Şimdi Ara

Digiturk SD Şampiyonlar Paketi Yıllık 499-55-50=395 TL N11 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
6.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iptal etme tehdidi,gerçekten iptal etmeleri ,2-3 hafta digiturksuz kalma sonucu
    şampiyonlar paketi +belgesel + HD IQ kutu + basket maçları ve futbolun olmadığı 2 ay dondurma sonucu toplam 600 TL.
    ama o iki ay (haz-temz) ligtvyi dondurup diğerlerine devam edersen 57*2 ay = 114 Tl daha.

geçen seneki ballı Mediamarktdan sonra çok kötü;ama yukarda bir arkadaş 435 Tl yazmış bana fena gelmedi
  • Bu lige para verilmez, yazık günah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın arkadaşlar mecbur kampanya yapacak digitürk, emin olun takip ediyorlar burayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Lig tv çıktı futbola olan ilgi %50 azaldı

Yeni nesile bakın ne futbol konuşan var nede eskisi gibi takım tutan var

Birde iddaa çıktı şikeler derken futbola olan ilgi azaldı

En sonunda paso lig olayıda zaten ayda yılda bir maça gidenleride iycene soğutunca futbol çok değil 10 seneye can çekişir hale gelir

Futbol tamamıyla paraya döndü evde izle parayla stadda izle parayla birde kartla uğraş

Tamam sonucta parasız olmaz kulüblerde kazanmalı fakat para amaç değil araç olmalı

Kendi adıma söylüyim 12 senedir bir maç izlemişliğim yok 15 senedir stada bile girmiyorum resmen futboldan soğudum kendi takımımın ilk 11 ini bile bilmiyorum

Açıkcası yıldız oyuncular milyonlarca euroyu götürürken üzerine para verip maç izlemem yada aç karnına stadda bağıramam

Hocam kusura bakma ama sen yaşlanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

iptal etme tehdidi,gerçekten iptal etmeleri ,2-3 hafta digiturksuz kalma sonucu
    şampiyonlar paketi +belgesel + HD IQ kutu + basket maçları ve futbolun olmadığı 2 ay dondurma sonucu toplam 600 TL.
    ama o iki ay (haz-temz) ligtvyi dondurup diğerlerine devam edersen 57*2 ay = 114 Tl daha.

geçen seneki ballı Mediamarktdan sonra çok kötü;ama yukarda bir arkadaş 435 Tl yazmış bana fena gelmedi

kabul etmeyin hocam. lig bitmediği için şu an 600 tl'nin altına inmiyorlar.

• Çöp hemde çöp oğlu çöp HD sini 480 tl ye izlemeyeni dövüyorlar.Digiturk bölümüne hiç bakmıyor musunuz siz ? Millet HD'sini kaça izliyor diye hiç merak etmiyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Aktivasyon en son ne zaman yapılıyor. Sd ile hd arasında büyük fark var mi? Bir de media markt kampanyasi bu sene olur mu?

sd ile hd arasında fark yok!!!!
    5 KAT DAHA FAZLA NETLİK VAR!!

• Linkte hd yazmıyor mu,yoksa ben mi yanlış okuyorum? :
    HD kanalları izleyebilecek miyim? HD kanallar için ek ücret ödeniyor mu?
    NX1 kampanyası aboneleri şifrelenmemiş HD kanalların tamamını izleyebilirler. Şifrelenen Star HD, KanalD HD ve Samanyolu HD kanallarını ise sadece NX2 Kampanyası aboneleri izleyebilir. NX1 Kampanyası aboneleri ek HD Paket aboneliği ile şifreli HD kanalları izleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Aktivasyon en son ne zaman yapılıyor. Sd ile hd arasında büyük fark var mi? Bir de media markt kampanyasi bu sene olur mu?

sd ile hd arasında fark yok!!!!
    5 KAT DAHA FAZLA NETLİK VAR!!

Bende su an eutelsat mevcut, bu paketi alsam eutelsat canaga bağlasam hd görüntü olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SD mi kaldı ya.
  • hiç bulaşmayın derim kapatana kadar canım çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

hiç bulaşmayın derim kapatana kadar canım çıktı

Aynen katılıyorum.
    2 yıllık abonelik sonrası kapatana kadar akla karayı seçtim.

Müşteri hizmetlerine 15 şikayet kaydı, BTK'ya 4 şikayet kaydı sonrasında 40 gün sonunda
    fazladan 22-TL ödeyerek kapatabildim.
    Bu arada izlemediğim paketleri yansıttıkları faturaları iptal ettirmeye çalışmam, benden habersiz
    verdikleri otomatik ödeme talimatları vb. şeyleri saymayayım.

Digiturk konusunda milletin şikayetlerini okuyup "Yok lan! Daha neler diyodum" bana da yaşattılar la aynısını...

Beniz yazdıklarıma cevap yazacak arkadaşlar ben unuttum siz unutmayın!
    "Büyük lokma yiyin büyük konuşmayın"
  • 300-350 ye Hd sini izliyorduk, bu fiyat çok fazla.
    Bu arada 3 defa abonelik kapattırdım, en ufak bir sorun yaşamadım. Taahhüt ya da yıllık paket aldıysanız süresi bitiminde bir dilekçe yazıp fakslıyorunuz ardından işleme alındığına dair mesaj ile bildirim geliyor şu tarihte kapatılacaktır diye.Ardından arayıp teklifler sunuyorlar vs. Kapanma tarihi gelince de en kısa sürede ekipmanları bir digiturk bayisine teslim edip makbuzunuzu alıyorsunuz. Belki de ben şanslıydım ya da sorun yaşayanlar farklı yol izliyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 16 Nisan 2015; 11:35:21 >
  • HD lazım, SD artık çekilmez benim açımdan
  • 6 ay kullandigim mobil lig tv paketini iptal etmek icin ariyorum, bana paket iceriginden ve avantajlarindan bahsediyorlar, musteri hizmetleri saka gibi

• n11 digiturk kampanyasından gecen sene yararlanmıştık . bu senede böyle bir kampanya var mı.
  • Bir umutla girip, hayalkırıklığı ile konudan çıkanlar derneği :/

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.