Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: San_tiago81

Film paketi,belgesel, ve sporun yildizi var. 8 yillik uyesiyim. 3 sinema, 2 spor kanalı yok oldu gitti. Bu serefsizlere lutfen paranizi kaptirmayin. Onumuzdeki ay taahutum bitiyor. Birdaha tovbe. Araplarin elini attigi hersey kuruyor. Bunuda kuruttular. Yayınladıkları filmleri artik atv bile vermeye utaniyor. Beyaz tv izliyorum her aksam, yemin ederim digiturkten daha iyi filmler veriyorlar. Benim evimde internet yok diye digiturk aldim. Evinde neti olan akli varsa bunlara bulaşmaz. Uyelerini magdur eden bu platformu denetlemeyen devlet utansin
    Haklısın..Ama artık neye abone olsak bir şekilde para gidiyor bir yerlere yapacak şey yok ki
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler hizli cevabiniz icin

31 tl+37 tl mi olacak kutu dahil? Yoksa toplam 37 tl mi?

Bir de bu kredi karti fiyati mi olur? Biliyorsunuz en bastan karta 12 taksit yaparak cekebiliyor ki onlar da bunu tercih ediyor tahsilat sorunu yasamamak icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witchess W kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Ortalama fiyat paylaşıyorum bilginiz olsun. Toplam 37 tl civarında teklif ortalama olarak.

Kredi kartı ile geçerli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sagolun varolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witchess W kullanıcısına yanıt
    Ne demek önemli değil hocam ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Doğrudur.

Digiturk talep oluşturuyor ve servis randevu alarak gelip kurulumu yapıyor.

Kodlar 24 - 72 saat arasında mesaj olarak iletiliyor (gecikme olursa satıcıyla iletişime geçebilirsiniz, veya iade hakkınız mevcut.)

Kampanyaya 12 ay dizi paketi dahil.
    mevcut müşteriyim , üyelik biteli 3 gün oluyor, n11 den aldım paketi ancak tanımlayamadılar şifreyi, kayıt açtılar başka bölüm arayacakmış...
  • swordofjustice S kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Tanımlayacaklardır hocam. Mevcut üyeliğe tanımlanır sıkıntı olmaz. Hayırlı olsun ☺️

• Mevcut üyeliğini şifre-kod kullanarak uzatanlara yazın dondurma hakkı veriliyor mu? Bilgisi olan var mı?

DT aradı. şifreyi aktif ettiler . 1 sene ailenin yıldızı, 1 sene dizi , sezon sonuna kadar spor paketi. iyi oldu bu iş :)
  • Aman diyim benim yaptığım hatayı yapmayın.Ben Arçelik kampanyasından n11 den kampanya kodu alarak başvuruda bulundum.Servis hemen Türksat üzerinden bağladı.Servis gittikten 1 saat sonra yayın sinyal yetersiz diye gitti ve gelmedi.Servisten Başka bir eleman o arkadaş yanlış kurmuş sizde(Apartman Merkezi sistem) Eutelsat var digitürkü arayın yön değişikliği isteyin ben de sinyali de güçlendirici Swicth bağlayacağım bir daha asla gitmez dedi .Yön değiştirme ve kablo Swicth ücreti 75 Tl aldı.Tamam dedik yayınlar iyi izleniyor.
    Süpriz ise şu.Bugün huylandım digitürkü aradım.Türksat üyeliğindeki aboneliğimi kapatmışlar.Yeni sözleşme gerekiyor deniyor.Muhtemelen ek ücret de çıkaracaklar.Aradım bağırdım çağırdım.kodu tekrar verdim.24 saate kadar Arayacaklar dendi..Bekliyorum.
    Tam bir KABUS nerde girdim bu işe arkadaşlar.
  • sporun yıldızı üyeleri beinconnect üzerinden maçları tv ile aynı anda izleyebiliyor mu?
  • bucali1 B kullanıcısına yanıt
    Hayır, aynı anda tek bir ekran aktif olur. Beinconnect'de izlemek istendiğinde, şu şu saatler arasında uydu yayını kapatılacaktır der. Tek istisnası kampanyalardır. Şu anda 31 Ocak'a kadar Digiturk yayınlarının hepsini hediye ettiği için aynı anda izlenebiliyor.
  • neden netflix kullanmıyorsunuz? şahsen uygulanan sansürler sebebiyle netflix kullanıyorum (bir sebebi bu) ve ayrıca dizi ve yüzlerce film, belgesel vs. de cabası!
  • aresblade kullanıcısına yanıt
    belki aylık 30 tl çok geliyor olabilir
  • scorpion979 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Digiturk müşteri hizmetleri ile başvuru yaparken anlaşma sağlarsınız yardımcı olurlar. Onun dışında 1 yıl ve üzeri üyeliklerde 1 ay dondurma hakkınız var.

• swordofjustice S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam 😊

Humax 9505 kullanıyorum öneririm humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız.

• gercekkurtulus G kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Ek ücret çıkaramazlar merak etmeyin. Gerekirse online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden servis hakkında şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın yardımcı olurlar.

• bucali1 B kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Aynı anda izleme mümkün değil maalesef 😕

• aresblade kullanıcısına yanıt
    Netflix dizi olarak iyi fakat film olarak şahsen yeterli gelmiyor bana.

Teşekkürler hocam. Mevcut üyeliğe ekletmeyi
    düşünüyorum. Dondurma hakkı da verilirse süper olur.

• 
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.