Şimdi Ara

Digiturk Play Yayın Kalitesi İçin Düzenleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malüm yıl 2017 oldu. Ama hala Digiturk play yayın kalitesi çöp. Yüksek ve standart kalite seçenekleri var. Yüksek kalite 1800k. Standart ise 1200k.

Yeni sezonda düzenleme yapmaları lazım. 1800k kalite yeterli değil. Bunun en az 3000k olması lazım. Eminim bunun için yeterli altyapıya sahip değiller.

3000k yayın için en az 10 mbps internet hızı yeterlidir. Sağlıklı bir şekilde izlenir. Hızı iyi olanlar bu paketi tercih eder, iyi olmayanlar ise alt bir paket tercih eder.

Hala neyi bekliyorlar anlamış değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Standart 800 değil mi hocam 1200 derken?1200 satın alınamıyor bildiğim kadarıyla..

Ayrıca yeni sezonun ücretleri bir türlü açıklanmıyor..

• Standart 800

Standart + 1200

• quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

Standart 800 değil mi hocam 1200 derken?1200 satın alınamıyor bildiğim kadarıyla..

Ayrıca yeni sezonun ücretleri bir türlü açıklanmıyor..

Standart + 1200k

Sezon başı çıktı zaten + olayı falan.

800k olayına hiç girmedim zaten. Çamur yayın.

Nasıl kazıklayacaklarını düşünüyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 21 Haziran 2017; 18:27:34 >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Uydu yayınının fiyatı arttığına göre play de ciddi oranda artacaktır

• 2016-2017 sezonunu Standart Kalite ile 299 TL'ye izlemiştim digiturk play ile. (Galatasaray Taraftar Paketi)

Bakalım yeni sezon için en az kaç isteyecekler?
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    229 liraya yalnızca gs maçlarını mı izlediniz?Daha ucuza alabilirsiniz hocam ortak alsaydınız...

bu arada maçlara Smart TV'de bakacak arkadaşlar ücretler açıklanınca bana ulaşabilir...daha hesaplı vereceğim maçları tvden izleyenler için...
  • evet kesinlikle yüksek hızlı internet kullanıcıları ve yüksek kalite yayın almak isteyenler için,, yüksek kalite yayın tercihini sunmalı bein.. bekliyoruz umarım geçen seneki fiyata çok fazla bir bindirme yapmazlar 3 kişi ortak paket alındığı düşünüldüğünde yüksek kalite yayın da gelirse sadece kendi takımının maçını izleyenler için oldukça ideal bir tercih olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

Uydu yayınının fiyatı arttığına göre play de ciddi oranda artacaktır

Elbette artacaktır ama yayın kalitesi aynı, fiyat artar ise saçmalık.

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    digiplay sizinle ne alakası var.herkez siteden bizzat kendisi alabilir başkası alamaz

• ortak alam durumu nasıl oluyor.her alımda tek kredi kartı kullanılıyor her paket için ayrı ayri

• bu arada bazı tv markalarda digiplay kaldırılmış samsung müşteri hizmetleri 2016 da kaldırıldığını soyledi digiplay ise var diyor

• Bem mutfaga lg aldim icinde digi play var diye.spor extra smart tv paket cok uygun 140 tl civari bisey.Super lig paketini bekliyorum kav gundur aciklanmadi tek super lig mi olur yoksa spor extra ile ortak paket yaparlarmi.spor extrayi bu fiyattan kacirmak istemiyrum aslinda..

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen yayın kalitesi sabit kalır yükseltmek için iyi altyapıları yok Digitürk'ün tek derdi müşteriyi soymak memnun olup olmamanla ilgilenmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadman92

Muhtemelen yayın kalitesi sabit kalır yükseltmek için iyi altyapıları yok Digitürk'ün tek derdi müşteriyi soymak memnun olup olmamanla ilgilenmezler

Müşteri kaybederse düzeltirler. Ama bizimkiler inatla almaya devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: deadman92

Müşteri kaybederse düzeltirler. Ama bizimkiler inatla almaya devam ediyor.

Aynen öyle benim sinirlendiğim nokta da bu zaten bide insanlar sonra paramız yok diye ağlamıyor mu ağzına vuracaksın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.