Şimdi Ara

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
9
Favori
53.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ip tv dolandırılma riski çok. sadece maç için 2-3 ortak gayet mantıklı bence.
  • nedir nasıl kullanılır
  • eski üye fiyatıyla yüksek kalite yayına TRABZONSPOR için ortak olabilirim teklifim 100 TL düşünen varsa PM atabilir.

not : 2 senedir forumdan ortak alarak maçları izliyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yog errf

Digiturk play pismanlik iptv ondan da pişmanlık tabii golü 5 dk sonra izlerim dersen o ayri..

Ligi takip ediyorsan ya kaaveden ya evden izleyecen..

Zaten Bein'nin amacı digitürk play'e 600 TL fiyat çekip / Decoderlara 800 900 cekip aradaki farkı kısa tutmak ve insanları internet yerine ev kullanıcısı yapmak.

Play 40 sn geriden geliyor İp tv'de aynı şekilde ben uzun zamandır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım dünkü fb macınıda izledim sorunsuz neticede internetinize bağlı online izliyorsanız eğer.

Kahveye gelince şehire göre değişiyor ücretler büyük şehirde normal maçlar 10 derbiler 30 tl kadar olabiliyor futbol düşkünü iseniz bu fiyatlarda cazip gelebilir ama keyif meselesi tabi :)
    Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladecarter -- 28 Temmuz 2017; 11:54:9 >

• Bir kaç konuda denk geldim ayrıca ortak olalım 150 200 TL ye tama edip dolandıranlarda cıkıyormuş bilginiz olsun üyeleri iyi secin paranızda olmayın..
  • Biraz önce digitürk aradı geçen yıl 450 liraya 5 şampiyon paketi almıştım. Bu sezon için 828 lira fiyat biçtiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzkhan55

Biraz önce digitürk aradı geçen yıl 450 liraya 5 şampiyon paketi almıştım. Bu sezon için 828 lira fiyat biçtiler.

Yukarıda bahsettigim olay hocam Çantada keklik görüyorlar resmen araplar şaşırmış olmalı..
  • Evet hocam maalesef öyle. Tek yayıncı olunca böyle oluyor.

• Kertenkele kertilenkele mevzusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Kertenkele kertilenkele mevzusu.

Bi de kerttirenkere var onu da yazalım pahalı olduğunu bile bile alıyoruz
  • güvenilir iptv arayanlar kendileri tvbox alıp kodi ile kullanabilirler. Bende uydu digi aboneliği olduğu için kodiyi hiç maç zamanı açmadım ancak çokta hızlı çalışmıyor gibi geldi. Kodi diye arama yaparsanız detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • hala böyle düşük kalite , yüksek kalite ayrımı yapılıyor ! düşük kalite 399 lira verecegime kaçak yollarla izlerim daha iyi. o da düşük kalite ne farkı var.
    bilemiyorum ben mi yanlış düşünüyorum ama insanlara bunu teşvik edici bir nedenle sunacaksın ki müşteri bunu alsın.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    18000 K dedigi yayında öyle full hd falan degilki zaten
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Hocam TS li ortak bulunuyor mu gerçekten yav ? :)
  • Play'i ilk çıktığı yıldan beri alıyordum. Fiyat olarak kendilerini aştılar, geçen yıl almadım, bu yıl da almayacağım. Üstelik yüksek kalite dedikleri kesinlikle yüksek değil. Hatırlıyorum, çıktığı ilk yıl görüntü kalitesi iyiydi.

• --mlh-- kullanıcısına yanıt
    Bize her yer Trabzon ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_um

Play'i ilk çıktığı yıldan beri alıyordum. Fiyat olarak kendilerini aştılar, geçen yıl almadım, bu yıl da almayacağım. Üstelik yüksek kalite dedikleri kesinlikle yüksek değil. Hatırlıyorum, çıktığı ilk yıl görüntü kalitesi iyiydi.

Kesinlikle Katılıyorum ilk çıktığı dönem kullandım bende 3 kategoriden satıştaydı yüksek kalite orta olarak zaten veriyor. birde bu fahiş fiyatlara dalga geciyorlar sanırım.
  • bladecarter kullanıcısına yanıt
    2011 yılında aldım, ayrım yoktu
  • uk.bjk U kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bladecarter kullanıcısına yanıt
    Eskiden 1800k yokken 1200k diye verdikleri yayin şimdi 1800k dediklerinden daha kaliteliydi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.