Şimdi Ara

digiturk play 2016 2017 sezonu paket yenileme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
13.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paket yenileme süresi ne zaman kadar olduğunu bilen varmı acaba?
  • acele etmeyin bekleyin 309 lira 800k için pahalı hemde çok pahalı hem 1 dakiaka geriden izleyecem hem 310 lira verecem yok ya !!!
  • ben pahalı ve gereksiz bulduğum için bu sezon başında uydu abonesi oldum daha mantıklı en azından görüntü daha iyi geriden gelme derdi yok. ve internet yavaş donuyo olayıda olmuyor. internet yayını için çok pahalı fiyatlar
  • 2012 den beri digitürkplay üyesiyim.Geçen sene 250 tl ye 1200k yayın aldım.Bu sene 800k 349 tl...Eski üyelere yani bana 309...Resmen enayi yerine konmak bu.60 tl zam yapacaksın kaliteyide düşüreceksin...Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda 1200k yayının bu sene olmayacağını fiyatlarında en düşük maliyetle belirlendiği açıklamalarıyla digitürkplay üyeliğimi artık yenilemeyeceğim.

Koyun olmayın...

digiturk play 2016 2017 sezonu paket yenileme
  • 2016-2017 sezonu yüksek kalite (1800 Kbps) ortak olmak isteyen Galatasaray ve Beşiktaşlı arkadaşlarım bana ulaşabilirler

Kurallar

1- Derbi Maçları Herkes kendi sahasında olan maçı izler
    2- Lig Bitimine doğru (son 1-2 hafta kala) maçların aynı saate denk gelmesi halinde Ligde 1. sırada kim varsa maçı izleme hakkı onundur.
    3- Whatsaap grubu kurularak izlenmeyecek maçlar karşılıklı anlaşılarak devir yapılabilir.
    4- Son olarak saygı ve dürüstlük esastır. maçlar geçicic insanlık bakidir :) saygılarımla.....
  • garcy kullanıcısına yanıt
    En dogrusunu yapmissin kardeşim 800k gibi kalitesiz yayina o kadar para asla verilmez enayilik olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu şartlarda abone olunmaz, hem geriden izleyeceğim hem kalitem düşek hemde zam yiyeceğim : D tanıdık 3 ortak bulursam alırım. Aksi halde 5-10 lira verip cafede izlerim daha iyi.
  • Hepiniz sadece maç için mi alıp duruyorsunuz? Hiç içinizde digiturk play ı sadece sinema için alan yok mu??

• YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım sinema 5 lira. onu da maçı alana zaten bedava veriyor digiturk. Ayrıca digiturkten maçı çıkar geriye cine5 kalır :)

2-3 tane sinema kanalı var aynı filmleri döndürüp duruyorlar, digiturkplayde ana sayfada aylarca reklamların afişleri değişmiyor. şimdi diğer platformları övmek istemiyorum ama 24 tane sinema kanalı olan var. öyle internetten izlerken ayrı para tvden izlerken ayrı para da istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sttt -- 15 Mayıs 2016; 9:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sttt

arkadaşım sinema 5 lira. onu da maçı alana zaten bedava veriyor digiturk. Ayrıca digiturkten maçı çıkar geriye cine5 kalır :)

2-3 tane sinema kanalı var aynı filmleri döndürüp duruyorlar, digiturkplayde ana sayfada aylarca reklamların afişleri değişmiyor. şimdi diğer platformları övmek istemiyorum ama 24 tane sinema kanalı olan var. öyle internetten izlerken ayrı para tvden izlerken ayrı para da istemiyor.

Sinemalarla aynı zamanda yada sinemalardan kaldırıldıktan sonra yayınlayan bir kanal varmı sağlam? Ben özellikle ücretsizlerden uzak duruyorum çünkü sürekli ya yayın sorunu oluyormuş ya donma sorunu ya bilmem ne. Bana ücretli olsun ama yeterki bir filmi vizyon tarihinden sonra en kısa sürede yayınlasın yeter. Futbol maç falan ilgilenmiyorum zaten tek derdim sinema :) . Ama atletizmi çok seviyorum yıllardır trt den hep canlı takip ediyorum.

• YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt
    Ben çok iyi bir sinema izleyicisi değilim ama tivibu kullanıyorum evimde, genelde vizyondan hemen sonra filmler 5 liraya geliyor. şu film acaba var mıdır diye bakıpta bulamadığım 10 kere denemişsem 2 falandır. ama dediğim gibi daha iyi sinema izleyicisi arkadaşlar varsa onlar daha iyi bilir. ama digiturkün bu konuda kısır olduğunu düşünüyorum. sanıyorum diğer arkadaşlar da teyit eder bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Heisenberg.

2 senedir standart alıyorum , 1200 Kb olarak vermişlerdi maçları, yine standart almayı düşünüyorum 800 mü 1200 mü emin değilim ? Net bilgisi olan bir arkadaş varmı?

800
  • Filmleri netten takip edenlerden öneriler bekliyorum film vizyonda iken yada sinemadan hemen sonra yayınlayan sağlam kanallar var mı? Genelde yerli film ağırlıklı düşünüyorum ama arada yabancı da olur

• suskun_451 kullanıcısına yanıt
    hangi siteden aldın hocam yayın kalitesi nasıl ?
  • Merhabalar.
    Süper Lig Sezonluk Paket 2016 - 2017 ( Yüksek Kalite: 489 TL 1800Kbps )
    Yeni sezonun maçlarını Netten zevkle izleyecek ORTAKLAR ARIYORUM
    Ben Galatasaray lıyım
    ORTAKLIK 2 Kişilik veya daha fazla olabilir. Kaç kişi olursak Fiyat kişi sayısına bölünür. 489/?
    Samimiyet.Güven önemlidir.İzmirdeyim.
    1800Kbps ile donma sorunu kesinlikle olmuyor arkadaşlar.Çok Çok kötü pc,mobil değilse sorun olmuyor.Ben devamlı izliyorum.Son 5 sezondur satın alıyorum.

Kurallar:
    1. Derbiyi ev sahibi izler.
    2. Aynı saatte olan maçlarda üst sıradaki takım seyreder.
    3. İzlemek istediğiniz başka takım olursa ortak karar alınarak izlenebilir.
    4. Whatsapp grubu kurulacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osimex -- 18 Mayıs 2016; 22:59:05 >
  • osimex O kullanıcısına yanıt
    Madem 5 yildir izliyorsun fiyat neden 529 tl yazdin eski misterilere 469 tl suan

• Ben dün yeniledim 529 du 60 TL indirim vardı 469 a yeniledim

şimdi baktım 489 a düşmüş. indirim hala 60 TL ise 429 mu oldu yüksek kalite? kontrol eder misiniz? Benim link iptal oldu fiyat göstermiyor barna

Şu anda sitede bu yazıyor.
    Fiyat: Standart Kalite: 319 TL, Yüksek Kalite: 489 TL

müşteri hizmerlerine sordum, size verilen teklifi kabul ettiğiniz için bu şartlarla devam edeceksiniz fiyatlarda güncelleme oldu dedi. arkadaşlar şu anda sizlerdeki fiyat nedir?
    469 mu 429 mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sttt -- 16 Mayıs 2016; 22:27:00 >
  • sttt S kullanıcısına yanıt
    Indirimli 469 tl yani eski musterilere yine indirim yok

• Bu sezon boyunca digitürkplay yüksek kalite smart tv de kullandım maçyayınları geç geliyor arada takılmalar donmalar oluyor defalarca digitürk yetkilileriyle görüştüm bir sonuç alamadım ama sezon başına göre sezonun sonlarına doğru takılma ve donmalar azaldı eğer imkanınız varsa normal digitürk alın derim digitürk play i önermem

• Korsan yayın resmi yayından daha kaliteli ayrıca bedava :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.