Şimdi Ara

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
9
Favori
53.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sene yuksek kalite 560₺ idi. Simdi eski uye indirimi ile 500₺. Teb'in kampanyasindan da birseyler gelirse, 9 taksite boldurup arkadasla da ortak aldik mi eh iste fiyata gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek kalite için Tsli ortak aranıyor.Fb ve Bjk tamam.

• geçen sene 469 Tlden yüksek kalite almıştım
    bu sene 499 yüksek kalite aldım,fiyat yüksek ama geçen seneye göre de artış yok pek
  • 500 liraya taraftar paketi nedir?34 hafta var maç başı 15 liraya geliyor.Derbileri bile dışarıda o paraya çok rahat izliyorum.Böyle maç toplasan 3-4 tane ya var ya yok.Diğer maçların ederi max 5 tl.

• 3 senedir Lig TV yok. Kafam rahat.

Bu lige para verilmez. Bazen mh arıyor, diyor işte "size özel 30 TL, şu paket de hediyemiz olsun falan filan", diyorum "Türkiye ligi gibi berbat bir ligi izlemek için 30 TL mi veriyorsunuz? Çok az. O kadar az paraya ben bu lige izlemeye katlanamam". Cevap "beyefendi yanlış anladınız. bu parayı siz bize ödeyeceksiniz." "Yok artık" deyip kapatıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 28 Temmuz 2017; 8:48:20 >
  • Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    TEB'de 15 lira iade var. Başka promosyon falan var mı bildiğiniz? 500 lira şu durumdaki galatasaray için vermeye içim el vermiyor
  • Galatasaraylı olunca bu fiyatlar çekilmez oluyor. Aslında son sezon sıralamasına göre fiyat atacaklar

• standart kalite 500 tl ye ortak aranıyor. Fb veya BJk li olabilir. Varsa mesaj atabilir forumdan...
  • Eski uye olduğum icin standart kalite 399tl.ben galatasarayliyim fenerli ve bjkli ortak aranıyor. Sadece 3 kişi olucaz.Normalde kişibaşı 133tl. Ancak ben 90 tl istiyorum.sebep ise galatasarayın iç ve dış bütün derbilerini ben seyredicem.bu yuzden fiyatı uygun tuttum.sadece Referansli ve eski üyelere satılacaktır.

• geçen sene 300 küsüre anlaşmıştım ben fiyatlar 2 katı
  • Gsliyim. Ortak arayan varsa iletişime geçebilir.
  • GS'liyim, bjk-fb-ts ortak varsa pm atabilir
  • 3 Üye aranıyor yüksek kalite için

Galatasaray
    Beşiktaş
    Trabzon

Fiyat 150 TL

Yüksek Kalite
  • Sezonluk paket ile sezonluk taraftar paket fiyatları nasıl aynı fiyat olabiliyor.

Yanlış anladığım bişey mi var ? Bir tarafta sadece kendi takımının maçlarını izleyeceksin diğer tarafta bütün ligi ve aynı parayı ödeyeceksin çok ilginç
  • Arkadaşlar standart yayın ve yüksek kalite farkıyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?
  • Güvenilir bir iptv bulsam hiç düşünmem alırım ama galiba en mantıklısı digitürk play.

• quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

eski üyelere böyle görünüyor

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL

Evet genel pakette 100 tl eski uye indirimi varmis. Taraftar paketi eski uye, yeni uye ayni fiyat sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kamerconkarli

Sezonluk paket ile sezonluk taraftar paket fiyatları nasıl aynı fiyat olabiliyor.

Yanlış anladığım bişey mi var ? Bir tarafta sadece kendi takımının maçlarını izleyeceksin diğer tarafta bütün ligi ve aynı parayı ödeyeceksin çok ilginç

Eski uyeye ayni, yeni uyelikte 100 tl fark var

• Digiturk play pismanlik iptv ondan da pişmanlık tabii golü 5 dk sonra izlerim dersen o ayri..

Ligi takip ediyorsan ya kaaveden ya evden izleyecen..

• Bu konu hakkında ne twitter'dan ne de iletişim sayfasından atılan mesajlara cevap vermiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.