Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1085. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TarikaN , Pacey57 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam en net görüntü konusunu bilemiyorum ancak genel anlamda (arıza durumu, kanal geçişi, portal hızı vs) en sorunsuz cihazlardan birisi budur. Ben 2 3 ayda bir uydu bozulup servis parası verip uydu değiştiren birisiydim ve tüm uyduları görüntü kalitesi aşağı yukarı aynı durumdaydı ancak bu humax 9505 takınca rahat ettim çünkü sık arıza vermiyor.

Flu görüntü kalitesi olarak sadece nat geo wild hd hd olmasına rağmen sd görüntü veriyor onu fark ettim.

Yani tercih sizin sizi yanlış yönlendirmeyeyim ama digiturk ün tüm uyduları aşağı yukarı aynı görüntü kalitesi veriyor ama arıza durumu ve genel kullanım olarak humax 9505 en iyisi. İyice araştırın bunu ona göre tercih edin.
    en net derken rahatsız edici olmasın. hd kanalları doğru düzgün göstersin istiyorum. 576p ile 720p arası görüntü kalitesi veriyor şuanki cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bianconero kullanıcısına yanıt
    Yok sadece nat geo wild hd hd olmasına rağmen sd görüntü veriyor onun dışında iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yok sadece nat geo wild hd hd olmasına rağmen sd görüntü veriyor onun dışında iyi.
    teşekkür ederim ondan isteyeyim o zaman. mümkünse bana bilgi ekranının fotoğrafını gönderebilir misin kanal geçişlerinde çıkan ekran.

Buyrun hocam

• quote:

Buyrun hocam
    sağol hocam bende KİM MİLYONER OLM... yazıyor. yazı tipi çok büyük kutucuklara sığmıyor. model DT7103, önermiyorum. görüntü kalitesiz. kanal geçişleri hızlı. tek güzel tarafı da bu zaten.

Hocam humax 9505 kanal geçişleri fena değil arayüz hızı güzel görüntü kalitesi nat geo wild hd hariç güzel.

• quote:

Hocam humax 9505 kanal geçişleri fena değil arayüz hızı güzel görüntü kalitesi nat geo wild hd hariç güzel.
    tamam hocam sağol. umuyorum doğru dürüst standart bi model çıkarırlar. yıl 2018 uğraştığımız şeylere bak, paramızla rezil oluyoruz.

Hocam ben sizi anlıyorum. Şöyle söyleyeyim bende 106 ekran led tv var. Digiturk kurdurmadan sadece kendi Uydusu ile görüntüler çok daha iyi ancak digiturk bağlattınız dan sonra baya bir zor alıştım.

Yani ne kadar hd de olsa türksat gibi olmuyor kalite hiçbir zaman. Hayal kırıklığı yaşamanızı istemem ama gerçek bu maalesef.

4k yı bile beğenmiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 4 Eylül 2018; 0:12:19 >
  • quote:

Hocam ben sizi anlıyorum. Şöyle söyleyeyim bende 106 ekran led tv var. Digiturk kurdurmadan sadece kendi Uydusu ile görüntüler çok daha iyi ancak digiturk bağlattınız dan sonra baya bir zor alıştım.

Yani ne kadar hd de olsa türksat gibi olmuyor kalite hiçbir zaman. Hayal kırıklığı yaşamanızı istemem ama gerçek bu maalesef.

4k yı bile beğenmiyorlar...
    önceki decoderde göze batmıyordu hocam. kurdular, kullandım 3 hafta. görüntü iyiydi ama mozaiklenme yaptı decoder artık dayanamadım servis çağırdım. şimdikinde mozaiklenme yok ama görüntü ve yazılar o kadar cansız ve buğulu ki, ayrıca titreme oluyor. bi tane doğru dürüst model yap onu dağıt. hala ilk çıkan dandik kaç yıllık decoderları dağıtıyorlar. şokta satılan 50tllik receiver bile daha kaliteli görüntü veriyor. sorun yayın kalitesiyle o ayrı bir konu ki sd yayınlar çamur gibi izlenecek durumda değil. decoderdan decodera da hissedilir bi fark olması hiç hoş değil. birde benim tv panasonic plazma. yayın çok iyi olmasa bile göze batmaz iyi gösterir ama bu taktıkları dt-7103 gerçekten kötü. umarım yeni gelecek olan iyi çıkar. 7505 yokmuş şuan ellerinde not almaları gerekiyormuş. ayrıca philip marka decoder yapılıyormuş sanırım bi konuda rastlamıştım.

Hocam arıza konusunda humax 9505 iyi bir cihaz ama sizin de dediğiniz gibi daha iyi modeller çıkmalı ve yayın kalitesi iyileştirilmesi lazım.

• quote:

Hocam arıza konusunda humax 9505 iyi bir cihaz ama sizin de dediğiniz gibi daha iyi modeller çıkmalı ve yayın kalitesi iyileştirilmesi lazım.
    nasıl olmazsa alıyorlar mantığıyla devam ederler. geliştirme namına çalışma yok yıllardır. ben italya ligi için aldım zaten ve şampiyonlar ligini bekliyorum. yoksa bu kadar kalitesiz bir yayına bu kadar para vermek akıl işi değil.

Maalesef katılmamak elde değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendis_58

Şimdi uzatmak için aradım, lafı hiç uzatmayacağım, internetteki yorumlarda gördüğüm 6 ay 59, 6 ay 119 TL olarak güncellerseniz uzatacağım dedim (6 aylık hediyeden bahsetmedim bile). Böyle bir kampanyamız yok dedi. Ben de iyi o zaman iptal faksı göndereceğim dedim.

Alıntıları Göster
    Digitürkün en saçma olayı bu zaten iptal faksı çekmeden iyi teklif alamıyorsunuz. Faksı çekin aynı veya en yakın benzer bir teklifi sunacaklardır 1-2 gün içerisinde
  • Benimde 02.10.2018 tarihinde üyeliğim bitiyor. iptal faxı gönderdim. Sporun yıldızı üyesiyim. 6 ay 54,90 6 ay 119 mu en uygun teklif arkadaşlar?
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Faturalı olarak en uygun iptal teklifi bu. Kredi kartı ile ve yeni üye olarak daha avantajlı almanız mümkün.

Kredi kartı ile en iyi teklif 82 tl 6ay dizi film hediye

Yeni üyeler için geçerli en uygun kampanyalar,

N11 üzerinden 977 tlye 12 taksitle daha uyguna yeni üye olarak alabilirsiniz.

Veya ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1068 tl den alırsanız sonra banka 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 918 tlye geliyor Ayrıca 12 ay filmin yıldızı ve yan oda hediye paketi dahil

Finansbank kampanyası ile 12 aylık paketi 8 aylık fiyata alıyorsunuz yani 4 ay bedava olmuş oluyor örneğin sporun yıldızı 8x119=952 TL'ye alıyorsunuz ayrıca filmin yıldızı ve yan oda hediye paketi dahil

• Arkadaşlar benim üyeliğim bu ayın 9 unda bitiyor iptal fax ını a4 kağıdına kalemle yazsam olurmu yada bilgisayar dan çıktımı alayım kısaca yardımcı olursanız sevinirim

• Bu senede yazın 2 ay dondurabiliyor muyuz gelen tekliflerde?

• 94 tl ye sporun yıldızı paketimi yeniledim maalesef,geçen sene 79 idi kredi kartı ile,2 ay film verdiler sadece.seneye Allah kerim,devam mı ederim kapatırmıyım bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 4 Eylül 2018; 15:6:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exen1907

Arkadaşlar benim üyeliğim bu ayın 9 unda bitiyor iptal fax ını a4 kağıdına kalemle yazsam olurmu yada bilgisayar dan çıktımı alayım kısaca yardımcı olursanız sevinirim
    A4 yazılı olarak versende olur dilekçenin altına kımlıgınıze eklemeyı unutmayın
  • Beyler digiturk ilk 3 ayda 9.99 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.