Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.931
Cevap
24
Favori
152.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Bende istedim bu kutuyu ama müşteri hizmetleri 20 tl para istiyor.
    Zaten sagemcom iq plus kutuya para ödemiyorum.
    Gelmiş bana size indirimli 20 tl diyor.
    4k için ve fazladan 2 kanal kaydı için 20 tl para çok çok fazla

Üstte arkadaş 5 tl fark ödedigini yazmış ,sanırım lig tv varsa 20 tl yoksa 5 tl, lig tv olmasa digitürk eve sokmam.

Hocam 5 tl fark dediği zaten Plus kutuya bir ücret ödüyor, onun üstüne 5 tl fark istemiştir mh.

Ben zaten Plus kutuyu ücretsiz kullanıyorum.

Bu kutuyu ücretsiz kullanan arkadaşlardan ricam bana özelden üyelik numaralarını yazabilirlermi?

Müşteri hizmetlerinde ki andaloz hala kesinlikle ücretsiz vermiyoruz bu kutuyu diyor.

Eğer varsa size bedava vericem dedi, bende gözüne sokacağım bu laflarını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    4K kutuyu hiç kimseye ücretsiz tanımlamıyorlar malesef.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sayfa önce bir arkadaş yazmıştı. Test kullanıcısı olmuş önce.

Sonra da 2017 ağustos ayına kadar da ücretsiz tanımlamışlar.

Hayır yani müşteri hizmetlerinin bu kutuyu ücretsiz verdikleri müşterilerileri kesin vardır, çünkü bu kurumun adı digiturk.

İptal faksı çekip, sonra pazarlık yapmak istemiyorum uğraşmak işime gelmiyor bir bakıma da.

Plus iq kutuya ilk çıktığı günden beri para vermiyorum.

Ki zaten bu kutular için digiturk ahım şahım para vererek almıyor.

Nereden para kopartsam, sineğin yağını nasıl çıkartsam derdinde bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Hocam en onemlisi hizi zaten. Elimdeki kutu iyice yavasladi arada fisini cekip tekrar takmak durumunda kaliyorum. Ozellikle diledigin zaman izle filmlerinde dolasirken kağnı gibi

Slm birşey soracağım bu kutu için para alıyorlar mi birde 4k maç izleyebiliyor musun

Bu ikisi ile birlikte sadece 5 TL fazla mı alıyorlar

Kuruluma 35tl aldilar tek seferlik. Aylik ekstra 5tl odeyecekmisim.

299 veya 399 kanalinda digiturk 4k kanali var. Genelde spor yayini oluyor suanlik. İlerde artacakmis 4k kanallar.

35tl yi faturaya mi ekliyorlar

Birde sadece kutuyu takmak için mi 35tl alıyorlar

Şuanda hd digitürk var bende tv 4k olduğu için istiyorum en çokta

Test kullanıcıları hariç ücretsiz verilmiyor. Bende test kullanıcısıyım ve temmuz ayına kadar ücretsiz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam en onemlisi hizi zaten. Elimdeki kutu iyice yavasladi arada fisini cekip tekrar takmak durumunda kaliyorum. Ozellikle diledigin zaman izle filmlerinde dolasirken kağnı gibi

Slm birşey soracağım bu kutu için para alıyorlar mi birde 4k maç izleyebiliyor musun

299 veya 399 kanalinda digiturk 4k kanali var. Genelde spor yayini oluyor suanlik. İlerde artacakmis 4k kanallar.

Nakit olarak gelen yetkiliye tek seferlik 35TL veriyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nakit olarak gelen yetkiliye tek seferlik 35TL veriyorsunuz.

Tamamdır teşekkürler

Aynen dediklerinize harfiyten katılıyorum bende PLUS IQ İLK MİLLET Para verirken 1TL vermeden ÜCRETSİZ KULLANDIM HEP.!
    Ben geçenlerde MH mayısta kapatıcam olmaz böyle ne koparsak kar mantığı o cihazları vatandaş kullansın diye yapılmadı mı.?
    İPTAL Dilekçesi verince görüşürüz dedim der demez İPTAL anı yardımcı oluyorlar ama şu anda 20TL min. dedi.! ;) MAYIS az kaldı.!
  • MH, kutunun 33 TL olduğunu, film paketi ile 20 TL'ye vereceklerini kesinlikle indirim yapmadıklarını söylüyor. İptal birimine bağlandım o da aynısını söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cravens

MH, kutunun 33 TL olduğunu, film paketi ile 20 TL'ye vereceklerini kesinlikle indirim yapmadıklarını söylüyor. İptal birimine bağlandım o da aynısını söyledi

Tek seferlik mi alıyorlar

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Aylık olarak alınıyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: cravens

Aylık olarak alınıyor :(

Yuh

Ben sadece maç için alacağım 4k maç izlemek için şuanda kullandığım tüm maçlar var İngiltere ligi Fransa ligi ispanya ligi filan

• Kredi karti kampanyasinda faydalanarak 12 ay icin 180 tl pesin odeme yapabilirsiniz. Aylik 15 tl gibi bir rakama denk geliyor.
  • Değerli Test Kullanıcımız,

16.02.2017 Perşembe günü itibariyle DT61440UHD 4K uydu alıcılarına yeni yazılım çıkıldı.

V3.3.7 yazılımı ile eklenen/düzeltilen özellikler

· E16-4 / 18-4/ 24-12 hata mesajlarındaki SMS kodunun 20dk'da bir değişme hatası çözüldü.

· E16-4 SMS mesajında hatalı olan SMS telefon numarası(3355) 3555 olarak güncellendi.
  • Merhaba bende şuan hd plus kutu var 4K tv aldım kutunun değişmesi gerekiyor sanırım nasıl bir yol izlemeliyim herhangi bir ücreti varmı ? Ve geçtiğimde hangi kanallar 4K olacak bende lig tv hariç hepsi açık film belgesel vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 19 Şubat 2017; 17:43:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Merhaba bende şuan hd plus kutu var 4K tv aldım kutunun değişmesi gerekiyor sanırım nasıl bir yol izlemeliyim herhangi bir ücreti varmı ? Ve geçtiğimde hangi kanallar 4K olacak bende lig tv hariç hepsi açık film belgesel vs.

Tv niz hayırlı olsun, 4K kutunun kirası aylık 23 tl sadece 399.kanal 4K, içerik bein sports maç tekrarları ve maç aralarında iz tv nin bi ajansa yaptırdığı ve sadece seslendirilme olarak çekilip yayınlanan15 dk lık belgeseller var.

Normal kanallarda diğer plus kutuya göre biraz daha canlı ve net.

• Ayda 20 TL'ye geçiş sağladım ben de az önce 4K'ya.
    10 TL + 3 TL (cihazı internete bağlayacağım için) indirim sağladılar. Normal fiyatı 33 TL'ymiş.
  • 3.2.6 dan V3.3.7 yazılıma geçti cihaz 23.02.2017 14:55 civarında gece saat 03:00 da yaptığı boot sonrası yeşil kalan led artık kırmızıya dönüşüyor bu düzelmiş 2160p seçemiyorum tekrar 1080p ye atıyor halbuki panelim sony 4K ve 2160p destekliyor.

cihaz standby da kalmıyor eskisi gibi v.v.s.s biraz daha inceler tekrar yazarım.

bu arada test kullanıcısı değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 24 Şubat 2017; 3:57:33 >
    Her hafta en az 1 maç 4k olacaksa iyi

3d maçlarda vardı bunun icin artı para aldılar şimdi 3d maç yayını yok piyasada ee bu 4k maçlarda 2 yıl olur 3.yilda 8k çıkar o zaman iptal edebilirsin

Bende yarın actiracam 4k maç için

Benim anlam veremediğim trt4k için yeni bir uydu filan almadım onlar yapabiliyor da digitürk neden bunun için uydu çıkarıyor sırf para kazanmak için bunu yapmak saçma katılıyorum ama 4k tv varken 4k maç izlemek için mecbur actiracaz

• Arkadaşlar birşey soracağım bugün uyduyu değiştirdik 4k ya geçtik

3840×2160/50p yazıyor böyle mi olması lazım

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.