Şimdi Ara

Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
22
Favori
72.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2010 dan 2021 aralık a kadar digiturk abonesiydim tüm maçları içeren paketleri izliyordum, bu önümüzdeki sezon bein sports maçları alamaz diye üyelikten ayrıldım ve sıcak fırsatlarda gördüğüm 19X9 tl lik beinconnect paketine geçmiştim, dün baktım yeni sezon beinconnect 109 tl artı smart tv 14 tl.. daha pahalı.. digiturk e geri döneceğim sanırım..109 tl bana göre iyi fiyat..

• Ayda 20 lira verilir. O da internetten olana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Primer Lig pakete dahil olursa alacağım paket.

• Şu geriden gelme olayı olmasa smart tv alıp geçecektim (oda pl için).Ama 1 dk önce geliyor 480p yayın,uyduda almak istemiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sporun yıldızı paketi engelli indirimi ile aylık 70 tl.Bilginiz olsun.

• ölücüler dolmuş gene konuya..

yok bu lig çöpmüş yok ederi şu kadarmış.. ne yapalım bunları bizde biliyoruz ama var mı maçları izlemenin başka bir yolu?

amacımız zaten futbol izlemek değilki taraftarı olduğumuz takımı izlemek  

kimseye zorla satmıyorlar istemeyen yada parası olmayan almaz olur biter, zır zır yazıp durmayın  

almayı düşünenler bence hiç durmasın yapıştırsın zira bu fiyata bulunmaz yakında artar fiyatı.

• Araxes kullanıcısına yanıt

tahatüt var mı istediğimiz zaman kapata bilirmiyiz paketi

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt

Engelli paketlerinde bildiğim kadarıyla yasal olarak taahhüt yok bildiğim kadarıyla.Sormak lazım yine de.

• Premier Lig Dahilse ve Modüllü Üyelik Oluyorsa Alınabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 24 Haziran 2022; 11:33:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz daha ucuz yapsınlar insanlar illegale gidiyor. futbol izleyenlerin %85 i kaçak yayın izliyor. yap50₺ hee eve gir. yoksa bu lig batar

• taraftar paketi olursa düşünürüm daha uygun olabilir. ayrıca iptvlerin %90ı çöp. normal günler süper yogun günler sürekli donar açılmaz yayın kesilir.

• Yaklaşık 5-6 yıldır digiturkplay ve sonrasında bein connect üyeliklerim hep oldu ancak geçen sene 3 maç anca izlemişimdir. Teknoloji de ilerledikçe zamanı daha keyifli dolduracak o kadar alternatif çıkıyor ki 90 dakika boyunca futbol maçı izlemeye gönlüm el vermiyor. Oysa mahallede günde 3 maç yaparak, amatör kulüplerde ise tekme tokat yiyerek büyüdük.

• GYKA G kullanıcısına yanıt

Geçen sezon ben de de benzer durum oldu. Sebebi %90 hakemler. Rezil bir sezondur. Lig bitmiş son haftalar, bir takım şampiyon olmuş, iddiasız bir maç, Onu bile keyifle izlettirmediler, abuk subuk kırmızı kart verdiler daha 20 dakika olmadan . Toplamda 6-7 maç anca izledim baştan sona. Hakemlere satsinlar ligi. Kendi çalsin, kendi izlesin.

• Araxes kullanıcısına yanıt

Yıldız dolu ne kadara gelir acaba? Bilginiz var mı?

• DoğanX D kullanıcısına yanıt

• Bein Connect fiyatı da açıklandı mı acep?

• bunlar zam yapmamış hayret. taraftar paketi 79 tl

10 seneye yakın digitürk üyesiydim kapattırdım daha da bu lige para vermem.

• Abuk subuk dijiturk spam telefon aramalarına inat ,şikeci lige inat ..almiyacam ..ya o kadar soğumuşum ki geçen bedava kodu giripte derbi yi izlemedim ..para mevzu değil ,mevzu koyun olmamak ..alanlara hayırlı olsun ...

• Spiker kalitesini de artırmaları gerekiyor. %99luk gol şansı lafını duymaktan tiksindim. Adamlar son haftalarda Avrupa maçları yerine 1.lig maçları yayınladılar.

• Eurolegue yok gibi duruyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.