Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xxpp , qLhF , Mustang1907 , Mustang1907 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil
5 sn
48.498
Cevap
577
Favori
2.762.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    İptal faksı ile tanımlanabilen özel bir paket. Ailenin yıldızı üzerine tanımlıyorlar ve hafta içi süper lig maçlarını izleyebiliyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yüksek fiyatlardan üyeliğini devam ettirmek istemeyen benim gibi bir çok kişi iptal dilekçesi yolladı forumda. Bir çok kişiye aile paketinin yanında mini spor, pazartesi cuma süperlig ve film paketi falan hediye edildi üyeliğin iptal edilmemesi için. Bende bu şekilde devam ettirdim üyeliğimi.

Pazartesi cuma süperlig paketinin ayrıntısı:

Pazartesi veya cuma günü oynanacak tüm süperlig maçlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca cumartesi ve pazar günü oynanacak büyük takımlar dışındaki takımların kendi aralarında oynadığı maçlarıda izleyebilirsiniz.

NOT: Minispor paketi ile cuma-pazartesi süperli paketi ayrı paketler.
    Hayır iptal için en az 1 yıl kullanmanız gerekir hangi paket olursa olsun. Aksi durumda teklif vermezler maalesef.

• cholak. kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur kesin bilgi aldım.. 😊 Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

• Üyeliğinde Haftaiçi Süper Lig paket hediyesi olan tüm üyeler, Derbiler dahil haftaiçi oynanacak olan tüm süper lig maçları izleyebilirler yayın şifrelenmez. Hediyeyi alanlara şimdiden Fb - Bjk maçı hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu fikstürden sonra imkanı yok böyle bir teklif vermezler artık

• N11 sporun yıldızı aylık ortalama 75,66₺ gelecek şekilde az önce siparişi geçtim.

977tl satış fiyatı. 9eylül elektroniğe 750ye sepette 44₺ indirim =933 - maximum karta n11de 750ye 25puan =908₺.

• 2 ekimde bitecek olan taahhüt için biraz önce arandım sprun yıldızı paketi için yıllık 85 lira kk 1 yıl film kanalları açık dedi kabul etmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa-63

2 ekimde bitecek olan taahhüt için biraz önce arandım sprun yıldızı paketi için yıllık 85 lira kk 1 yıl film kanalları açık dedi kabul etmedim
    Kaçıncı aramada aldınz bu teklifi. Ben iptal faxından sonra iki aramada da böyle bi tekkif almadım.

• Arkadaslar iptal faksı cektıkden sonra 1 kere mi arıyorlar yoksa 1den fazla mi bilgilendırırseniz sevınırım

• lazzzkopat L kullanıcısına yanıt
    Genellikle 3 4 defa arıyorlar.

• kutu değişimi istedim humax 9505 tamam dedi 35 tl servis 10 tl kurulum toplam 45 tl yansıtılır dedi doğrumu herkeste oylemidir ?

• hellowen334 kullanıcısına yanıt
    Hayır kuruluma para almaması lazım. 35 TL her şey dahil. 10 TL fazla istemiş.

• 2 ekimde bitecek üyeliğim için, "üyeliğimin 2 ekim 2018 de sonlandırılması" notunu da ekleyerek iptal dilekçemizi gönderdik bakalım. görelim bakalım teklifleri.
    Ben geçen sene üyelik açtığım da dt9002 mi ne vardı ondan takmışlardı. Takılıyor geçişler yavaş ısınıyor diye humax 9505 ile değişimini istedim değiştirdiler hiçbir ücret vs ödemedim.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bende humax 9505 le değiştirdim hiçbir ücret alınmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 10 Eylül 2018; 18:36:30 >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Bazen almıyorlar, genel müdürlüğe online işlemlerden şikayet kaydı oluşturup durumu anlatırsanız bazen ücretsiz olarak değişim yapılıyor, ayrıca iptal talebi vererek de kutuyu ücretsiz değiştirmek mümkün.

Ama standart ücret 35 TL

Edit :

Bazen ücret almıyorlar, genel müdürlüğe online işlemlerden şikayet kaydı oluşturup durumu anlatırsanız bazen ücretsiz olarak değişim yapılıyor, ayrıca iptal talebi vererek de kutuyu ücretsiz değiştirmek mümkün.

Ama standart ücret 35 TL

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bende online yazmıştım şikayetten ondan almadılar galiba.

• 2 senedir kredi kartı kampanyasıyla alıyordum. Bu sene önce 1 sene film ve spor paketi teklifi verdiler kredi kartına 12 taksit aylık 90 lira kabul etmek için düşüneyim dedim tekrar aradığımda aynı teklifi vermediler, üzerine kafalarına göre 100 liradan tek spor paketini yenilemişler, iptal faksı çektim gelen teklif; ilk 6 ay 60 son 6 ay 120 lira, spor paketi 12 ay ve 6 ay dizi ve film paketi, faturalı olarak kabul ettim. Faturalı olması avantaj diye düşündüm.
  • 
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.