Şimdi Ara

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
9
Favori
53.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismail.DL

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

4 ortaklı hd yayına bjk için ortak olurum

GS yede beni yaz hocam

Fb icin beni de yaz 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağlam iptv server önerisi olan varsa alabilir miyiz?
    Bizde de ( gs,fb,bjk) konsorsiyumu var, 4. arkadaş bulamadık,
    ip tv seçeneklerini araştırmak istiyoruz.
  • Digiplay yüksek kalite grup kuracağım FB TS isteyen arkadaşlar pm. 125tl...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 6 Ağustos 2017; 16:51:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55345534

Bende de eski üyelik indirimi var, Kendim Beşiktaşlıyım, FB, GS ve (duruma göre isteyen olursa) TS taraftarı bulursam yüksek kaliteyi satın alırım, herkes takımının maçlarını izler, Beşiktaş ve Anadolu takımlarının maçlarını ben izliycem. 3 ortak olursak 150'şer istiyorum kalan 200'ü ben veririm, 4 ortak olursak 120'şer alırım, 140 ben veririm. Derbileri ev sahibi izler, aynı gün ve saatte olan maçları ligde sıralaması üstte olan izler. Güven sorununa karşı telefon ve iş adresim dahil bilgilerimi veririm.

Trabzonsporlu 4.ortak aranıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek kalite için 4. olacak Trabzonsporlu ortak arıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Selamlar, BJK ve GS'li olarak 2 kişiyiz şu an. FB ve varsa TS'li ortak arıyoruz. Her zamanki kurallar geçerli, derbilerde ev sahibi takım izler.

Yüksek kalite paketi alacağız. Eski üye olmamdan dolayı 100 TL indirimim var. 499 TL'ye geliyor yüksek kalite. Ortak olmak isteyen varsa PM atabilir.

FB tamam. TS hala aranıyor.
  • Fb maclari icin yuksek kalitede ortak araniyor.

• arkadaşlar üyeliği olupta windows 10 da mağazada bulunan digitürk play uygulamasından beinsports 1 kanalını izleyebilen varmı bende hata veriyor müşteri hizmetleri bile çözemedi olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Digiplay yüksek kalite grup kuracağım FB TS isteyen arkadaşlar pm. 125tl...

Sadece Ts eksik kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 6 Ağustos 2017; 20:53:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginozen

arkadaşlar üyeliği olupta windows 10 da mağazada bulunan digitürk play uygulamasından beinsports 1 kanalını izleyebilen varmı bende hata veriyor müşteri hizmetleri bile çözemedi olayı

sorunsuz şekilde izliyorum.
  • Yüksek kalite 1800k gs ortak olurum. Ortak arayan pm atsın.

• Play kullananlar düzgün ve fazla donmadan izleyebilmek için kaç mbit hıza ihtiyaç var? Benim bölge sıkıntılı olduğundan kota dolmadan önce hız 8-9 mbit kota sonrası 4-5 mbit. Çok sıkıntı olur mu izlerken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldr1907 -- 6 Ağustos 2017; 23:24:8 >
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    kota dolduktan sonra 8 mb ile izliyordum sorunsuz
  • aykutali kullanıcısına yanıt
    Normalde kaçtı hocam? Canlı desteğe sordum en az 8 mbit gerekiyor altı donabilir diyor. Napsam bilemedim. Uydu yayını çok pahalı böyle ortak çok ucuza geliyor ama durmadan donarsa da anlamı yok. Zaten geriden geliyor. Şu kota belası olmasa yeterdi ama olmuyor işte.
    normalde 24 hocam 8 mbitin altında deneyimleyen olduysa cevaplar. dediğiniz gibi donma işi kötü. 12 13 saniye geriden geliyordu evet ama büyük sorun etmiyorum ben.
  • aykutali kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağolun canlı destek minimum 35 sn geriden geliyor dedi bu arada.
    digitürk üyeliğimi kapatmadan önce play ve tv yayınını yan yana açmıştım tvde 13. saniye olduğunda playde maç başlamıştı. kendimce onu ortalama sayıyorum :) canlı destek kesin bilgidir tabi ki.
  • play pişmanlıktır iptvye gelin bu fiyatın yarısına yüzlerce kanalı izleyin herşey dahil :)
  • ortak şeklinde almak bana mantıklı gelmiyor. galatasaray akhisar maçı için almıyoruz bunu sonuçta, en önemlisi derbiler, onda da ev sahibi izler deplasmandaki izler gibi paylaşmak gerekiyor, eee ben en kritik derbi maçını izleyemedikten sonra ne anlamı var. mesela ortak beşikatşlı ben galatasaraylıyım, beşiktaş fenerbahçe derbisini bile izleme hakkım olmayacak. tabi parası da ona göre düşük olacak ama pek keyif vermez sanki bu ortaklık işi.
  • eski üyelik normal kalite için 400 tl ye gs ve bjk ortak aranıyor.
    fb ve ts tamam.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.