Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
31.137
Cevap
395
Favori
1.590.412
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    4546 Mesaj
    bugun kayit olusturdum ve 160 tl ye aldigim arcelik paketine s.ligi ve avr.ligini de tanimladilar kendi hatalarindan dolayi..
    bu paketler bittiginde acaba tum bu aldiklarim icin aylik ne kadar odeyecegim merak ediyoruum.. :)
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yüzbaşı
    888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

bugun kayit olusturdum ve 160 tl ye aldigim arcelik paketine s.ligi ve avr.ligini de tanimladilar kendi hatalarindan dolayi..
    bu paketler bittiginde acaba tum bu aldiklarim icin aylik ne kadar odeyecegim merak ediyoruum.. :)
    Merhabalar ne yazdınız, aynısını biz de yazalım. Bende de tanımlı değil çünkü.
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam,

Teklif doğru fakat teklif vermeleri için bu paketi 1 yıl kullanıp iptal talebi vermeniz lazım yoksa indirim vermiyorlar yani risk almayın bence.
    Nasıl yani hocam? Ben digitürkle 3.seneme giriyorum şimdi. İlk sene ilk 3 ay 10 TL geri kalan aylar 39 TL olan pakete üyeydim film paketiydi

İkinci sene film paketimi iptal ettim sadece aile paketini aldım 1 sene boyunca 22 23 TL civarında fatura ödedim

Şimdi 3. Sene taahhütüm 3 ay evvel başladı her ay 26 TL

İptal faksına iyi bir teklif gelmez mi diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ben kodu verirken ozellikle sordum nelerin acik olacagini ve dunde ses kaydini incelemelerini istedim.inceleyip donduler ve dogru oldugunu gorunce eklediler paketime..
    |
    |
    cmshn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yarbay
    6083 Mesaj

3 senelik üyeyseniz daha iyi bir teklif verirler. Ben ilk üyelik sanmıştım kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6083 Mesaj

Hayırlı olsun hocam.

|
    |
    Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10937 Mesaj
    quote:

3 senelik üyeyseniz daha iyi bir teklif verirler. Ben ilk üyelik sanmıştım kusura bakmayın.

Anladım hocam teşekkürler cidden,, eğer gerçekten dediğiniz gibi bir teklif alırsam aşırı karlı bir olay olacak benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Daha önce bu teklifi çok alan oldu hocam fakat tahhüt riskli olur mu bilemiyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2494 Mesaj
    Arkadaşlar sezon oncesi iptal etmiştim digiturkü sonra bana güzel teklif sundular ilk 6 ay 55 tl sonraki 6 ay 109 tl (6 ay bütün sinema kanalları falan açık) şimdi 6 aylık sürem doldu az önce yine aradılar bu ay sonu film kanallarınız kapatılacak size teklifimiz var dedi bayan butun tahhutlerinizi iptal edip 15 ay tahhut sözü verin 149 tl den butun kanallardan yararlanın dedi bu 15 ay içinde ilk 2 fatura bedava Nisan faturası 10 tl olcak şekilde bir teklif sundular sizce nasıl ?

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    arkadaşlar bir senedir evde sporun yıldızı paketi üyesiyim. ayda 109 lira ödüyorum. şubat başında taahhütüm bitiyor. çağrı merkezini aradım 129 lira fiyat çıkardı. onda da şampiyonlar ligi avrupa ligi yok diyor. onun için 120 lira ödemem lazımmış tek seferlik. şimdi bu adamlara iptal faksı çekip iptal teklifi almak istiyorum. taahüt bitince mi çekmeliyim. yoksa şimdi yazıp şu tarihte sözleşmem bitiyor o tarih itibariyle üyeliğimi iptal ediyorum mu yazsam.

Ayni arcelik kampanyasiyla ilgili gorustugumde bana UEFA sampiyonlar ve avrupa liginin dahil olmadigini soylediler. Ocak ayindan itibaren boyleymis (!). Siz o gorusme kaydini Ocak ayinda mi yapmistiniz? Ayrica, uyeliginizi kapatmanizin uzerinden 2 ay gecmisse 35TL de aktivasyon istediler. Sizde boyle bir durum var miydi?
    |
    |
    Bahsedilenler: Shafter , Metin Bilgin

Daha önce bu teklifi çok alan oldu hocam fakat tahhüt riskli olur mu bilemiyorum.
    Hocam teklif vermeden tamam kapatalım demesinler o zaman

Bende bilemedim şimdi daha da taahhütün bitmesine 9 at var ceza 3 ay indirimli kullandım diye şimdi cezai bedel yüksek alacaklarsa belki tamam iptal yapalım demesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Ocak 2019; 11:33:15 >

quote:

Orijinalden alıntı: mesmusum

Ayni arcelik kampanyasiyla ilgili gorustugumde bana UEFA sampiyonlar ve avrupa liginin dahil olmadigini soylediler. Ocak ayindan itibaren boyleymis (!). Siz o gorusme kaydini Ocak ayinda mi yapmistiniz? Ayrica, uyeliginizi kapatmanizin uzerinden 2 ay gecmisse 35TL de aktivasyon istediler. Sizde boyle bir durum var miydi?
    hocam aynı olay benim başıma geldi..
    arçelik kampanyasından aldım..n11 üzerinden satıcıdan yazılı olarak şampiyonlar ligi ve avrupa ligi teyidini aldım..
    digitürk şikayet kaydı oluşturdum,aldığım teyidin yazlı görüntüsünü ekledim gönderdim ama tanımlamadılar..
    biz demedikki neden tanımlayalıma getiriyorlar...
    ayrıca benden de 35 tl aktivasyon ücreti aldılar..kapattığım üyelik üzerinden 2 ay geçmediği için
    |
    |
    Bahsedilenler: mesmusum , Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Siz direkt n11 üzerinden satıcıya bilgi verin. Durumu digiturke aktarsın yardımcı olurlar.

|
    |
    Gürkanist34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6083 Mesaj

Kötü.

Zaten iptal talebi vererek 6ay 74,50 6ay 149 TL'ye geliyor,

Veya iptal talebi ile 1 ay ücretsiz sonra ki 6ay 74,50 6ay 149 TL'ye gelecek şekilde alabilirsiniz.

|
    |
    yuzi_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6083 Mesaj

Hocam Merhabalar,

Şimdiden çekin ve faksta belirtin yayınlarımın hemen değil ödediğim süre kadar izlemek istiyorum diye mutlaka belirtin.

Daha uyguna teklif almanız mümkün.

|
    |
    anadolu topcusu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6083 Mesaj

İşte o yüzden riskli hocam az bir ihtimal fakat olabilir. Bilemiyorum karar sizin.

|
    |
  • Yarbay
    10937 Mesaj
    quote:

İşte o yüzden riskli hocam az bir ihtimal fakat olabilir. Bilemiyorum karar sizin.
    neyse hocam böyle devam edeyim o zaman, taahhüt bitimine yakın mı bu iptal işlemini yapmak lazım malum daha taahhüt bitmeden arayıp 1 senelik 30 tl yaparım derler çünkü.

Hocam,

Tahhüt bitmeye yakın iptal faksı çekerseniz iyi olur hatta bana yazarsanız özelden yardımcı olurum o zaman.

Onlar indirim vermiyorlar hocam indirim için iptal talebi şart.

|
    |
  • Yarbay
    10937 Mesaj
    quote:

Hocam,

Tahhüt bitmeye yakın iptal faksı çekerseniz iyi olur hatta bana yazarsanız özelden yardımcı olurum o zaman.

Onlar indirim vermiyorlar hocam indirim için iptal talebi şart.
    anladım hocam teşekkürler :)
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.