Şimdi Ara

DİGİTÜRK OCAK 2017 ZAMMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • engelli paketi kullanıyorum süperlig paketi 38 tl den 41,50 tl olmuş bilginize

online işlemlerden girip bakabilirsiniz

DİGİTÜRK OCAK 2017 ZAMMI

• Yazık
  • Ne yazıkki yeni tarife ile birlikte taahhütlü şampiyonlar paketinin fiyatı 63TL olacak. Giris paketinin 22TL olduğunu düşünürsek aylık 85TL yapar. Normal tarifelerden uzak durup yıllık paket kampanyalarını kovalamak lazım. Ayda 85TL verilmez. Ben şimdiye kadar aylık ortalama 45TL nin üzerinde vermedim hiç.
  • İptal ettirin. Faks çekin iptal için. Ya indirim gelir yada Turksat ile devam edersiniz kafanız rahat olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl kesinlikle Kapattırıcam bu sene 8 yıllık üyeliğimi bu Ne fiyat politikası her yıl 5-8TL Zam.!

Yeküne vurunca 80-100TL yapıyor engelli arkadaşımdan alıcam paketi mis ;)
  • Bende engelli paketindeyim ligtv yi bu ay kapattırdım.
  • Gelene zam gidene zam.ocak zammı lig başlıyo zam lig kızışıyo zam şampiyonluk savaşı zam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle giderse bende sezon sonu kapatacağım. Lig TV full ve spor extra var. Sinema yok. Dizi yok. Sadece full maç paketlerine 75 tl ödüyorum. Herhalde 80 tl olmuştur. Birde yüzde 50 indirimli kullanıyoruz.
  • zammın yeni adı da fiyat güncellemesi oldu ülkede
  • Aynı durumla ilgili ben de görüştüm az önce. Hadi 3,5 tl'lik farkı geçtim bir de Hd yayın servis bedelini ödemiyordum ,bundan sonra 4,90 ekstra ücret alacaklarmış. İptal talebi açtırdım , bugün bayiye gidip dilekçemi vereceğim. Bıktım bunların fatura takibinden de fiyat artışlarından da.
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    hocam kaç para ödüyorsunuz bana bu ay 67 tl gelmiş göya engelli indirimi bu bu paketler mevcut sizlerde hangi paketler var DİGİTÜRK OCAK 2017 ZAMMI
  • canergiray77 C kullanıcısına yanıt
    Bende durum bu şekilde

DİGİTÜRK OCAK 2017 ZAMMI
  • Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    oha resmen kazıklanıyorum sporextra da var ve 61 tl :S ne zaman aldınız
    Tam hatırlamıyorum hocam 3 yıl felan oldu
  • Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    HD paket bulunmuyor sizde o yüzden daha ucuz olabilir bende HD pakette mevcut fark bu yüzden diye tahmin ediyorum sd izliyorsunuz.
    giriş+belgesel+hd = 27 tl... çok para. spor extra alacaktım ama mayısta bitiyor yenilemeyi düşünmüyorum. d-smart mega paketim var. oradan devam edecem
  •  DİGİTÜRK OCAK 2017 ZAMMI

Asgari ücret 1404 TL -

Digiturk faturası mı ödüyorum , mortgage taksidi mi ödüyorum bilemedim. Yazık günah bu paralara!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

DİGİTÜRK OCAK 2017 ZAMMI

Asgari ücret 1404 TL -

Digiturk faturası mı ödüyorum , mortgage taksidi mi ödüyorum bilemedim. Yazık günah bu paralara!

ödeme kardeşim ödeme

iptal faxı çek

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

DİGİTÜRK OCAK 2017 ZAMMI

Asgari ücret 1404 TL -

ödeme kardeşim ödeme

iptal faxı çek

Dostum maalesef bunların çukuruna düşünce bir daha çıkamıyorsun. Bunu ödemezsen anında mahkemeye verir misli misli geri alırlar. En güzeli hiç bulaşmamak. Maçları da webden izlemek.

Dünyanın hiç bir yerinde bu fiyatlara maç izlenmez. Sanki stadda izliyoruz.

• Sinema+dizi+haber+sampiyonlar paketi+belgesel+yan oda (giris+belgesel) hd+ kutu 96tl den 100 tl oldu... Her sene zamda bir paket eksiltiyorum bari 100 tl nin altında kalsın diye... Bu senede yan oda gidecek sanırım... Böyle böyle digiturk te yolun sonuna geleceğiz sanırım... :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.