Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hala program bilgisi kanallarda yok 24 saat içinde olacaktı sözde
    çözen varmı bu sorunu
  • Sağolun hocam size de hayırlı olsun, inşaallah bir sorun çıkmaz, ben almadan önce de konuştum bizzat ilgileneceklerini söylediler, benim de içimi rahatlattılar :) En azından karşımızda bir insan var, teknosa tarzı yerlerde ürünle ilgili sorunum olduğunda karşımda bir robot olduğu hissine kapılıyorum, benim çanak antenim türksat ve hotbird üzerinden yayın alıyor, bu işlerden de pek anlamıyorum bizi uğraştırmasa bari çanak işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aemin kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam aynen aynı mantıkla almışız. Ben de bilmiyorum bakalım anlamam ama inşallah uğraştırmaz dediğin gibi.
  • Cihaz geldi.Bu guncelleme olayi olmadi bende nasil yapiliyor acaba?

• Arkadaşlar güncelleme dediği sadece frekans bilgilerinin güncellemesidir. Cihazın yazılımsal güncellemesi değildir bilginiz olsun...Eğer son frekanslar girili ve yayınları izleyebiliyırsabız çok durmayın üzerinde
  • Sürekli yayınlarda kopukluk ve sinyal seviyesi azlığıyla ilgili hata alıyor musunuz? Bazen sinir ediyor televizyonu kapatıyorum, hiçbirşey izleyemeyecek duruma geldiği zamanlar bile oluyor.

Var mı sizde de aynı problem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

Sürekli yayınlarda kopukluk ve sinyal seviyesi azlığıyla ilgili hata alıyor musunuz? Bazen sinir ediyor televizyonu kapatıyorum, hiçbirşey izleyemeyecek duruma geldiği zamanlar bile oluyor.

Var mı sizde de aynı problem?

Bende de oldu fişi çekip taktım tekrar digiturk kurulum yaptım düzeldi.
  • aL-Pi kullanıcısına yanıt
    Var turksat kanallari gösteriyor ama eksik kanallar var DT moduna aliyorum hiç bir şey gostermiyor surekli sinyal azlığı ve eksik kanal oluyor vs cihazı kendim kullanıyorum ablam gile almiştim sorunun üstüne gittim merkezi sistem ve ne yaptiysam duzeltemedim bireysel sistemde sorunsuz çalışıyor du bende... line da ise yaramadı muhtelemen bireysel çanak kuracam oraya da bakalım ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • basmane kullanıcısına yanıt
    Bende tek uydu var, Dsmart ve digiturk iki receiver var.. Ne zaman hangisiniz izlemek istersem arkadan uydu kablosunu değiştiriyorum..

Dsmart'ta izlerken çok kötü havalarda sinyal sorunu alıyorum fakat digiturk'te sürekli bir problem var.. Tekrar kurulum yaptım gene düzelmedi acaba digiturk için çanakta ince ayar mı yaptırmam lazım.. Bazen izlerken deli oluyorum. Bu sorun maç esnasında olursa heralde televizyonu kırarım..

Acil bir çözüm bulmam lazım ama ne?
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Bence işe yaramayacaktır..
  • Morhipo dan aldigim next nx2 paketi geldi ama cihazın uzerinde ilk 1 ay lig tv bedava yaziyor. Neden boyle bir yazi yaziyor sebebi nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradım bugün. Güncelleyip kargoya vermişler. Bu sorunu olanlar güncellenmiş cihazlarmı yoksa krndilerinden kaynaklı sorunnu herkesdemi var anlamadım. Bir sorun olacağını sanmıyorum normal şartlarda ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

Bende tek uydu var, Dsmart ve digiturk iki receiver var.. Ne zaman hangisiniz izlemek istersem arkadan uydu kablosunu değiştiriyorum..

Dsmart'ta izlerken çok kötü havalarda sinyal sorunu alıyorum fakat digiturk'te sürekli bir problem var.. Tekrar kurulum yaptım gene düzelmedi acaba digiturk için çanakta ince ayar mı yaptırmam lazım.. Bazen izlerken deli oluyorum. Bu sorun maç esnasında olursa heralde televizyonu kırarım..

Acil bir çözüm bulmam lazım ama ne?

En sorunsuz çitli lnb alıp çanaktan kablo çektirmen,
    Yok uğraşamam dersen T konnektör alıp uydudan gelen kabloyu bağlayıp dsmart kapalıyken digitürk veya tam tersi şeklinde yapabilirsin.
    Ben digitürkü bağladım her an dsmart izlemiyorum çok lazım olursa mega paket olduğu için Fenerbahçe hazırlık maçını Dsmart Blu üzerinden izledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Morhipo dan aldigim next nx2 paketi geldi ama cihazın uzerinde ilk 1 ay lig tv bedava yaziyor. Neden boyle bir yazi yaziyor sebebi nedir?

1 ay tüm maçlar hediye değil mi hediyesi işte

• Cihazım gelince taktım digitürk kurulumu yaptım bütün kanalları izliyorum.Sadece Digitürk e özel kanallar için aktivasyon bekliyorum.Göstermiyor kanalları.Görüntü kalitesi gayet güzel geldi bana.Tvnin kendi uydusundan güzel geldi.Belkide psikolojiktir bilmiyorum.Eski Digitürk kutusundan yayın kalitesi olarak fark göremedim.Lig tvyi hd yapınca bakalım kalite nasıl olacak.Nexti aradım bugun servis gelip aktive edecek çok hızlılar.Bu arada sadece dikkatimi çeken şu oldu diğer buyuk digitürk kutusunda kanal değişimden 1 sn donma yoktu.Kanalı değiştirince anlık 1 sn donma gibi oluyor çok önemli bir şey değil tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 13 Temmuz 2015; 13:17:53 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Benim de kargom geldi ama paketin üzerinde "LİG TV İLK AY HEDİYE" yazıyor. Sizde de böyle mi yazıyordu? 12 ay değil miydi Lig TV?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Arkadaşlar merhaba,
    Benim de kargom geldi ama paketin üzerinde "LİG TV İLK AY HEDİYE" yazıyor. Sizde de böyle mi yazıyordu? 12 ay değil miydi Lig TV?

Hocam bütün paketlerde öyle yazıyor.Burda lig tv den kasıt tüm maçlar bencehttp://next.com.tr/digiturk/ linkteki next 2 ye bakarsanız lig tv 1 ay şampiyonlar paketi 12 ay diye ayırmış.Demekki lig tv yani bütün maçlar 1 ay açık

• cihazın yazılım güncellemesini eve aktivasyon için gelen görevlilere yaptırabiliyor muyuz konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • ürünle ilgili dün next firmasına aktivasyon için internet üzerinden talep gönderdim, geri dönüş olmadı. telefon mı açmalıyım gün içinde dönüş olur mu?
  • Olay şu şekildedir, kafanızda karışıklık olmasın.

Varan 1: 4 büyükler + Bursaspor'un maçlarını 1 yıl boyunca SD kalitede izleyeceksiniz.
    Varan 2: Kutuda yazan "LİG TV İLK AY HEDİYE" ibaresi ise süper ligde oynanacak olan 5 büyük'ün dışındaki maçlarıda 1 ay boyunca şifresiz izleyebileceksiniz.
    Varan 3: Lig 16 Ağustos'da başladığından mütevellit ve siz aktivasyonunuzu farzediyorumki bugün bile yapmış olsanız 1 ay açık kalacak olan full maçlar 13 Ağustos'da kapanacak, bu demek oluyor ki verdikleri o 1 ay hediye hiçbir işinize yaramayacak boşa sevinmeyin!
    Varan 4: Yinede, araştırmalarıma göre şuan için yapılan en iyi kampanyadır, alan arkadaşlar üzülmeyin güle güle kullanın. Çünkü bu kadar transferden sonra inanın 3 Ağustos'tan sonra böyle bir rakam olmayacak kanısındayım.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.