Şimdi Ara

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
9
Favori
53.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Ben yüksek kalite mi düşük kalite mi alsam karar veremedim. Şimdiye kadar hep düşük kalite ile izledim. Bilgisayardan görüntüyü hdmi ile televizyona aktararak izliyorum. İki yayın arasında 100 TL verilecek kadar fark var mı? Teşekkürler.
    Edit: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 10 Ağustos 2017; 20:19:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

Bende digiturkplay almak istiyorum ama smart TV de Digiturkplay i seçtiğinde resimdeki gibi güncelleme olacak diyor.

BJK paketi almak istiyorum. Yonlendirseniz sevinirim.

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL

• Ortaklik icin bir arkadasla görüştüm, o da mirin kırın edince tek başıma aldim. Ceptetebde 15 tl de indirim yaptı. Çok para ama istedigim zaman istedigim maci izlemek benim icin daha iyi

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    BJK olarak ortak olmak isterim hocam.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paolo negro -- 11 Ağustos 2017; 12:44:24 >
  • BURAKBİES B kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamladık grubu biz.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlardan biri değilse çok beklemeyin bence.

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL
  • Arkadaşlar STANDART kalite Paket alacağım. ben FB

GS, BJK, TS veya bir anadolu takımı ORTAK ARANIYOR

Debileri Ev sahibi izler.
    Son haftalar çakışan saatlerde üst sıradaki takım (duruma göre haberleşiriz)

Eski üye olduğum için STANDART kalite 399 lira... 3 e veya 4e bölünecek.

11 ağustos CUMA akşama doğru alacağım.
    İki arkadaştan haber bekliyorum. Yinede özelden mesaj atın.
    ESKİ VE AKTİF ÜYE olmalısınız.
  • arkadaşlar 4 ortak bulunmuştur.
  • Biraz önce standart kalite 399 TL ye sezonluk paketi satın aldım. Beşiktaşlıyım, Beşiktaş harici tek ortak yeterlidir. Dört ortak hem zor hem üç beşiktaş derbisi seyredilemeyecek anlamına gelir ki işime gelmez. Beşiktaşın anlaşılacak arkadaşın takımıyla olan deplasman maçını izlemem o kadar. Diğer beşiktaş maçları bendedir.

199,5 EFT yi yapan bugün şifreyi alır. Hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Standart Kullanıcı -- 11 Ağustos 2017; 12:30:57 >
  • Sadece Ts lu ortak eksik kaldı ortak olmak isteyen Ts li arkadaş pm atsın

• Merhaba arkadaşlar bende beşiktaşlıyım ve ortak olabilirim fakat aklıma takılan bir soru var derbi maçlarını nasıl yapacaz? ortak olmayı düşünen birisi varsa bana açıklayabilir mi acaba?
  • Yuksek kalite ile dusuk kalite arasinda 100 liralik fark yok benden soylemesi ayrica hizli internetiniz ve ping sureniz dusuk ise dusuk kalite baya verimli 400 liraya tum maclar icin olan paketi 9 taksit aldim evde zaten full paket d smarta 25 lira oduyorum maclar icin eski uye indirimi ile 400 lira iyi bence

• mustafaduran06 kullanıcısına yanıt
    Ne alemde ortaklık durumu? GS için 3-4 ortaklı durumda katılabilirim.
  • Arkadaşlar kendime 1 adet hesap almak istiyorum. 2 arkadaşı da dahil etmek istiyorum ama bu arkadaşların mail adresimi ve şifremi değiştirmeyeceğini nereden bileceğim.

Üyelik bilgileri sayfasına girdiğimde kayıtlı mail adresini, şifreyi ve telefon numaramı değiştirebilme yetkisini görüyorum. Nasıl güveneceğim forumdaki arkadaşlara. Veya onlar bana nasıl güvenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Standart Kullanıcı

Standart kalite için beşiktaşlı ortak arayan varsa yazsın.

Yada bir ortak bulursam kendim 399 TL den alabilirim. (ortak fb,gs ts vs olabilir.. BJK hariç) iki kişi 200 TL olarak standart kaliteyi paylaşabiliriz. Ben standart kaliteyle tvde seyredebiliyorum sıkıntı olmuyor.

Bu arada, hep Beşiktaşlılar ortak arıyor. Hani FB GS taraftarları daha çoktu bu nasıl iş :-)

Merhaba,
    GS'liyim. standart kalite için ortaklık düşünüyorum. Detayları pm'den görüşebiliriz.
  • Fenerbahçe için ortak arayan eski üyeli varsa pm atabilir
  • ---SATIŞ İPTAL---

Digitürk Sezonluk paket yüksek kalite olanı 600 tl olanı alınmıştır.
    Ortak olmak ısteyenler için
    Fenerbahçe 175 TL
    Beşiktaş 175 TL
    Trabzonspor 120 TL
    Dİğer anadolu takımları için 90 TL

*Hesap için ortak sayısı cogaldıkca hesaba ortak dıger kısılere fazlaya ilişkin tutarlar iade edilecektir.Hesabı sen aldın senınkı bedavaya gelıyor düşüncesinde olmasın kımse.
    *Yukarıda bazı arkadaşların yazmıs oldugu kurallar bu hesap içinde geçerlidir( derbi maçları kım ızleyecek sorunsalı)
    *Referanslarım oldukca yuksektır,kontrol edebilirsiniz.
    *Hesapta spor extra paketıde oldugu için kullanıcılara sadece mac anında hesap verılecektır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 11 Ağustos 2017; 19:16:7 >
  • tek takım paketlerini de kaldırmışlar. artık tek paket varmış tüm takımlar aylık 99 TL...

digiturkplay de aylık 45'e geliyor normal yayın o da yüksek kalite daha pahalı.

siz bizimle dalga mı geçiyonuz??
  • Standart kalite için galataSaray ve Trabzonspor eksik. Sadece biri bulunursa 133lira ts de olursa düz 100 lira oluyor.

Standart kalite

Derbi ev sahibi izler. Aynı saat olan maç üstteki takım.

Özel mesaj atın. Akşama alınacak.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.