Şimdi Ara

Digiturk Play Hata 900 'Çözüldü' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
13.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xiaomi de aptoidtv miydi her neyse oradaki surum 1,4,2 ve internette cogu apk sitede o surum var o yuzden hic birinde acilmiyor direk zaten indirilmiyor konudaki linktekini indirin benim gozumden kacmis link, bir kac gun once calismadigini yazmistim simdi oyle.gezerken googleplay sitesinden en sonki surumu ogrenip arastirayim dedim yine buraya yonlendim bir sekilde konuyj dikkatli okuyunca linkte varmis zaten suan sorunsuz calisiyor. Fakat Wifi kumandasi mouse vs olmayan indirmesin kendi kumandasiyla yonetilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M8s plus android boxımda 4.1.4 sürümünü kurmama rağmen hala 900hatası alıyorum. Sanırım bu çözüm de işe yaramıyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DexTR

M8s plus android boxımda 4.1.4 sürümünü kurmama rağmen hala 900hatası alıyorum. Sanırım bu çözüm de işe yaramıyor artık
    Merhaba sorunu çözebildiniz mi?
  • bende digiplay kullanmaya yeni başladım. v88 tvbox um var. normalde bein connect i sorunsuz kullanıyordum ancak digiplay kullanmaya başlayınca bu hata kodunu aldım. tv box a kablo takınca ikinci yarı hata almadım bilmiyorum sorun kablosuzdan mı kaynaklandı yada tesadüf mü oldu.
  • blackshow kullanıcısına yanıt
    Digiturk'u aradım çözümün olmadığını sorunun TVboxların uygulamayla uyumsuz olması sebebiyle olduğunu söylediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • magicsee n4 4k android box (Amlogic S905X CPU, Cortex-A53, dört çekirdekli) kutu aldım. Bende bu sorunu yaşıyorum. şu an için 4.1.4 versiyonu yüklü. bir digitürk play i kullandıktan bir süre kullandıktan sonra "Hata 900" uyarısı alıp kanal kapanıyor. Sorun için bir çözüm var mı? Amlogic işlemcili Cihaz olduğu için mi böyle yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.