Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ntnt41 , zirkam Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçekten güzel bir fiyat ben sadece film yıldızı paketine 36 tl veriyorum dizi paketi için de 6 tl fiyat farkı veriyor kamuya %50 indirimli diyerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kod kampanyasıyla 230 liraya ailenin yıldızı paketini aldım mis gibide oldu aylık 19 liraya geldi bir sene kafam rahat fatura derdi yok birşey yok, üstelik 02.06.2019a kadarda sporun yıldızı ve bir yıl dizi paketi hediyesiyle bence harika bu fiyata digiturk evin yıldızını anca veriyor hediyelerde cabası, bir tanede fazladan kod var elimde isteyen, dileyen olursa aldığım fiyata verebilirim serdar_639@hotmail.com dan irtibata geçebiliriz kaçırılmayacak kampanya 3 şubat sonmuş kampanyada.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Dizi film paketleri birlesmese bile ayri olarak pakete taahhutlu / taahhutsuz eklenebilmeli. Malesef film paketi eklenemiyor.
    Hocam bende bu durumu digitürkte iletişim kısmından bildirdim sizde bildirin bence, çok zor bir şey olmasa gerek film paketini de dizi paketi gibi ayrı satmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkorkut

Ben kod kampanyasıyla 230 liraya ailenin yıldızı paketini aldım mis gibide oldu aylık 19 liraya geldi bir sene kafam rahat fatura derdi yok birşey yok, üstelik 02.06.2019a kadarda sporun yıldızı ve bir yıl dizi paketi hediyesiyle bence harika bu fiyata digiturk evin yıldızını anca veriyor hediyelerde cabası, bir tanede fazladan kod var elimde isteyen, dileyen olursa aldığım fiyata verebilirim serdar_639@hotmail.com dan irtibata geçebiliriz kaçırılmayacak kampanya 3 şubat sonmuş kampanyada.
    Hocam selamlar,benim üyeliğim de 28.02 de bitiyor.Elinizdeki paket sezon sonuna kadar sporun yıldızı hediye olan paket mi ve de kodun son aktivasyon tarihi nedir acaba ?
    Eğer dediğim paketse ve Mart'ta aktive edebileceksem ben alabilirim kodunuzu ...

• Sanırım artık bein türkiye yada bein digitürk olcak platform

• film paketini 5 liraya falan verirler mi ? . bence ederi en fazla 5-10 TL
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    D-smart değil bu.
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın be abi :) 5 liraya bakkal bile yüzsüz şekilde malzeme veriyor :))

• Hocam iptal fax çekip teklif alan yok mu ?
  • senelik paketi 149 TL ye aldığım için 5 lira normal geliyor .
  • guven_35 G kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüze herhangi bir zararı olmuyor bu kodun engel teşkil etmiyor yani benimde nisanda bitecekti 2 şubat itibariyle yeni pakete gectim direk otomatik tanımlandı zararım olmadı 2 hazirana kadar sporun yıldızı hediyedir evet dilerseniz mail adresimden detayları konuşabiliriz

• konuya girdim aynı anda 2 yıl sonra ilk defa digiturk aradı

evlilik sonrası yeni evde sıkıntı olması diye digiturk merhaba paketi almıştım(ölücü paketi) 2 yıl taahhütlü bir süre 9,99tl sonra 13,99tl olan.

neyse bu paket artık kalktı denildi ve bu paketi kullananlara diye başladı arkadaş,

teklif şu(bazıları zten paket ile geliyor fakat ben yine de detayları yazdım)
    Evin yıldızı paketi, 2 yıl taahütlü
    -6 ay dizi ve sinema paketi hediye
    -1 yıl spor paketi hediye (79-85 arası kanallar, premier league var mı yok mu tam anlayamadım)
    -sezon sonuna kadar cl&uefa açık
    -bu haftaki tüm maçlar hediye
    -bu sezon 4 Galatasaray maçı hediye
    -hd belgesel ve çocuk kanalları zaten mevcut
    -ayrıca turksatta idim, eutelsat'a ücretsiz geçiş(hazır kablom var evde)

Fiyat 19 tl

halihazırda 14 tl ödüyorum zaten o yüzden uygun geldi, çok karışık anlatıyorlar o yüzden dönüp foruma bakma şansıda olmuyor, bence fena değil yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 30 Ocak 2019; 14:22:30 >
  • losthell kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadar anlayamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Fiyatı ekledim
    arkadasim sana bir tavsiye 6 ay sonra bir iptal faxi cek yine 19 tl film dizi hediye sureni extra artir.

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    hocam tavsiye için teşekkürler, mutlaka değerlendireceğim

taahhüt var diye çamur yapmasınlar, siz denediniz ve aldınız sanırım?
    alan cok var bende taahut verdikten sonra ogrendim ben film dizi uyesiyim aylik 37 tl arti 1 ay spor arti 1 yil mini spor

• Metin kardes burlardamisin. Bu yil fiyatlar nasil

• herkese merhaba,bu bahsedilen kodları nerden alabiliriz
    eutelsatdan izliyorum sözleşmem 3 şubatda bitiyor
    Çok iyi fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.