Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.934
Cevap
24
Favori
152.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıda mac yayınlarını soranlar olmuş. Arkadaşlar gerçek 4k değil ancak 1080p hiç değil. Aradaki kalite farkı çok bariz belli. Bu seviyedeki 4k maça alışınca öteki kanal inanılmaz yavan geliyor. Tek sorun mac sayısında. Haftada maks 2 4k mac gördüm ben. Artık bilhassa istanbul daki maclarin tamamı standart 4k olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzun süredir gerek uydu üzerinden gerekse bluray'lerden 4K yayınları takip eden biri olarak diyebilirim ki en son izlediğim FB-GS maçı kesinlikle ama kesinlikle 4K değildi. Resmen üşenmişler 1080p yayını bastılar geçtiler. 400. kanalda ara ara banttan yayınlanan maçların 4K olduğunu söyleyebilirim özellikle avrupa maçları.

Cihazın kendisi de oldukça hızlı, upscale kalitesi gayet iyi ama 4K içerik için alacaksanız acele etmenize hiç mi hiç gerek yok.
  • Eski digitürk olsaydı 4k nın hakkını verirdi.
  • bado6100 kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim sizde arada bir herhangibi bir program sırasında ufak tefek kelime olarak mesela geliyorum kelimesinde bir kaç kelimenin kesilmesi gibi ses gidip gelmesi oluyormu nadirde olsa

• Ankarada 2 aydır 4k kutu yokmuş, doğruluğunu bilen var mı? Üyeliğimi başlatamadım bu sebepten.
  • Hocam Merhabalar

Evet doğrudur maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu akşam bi film izleyelim dedik ama cihaz sorun çıkardı. İnternete bağlanmıyor.  DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Modemi yeniden başlatmayı deneyebilir misiniz?

İyi bayramlar dilerim bu arada :)

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, iyi bayramlar. Modemi tekrar başlattım ama durum aynı. Cihazı da tekrar başlattım ama değişen bir şey yok.

Hocam Merhabalar

Fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilir misiniz rica etsem?

Menü tuşuna basınız ve 221207 tuşluyoruz RESET FACTORY seçeneği çıkıyor

Vay be, düzeldi valla. Çok teşekkür ederim. Resetten sonra herşeyi baştan kurdum. Şuan bir sorun görünmüyor. Vallahi müşteri hizmetlerini arasam bu kadar çabuk çözüm bulamazdım. Tekrar teşekkürler.

Rica ederim.

Aramızda kalsın benimde umudum yoktu :)

• haftalık 4k maç programı belli mi acaba arkadaşlar?hangi hafta hangi maçlar 4k acaba?
  • kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt
    bence açılışı cuma günü 4k ile yaparlar
  • Bu cihaz yeni 4k IQ plus mı.Tuşlu versiyonu var bide.
     DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz

• ugur_dn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Standart sagemcom 4k plus kutu.

• Toplamda kaç kanal var arkadaşlar benim 4k dt61440uhd kutu değişti toplamda 199 kanal var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimEsad -- 21 Eylül 2020; 10:32:49 >
  • Beyler boşa gerçek 4K maç beklemeyin çünkü yok, DT geçen sezon 2.yarıdan bu yana full hd yayını 4k ya upscale edip veriyor tr lig maçlarını,logo 4k ama yayın bildiğiniz 1080p. Haftasonundaki Başaksehir - GS maçındaki gibi.

Bunu yine yapıyorlar? milleti niye salak yerine koyuyorlar? bunu dt ye sorabilirsiniz. ama belli ki bu işin maliyeti fazla ve ekstra para vermek istemiyorlar, 4K veremiyoruz artık dememek için de izleyiciyi salak yerine koyuyorlar. Yersen!
    Sagem 4k plus yerine humax 9506 hd tercih edilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 24 Eylül 2020; 16:3:36 >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kutuyu yani kayıt özelliklerini kullanmıyorsanız tercih edilebilir

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.