Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.934
Cevap
24
Favori
152.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar birşey soracağım bende 4k tv var

1- bu kutuyu almadan 4k maç izlenmiyor mu

2- bu kutu almak mecbur ise şuan ki digitürk kutusunu geri alıp bu 4k uyduyu mu takacaklar

3- ikisi beraber mi takili olacak burayı çözemedim

4-iki tane uydu çok saçma olur sonuçta haftada 1 maçı 4k veriyorlar

Eski kutular 4K desteklemiyor. Yani Digitürk'de 4K yayın izlemenin tek yolu bu kutuya sahip olmak hocam. Bunu iade edip yerine 4K kutu verecekler. Sadece o cihazı kullanacaksınız artık. Fakat 4K destekli cihaz daha pahalı olduğu için ayda ekstra 5,10TL koyuyorlarmış sanırım.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için bir de merak ettiğim uydunun uzunluğu kaç cm bunu öğrenmem lazım dolap gibi bir yere koyacağım sığar mı sığmaz mi bunu bilmem lazım ona göre isteyecem sizde varsa ölçüm yaparmisiniz veya burda alan kişi yazabilirse çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dvddigi de ben de sadece 4 film gozukuyor

• Selam arkadaşlar. Ben de bu kutuyu kullanıyorum ama bir sıkıntım var kumandadan stand-by a aldıgımda geri actıgımda ekrana görüntü ve ses gelmiyor. Kutunun fişini cıkarıp takımca düzeliyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Çözümü var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbmert

Selam arkadaşlar. Ben de bu kutuyu kullanıyorum ama bir sıkıntım var kumandadan stand-by a aldıgımda geri actıgımda ekrana görüntü ve ses gelmiyor. Kutunun fişini cıkarıp takımca düzeliyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Çözümü var mıdır?

Ben cihazı aldıktan sonra 3 kere değişti yine aynı sorun devam ediyor güncellemede gelmedi, sana tavsiyem cihazı kapatma öyle kullan çünkü yeni getirecekleri cihazda da aynı sorun olacak.

• yasoflies Y kullanıcısına yanıt
    Mail adresini ifşa edilmesi yasaklandı lütfen mesajınızı düzenleyin veya silin.

• Değerli Test Kullanıcımız,

31.01.2017 Salı günü itibariyle DT61440UHD 4K uydu alıcılarına yeni yazılım çıkıldı.

Ver. 3.3.5 yazılımı ile eklenen/düzeltilen özellikler:
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
     Sony marka TV’lerde standby’da HDMI bağlantısının belli bir süre sonra kopma hatası çözüldü,
     Siyah ekran, E30-4, 110-37 gibi hata gösterim problemi çözüldü,
     LG TV’lerde HDMI bağlantısında görülen siyah ekran problemi çözüldü,
     Dilediğin Zaman uygulamasında dizi kategorisindeki içeriklerde durdur tuşuna bastıktan sonra açılan pop up mesajına sonrakini izle (Play Next) seçeneği eklendi,
     Harddisk dolduğunda üye kayıt yapmaya çalıştığında Harddisk dolu pop up mesaj gösterimi eklendi,
     Tekrarını bul gösterim problemi düzeltildi. Örneğin 11 numaralı kanaldaki içeriğin tekrarını bul listesinde 11, 311 ve 811 numaralı kanallar da görünüyordu; hangi kanalda tune olunmuşsa o kanaldaki içeriğin tekrar listesinin gösterilmesi sağlandı,
     VOD arama sonuçlarında DVDigi içeriklerin more info ekranına erişememe hatası çözüldü,
     Birden fazla sezonu olan yerli/yabancı dizilerde sezona özel açıklamaların gösterilmeme hatası çözüldü,
     Çıkış butonunun tepki hızı artırıldı,
     Sinyal yokken kayıt oynatamama ve Dilediğin Zaman uygulamasına girememe hatası çözüldü,
     Kilitli kanallar arası zaplama sırasında siyah ekran görülme hatası çözüldü,
     Yaş sınırı “KAPALI” seçildiğinde v3.2.6 yazılım güncellemesinde kayıtların görülmeme hatası çözüldü,
     Standby sonrası video görünüp sesin gelmeme hatası çözüldü,
     Zaplama sonrası info banner açıkken kaydın başlamama hatası çözüldü,
     Ses ayarlarında lip-sync delay ayar değişikliğinin saklanmama hatası çözüldü,
     Çakışan kayıt olmamasına rağmen çakışan kayıt pop up görünme hatası çözüldü,
     Nadiren görülen canlıda videonun titreyerek ilerleme (PCR discontinuity) hatası çözüldü,
     Standby’da IR LED’in yeşil yerine(bazen) kırmızı renkte görünmesi sağlandı,
     Yerli dizi kayıtlarında devam eden kayıtlarda ilgili içeriğin aynı kanalın diğer kanal numarasında da kaydedilme hata çözümü (Örnek: FOX HD 26’daki kaydın 326’da da devam eden kayıtlarda görünmesi)
     Görünüm ayarlarında TV tipinin sürekli 16:9 olması ve 4:3’e değiştirilememe hatası çözüldü,
     Görünüm ayarlarında görüntü formatının değiştirilememe hatası çözüldü,
     DVDigi içeriklerin son kiralama gününden sonraki gün kiralanabilme hatası çözüldü,
     LigTV widget logosu ve açıklama başlığı beINsports olarak güncellendi,
     Digiturk Çocuk uygulamasının logosu güncellendi,
     Performansa yönelik iyileştirmeler yapıldı
     Bazı küçük hatalar çözüldü, iyileştirmeler yapıldı.

• Bu yazılımı şu an benim cihazım bulamıyor herhalde daha sonra guncellenecek. Bilgilendirme için teşekkürler dostum
  • Bugün aradım bu kutuyu istediğimi söyledim. Şuan Digiturk Plus IQ kullanıyorum Sagemcom kutu var. Aylık 5TL fazladan ödeyecekmişim. Kabul ettim bakalım kurulmasını bekliyorum.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Goruntu farkini bariz hissetmiceksin ama kutunun seriligi, hizi, akiciligi, dahili wireless olmasi ve performansi gayet tatmin edecek :) gule gule kullan.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Hocam en onemlisi hizi zaten. Elimdeki kutu iyice yavasladi arada fisini cekip tekrar takmak durumunda kaliyorum. Ozellikle diledigin zaman izle filmlerinde dolasirken kağnı gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4k TV mde Digi 4K uydu alıcısı Görüntü modunu 2160p olarak seciyorum ve 1080p yayınları açtığımda goruntude sürekli kesiklik meydana geliyor. Kablo 18 gbps HDMI kablo. Bu görüntüde duraksama ve kesiklik neden dolayı olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Hocam en onemlisi hizi zaten. Elimdeki kutu iyice yavasladi arada fisini cekip tekrar takmak durumunda kaliyorum. Ozellikle diledigin zaman izle filmlerinde dolasirken kağnı gibi

Slm birşey soracağım bu kutu için para alıyorlar mi birde 4k maç izleyebiliyor musun

Bu ikisi ile birlikte sadece 5 TL fazla mı alıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Slm birşey soracağım bu kutu için para alıyorlar mi birde 4k maç izleyebiliyor musun

Bu ikisi ile birlikte sadece 5 TL fazla mı alıyorlar

Kuruluma 35tl aldilar tek seferlik. Aylik ekstra 5tl odeyecekmisim.

299 veya 399 kanalinda digiturk 4k kanali var. Genelde spor yayini oluyor suanlik. İlerde artacakmis 4k kanallar.

• 4K cihaza şuan için para vermeye değmez.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    4K'dan ziyade kutunun islevselligi icin ekstra 5 TL veriyorum. Sadece 4K degil goruntu Full HD kanallarda bile daha iyi, daha net vs. ama kutunun kendisi de gercekten basarili. Dahili wireless, menu hizi, kanal gecisleri, arttirilmis hafiza ve kayit kapasiteleri... Eski Plus kutumun hantalliginden ve donmalarindan cok sikayetciydim, bu yeni cihaz ilac gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

4K'dan ziyade kutunun islevselligi icin ekstra 5 TL veriyorum. Sadece 4K degil goruntu Full HD kanallarda bile daha iyi, daha net vs. ama kutunun kendisi de gercekten basarili. Dahili wireless, menu hizi, kanal gecisleri, arttirilmis hafiza ve kayit kapasiteleri... Eski Plus kutumun hantalliginden ve donmalarindan cok sikayetciydim, bu yeni cihaz ilac gibi geldi.

Kesinlikle eski cihazımla inanılmaz fark var. Ayda 5 TL ye değiyor gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Test kullanıcısıyım temmuz ayından beri kullanıyorum zaten ben alınabilir bir kutu olarak görmüyorum 4K yayın açısından.

• Bende istedim bu kutuyu ama müşteri hizmetleri 20 tl para istiyor.
    Zaten sagemcom iq plus kutuya para ödemiyorum.
    Gelmiş bana size indirimli 20 tl diyor.
    4k için ve fazladan 2 kanal kaydı için 20 tl para çok çok fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Bende istedim bu kutuyu ama müşteri hizmetleri 20 tl para istiyor.
    Zaten sagemcom iq plus kutuya para ödemiyorum.
    Gelmiş bana size indirimli 20 tl diyor.
    4k için ve fazladan 2 kanal kaydı için 20 tl para çok çok fazla

Üstte arkadaş 5 tl fark ödedigini yazmış ,sanırım lig tv varsa 20 tl yoksa 5 tl, lig tv olmasa digitürk eve sokmam.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.