf bekleyebılırler

3 eylül ıtıbarı ıle taahutu bıten arkadaslar 3 agustos ıtıbarı ıle faks cekıp teklıf bekleyebılırler

en yogun ay temmuz ayıdır hazıran ıtıbarı ıle teklıfler bellı olur ama en ıyı teklıfı temmuz ayında gorecegız

teklıf alan herkes en ınce ayrıntısına kadar yazarsa hepımız faydalanarız

şimdiden herkese hayırlı olsun bakalım bu sene ne fıyatlar alacagız
  • Arkadaşlar iptal faksindan sonra ilk 6 ay 15 tl aile paketi 3 ay filim birde çanakda sorun vardı çanak da ücretsiz dediler cazip geldi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Çanak dahilse gayet uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Evet dahil 220 tl çanak fiyatı hediye dedi

• Meshur arcelik paketi olup ( yil sonuna dek ) spor paketleri icin teklif alan oldu mu..olduysa lutfen alintilasin..
  • teşekkür ederim ilginize. tarih önemli mi? yani temmuz 15-16 gibi falan göndersek sorun olur mu? insanlık hali bazen elde olmayan sebeplerden dolayı işler istediğimiz gibi gitmiyor. bir de eğer temmuz 16 gibi bir faks göndersek bize ağustos ayında fatura çıkar mı? yani 2 ağustosta abonelik bitince ağustos ayında fatura çıkarırlar mı? şimdiden teşekkür ederim.
    Metin hocam gecen senden sizi takip ediyorum bu senenin en iyi teklifi nedir ben n11 den kredu karti ile aldim gecen sene 953 kiraya bu sene toplamda kaç var en uygun ?

• addall kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Hayır çıkmaz. Faksta tahhüt bitiş tarihinden itibaren iptal olmasını istediğinizi belirtin.

• coskun755 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Digiturk için çok fazla uyguna teklif yok. Yakında n11 üzerinden tekrar satılacaktır. Beklemenizi öneririm.

• Dünkü teklifi kabul etmememden sonra bir daha aradılar.

Ailenin yıldızı şu şekilde verdiler teklifi.

Dün 6 ay %50 15 TL 6 ay 30 TL'lik teklif bugün 8 ay %50 15 TL 4 ay 30 TL olarak çıktı.
    79-82 kanalları dünkü teklifteki gibi aynı kaldı 6 ay boyunca verdi. Geçen sene 1 senelik verdiniz dedim bu sene de 1 sene verin diye söyledim. Veremiyoruz dedi.
    6 ay dizi film tüm kanallar yine hediye dünkü teklifteki gibi.

Dünkü Beinconnect üzerinden sadece Göztepe maçları (5 büyük tabir ettikleri takımlar hariç) tüm sezon ücretsizdi. Bu sefer Tüm anadolu takımları kendi aralarında yaptıkları maçlar tüm sezon boyunca Beinconnectten ücretsiz teklif sundu.

Bir de 2 ay boyunc ligler başladığında 5 takımdan 1inin maçlarını ücretsiz sıundu

Görüşen arkadaşı tenzih ederek hesap yaptırdım.

Dedim Göztepe taraftar paketi ne kadar? 29 TL. 9 ay liglerde eklediğimi hesap edin dedim Etti 270 TL totalde ben para ödeyeceğim tüm Göztepe maçlarını izlemek için.

Sizin tabir ettiğiniz 5 takımın maçları Göztepe ile karşılasınca satın almak istesem ne kadar dedim. Dedi 60 TL.

Peki dedim 10 maç var izleyemeyeceğim 10*60 = 600 TL ekstradan para ödeyeceğim sadece bu 10 maç için.

270 TL TV'den izlemek varken 600 TL internetten izlemek için para mı vereceğim dedim :) İnsanları salak yerine koymayın hepimiz hesap kitap bilen insanlarız dedim. Ayrıca parasını ödediğim paketlerdeki kanalları bize sormadan haber vermeden çıkarıyorsunuz sözünüzü yerine getirmiyorsunuz dedim.

Biraz afalladı. Haklısınız dedi. Dedim istemiyorum iptal edicem IPTVler Beinconnecten daha iyi yayın yapıyor ben donarak izliyorum aynı maçı dedim (Ki harbiden oldu böyle)

Daha iyi teklifiniz varsa arayın yoksa hem bunu hem de Eylülde bitecek diğer üyeliği iptal edicem dedim.

İnsanları salak yerine koyuyorlar ya o bir acayip. Hediyeymiş güya. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktheblack -- 11 Haziran 2019; 14:28:48 >

• 18 yillik uyeligim ile ilgili yuzyuze musteri temsilcisiyle gorustum kredi karti ile spor pakedi ve 6 ay sinema dizi paket hediyesiyle 1305 tl dedi ancak 12 ay degil 15 ay izleyeceksiniz dedi aylik 87 liraya geliyor bence iyi gbi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Pahalı aynı teklifi 1188 TL'ye alan var

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Pahalı aynı teklifi 1188 TL'ye alan var
    İptal faksiyla mi? Yuzyuze temsilci en dusuk bu diyor

Hocam,

Maalesef o zaman yükselmiş daha bir ay kadar önce yüz yüze müşteri temsilcisi aynı tarifeyi 1188 TL'ye veriyordu. N11 üzerinden beklerseniz daha uyguna getirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam,

Maalesef o zaman yükselmiş daha bir ay kadar önce yüz yüze müşteri temsilcisi aynı tarifeyi 1188 TL'ye veriyordu. N11 üzerinden beklerseniz daha uyguna getirebilirsiniz.
    18 yillik uyeligim var n11 yeni sifirdan uyelik degilmi?

Kredi kartı ile mevcut üyeliğe ekleme yapabilirsiniz.

• merhabalar bugün müşteri hizmetleri aradi beni 12 ay taahhütlü kredi kartına aylık 79 tl sporun yıldızı teklif ettiler, ile özel kampanya dediler

• tevfikkemal T kullanıcısına yanıt
    Gayet uygun hocam hayırlı olsun ☺️

eyvallah hocam. ama almadım ligin başlamasını bekleyeyim dedim

• Bugün son kez aradıklarını teyip edip ( dosyayı kapatacaklarmış) yeni teklif sundular.

Dünkü dip tekliflerine ek olarak 6 ay 5 tl 6 ay 30 tl olarak aylık 17.5tl gelecek şekilde teklif sundu.

Sonuç olarak durum şu ve kabul ettim

6 ay 5 tl 6 ay 30 tl ailenin yıldızı
    6 ay film dizi minispor ücretsiz
    2 ay boyunca ligler başladıktan sonra 4 takım(şampiyonlar) birisinin taraftar paketi hediye ( trabzonu seçtim
    Beinconnect üzerinden tüm sezon boyunca anadolu takımlarının birbiriyle yaptıkları maçlar ücretsiz.
    Göztepe taraftar paketini de istediğim zaman çıkarıp ekleme tahahütsüz olarak kabul ettim

Bunun altına teklif sunacaklarını sanmıyorum artık kabul ettim 1 sene boyunca. Eylülde diğer üyelikte bitiyor bakalım onda durum ne olacak.

Bu arada bu kanal çıkarma olayında çıkmayacak değil mi dedi üyeliğim boyunca. Anlaşmaları yaptık 1 sene boyunca çıkmayacak diye söyledi şu an paketlerdekş kanallar. Ne kadar doğru bilmiyorum çıkarsa yine karışır ortalık

• 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.