Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teledunya uzerine bu paketi almayi dusunuyorum acaba canak konusu nasil olur yani ikisini beraber kullanabilirmiyim digiturku sadece mac izlemek icin kullanacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: aytacikomadrid

Next nx2 kampanyasindan aldim cihazi fakat star show tv kanal d ve belgesel kanallari brden kayboldu ne yapmam gerekiyor. Tum kanallari sildim tekrar kurulum yaptim yanlislikla o zaman kauyboldu daha da getiremiyorum.Sadece bu kanalar yok 30 tane falan kanal kaldi. Tekrar tekrar fabrika ayarlarina falan da alıyorum ama nafile. Nedeni nedir acaba bu arada lig tv çalışıyor

cihazın fişini çekip tekrar takın.sonra fabrika ayarlarına dönüp kolay kurulum yapın.kanallar gelecektir.

Sağolun hakkaten oyle yapinca duzeldi...:)

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Demogoji yapıyorsun yapma derim "adamlık" türkçede cinsiyeti betimlemez mecezi kullanılır örn; çok delikanlı kızmış azıcık adam ol harbi insanmış adam gibi adam gibi tanımlamalar sadece erkekler için değil "şahış veya topluluk için kullanılır" insanlık mı bu dediğimizde de bir cinsiyeti değil yapılan davranışın cinsiyet farketmeksizin serzenişte bulunduğumuz için kullanırız... namuszuzluk yapıyor çokda morosbu bir insanmş gibi tanımlamar da aynı vurgu için kullanılır öğrenmediysen öğrenmiş oldun şimdi

onun için konuyu dağıtma derim

40 yıllık nişancıyım böyle head shot görmedim.

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    Vurdu gol olduuu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    tam 90 a taktin fileler yirtildi

• bimeks'den aldım bugün, hafta sonuna özel 49 tl değerinde bipara hediyesi vardı, 450 TL'ye gelmiş gibi oldu...

http://www.bimeks.com.tr/urun/146299/next--digiturk-nx-2014-hd-uydu-alici.aspx
  • 12 aydan sonra normal uyfu alicisi gibi kullaniliyor mu?
    Giris paket+ taraftar paket + sinirsiz internet + hd yayin icin digiturk 103 tl fiyat verdi. İnternette lazim sizce nasil fiyat.

• Beyler yazılanlardan pek anlamadım
    bana tam olarak anlatacak biri varmı
    şimdi benim evimde merkezi sistem uydu var uydu alıcısı Android Atlanta
    ben şimdi örneğin bu cihazı bimexten alsam arkadaş vermiş kampanya linkini bana ne gerekli alıp direkt kurulumu yapabiliyorum mu?
    İnternet sorunum yok.
    Yazdıklarım çok cahil gelebilir kusura bakmayın eve lig tv alayım alırken de ucuz alayım kafasındayım
    yardımcı olursanız çok teşekkür ederim şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

12 aydan sonra normal uyfu alicisi gibi kullaniliyor mu?
    Giris paket+ taraftar paket + sinirsiz internet + hd yayin icin digiturk 103 tl fiyat verdi. İnternette lazim sizce nasil fiyat.

İnternet ve sabit hatta 49 lira ödüyorum. Senin kampanyada bir de telefon parası ödeyeceksin sanırım. 20 lirada oradan eklense 123 lira yapar. Bana pek mantıklı gelmedi. Media markt paket satmayacak bundan sonra sanırım, eğer satsaydı, onu bekle derdim ama şu anda en mantıklı paket bu gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

quote:

İnternet ve sabit hatta 49 lira ödüyorum. Senin kampanyada bir de telefon parası ödeyeceksin sanırım. 20 lirada oradan eklense 123 lira yapar. Bana pek mantıklı gelmedi. Media markt paket satmayacak bundan sonra sanırım, eğer satsaydı, onu bekle derdim ama şu anda en mantıklı paket bu gözüküyor.

Fiyati yalin internet icin verdiler telefonla felsn ugrasamam ben.

• quote:

quote:

quote:

O zaman fiyata orta şekerli derim. Tek bir yerden alayım uğraşmayayım dersen mantıklı ama ayrı ayrı alırsan aylık 10-20 lira arası daha az mal edebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman fiyata orta şekerli derim. Tek bir yerden alayım uğraşmayayım dersen mantıklı ama ayrı ayrı alırsan aylık 10-20 lira arası daha az mal edebilirsin.

Ayri alirsam yalin internet 58 tl 24 ay ttnet olacak, digiturku de next alacsm oda ayda 47 tl yapiyor. Ayni gibi geliyor bana nextte merak ettigim 12 ay sonra normal uydu alicisi gibi calisacak mi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ayri alirsam yalin internet 58 tl 24 ay ttnet olacak, digiturku de next alacsm oda ayda 47 tl yapiyor. Ayni gibi geliyor bana nextte merak ettigim 12 ay sonra normal uydu alicisi gibi calisacak mi

Devam ediyorsa turk.net veya superonline 49 liraya yalın veriyor. Next digiturk 44 lira gibi bir fiyat yapıyor, 469'a gelişimavm satıyor. Ayrıca uydu alıcı sende kaldığı için burada ekstra bir avantaj olacak. Daha önce bu cihazı hiç kullanmadım ama turksat üzerinden yayın alacağı için normal uydu alıcı ne iş yapıyorsa, bu uydu alıcıda aynı görevi görür gibime geliyor.

• 10 Temmuz Cuma günü next digiturk kampanyası kapsamında 1 yıl şampiyonlar pakedi hediyeli cihaz satın aldım ve Osmanlı Elektronik tarafından aktivasyonunu gerçekleştirdim.

Öncelikle kumandada rehber tuşunu bastığımda yayın bilgilerinin birkaç kanal hariç gelmediğini farkettim. Bunun için teknik destek aldım. Sorun 24 saat içerisinde çözülecek dendi ancak çözülmedi.

Sonrasında ligtv kanalları olan 77-78 ve 79. Kanallarda görüntüde takılmalar olduğunu farkettim. Cihazı kapayıp açtım, yeni kurulum yaptım. Bu sefer de bu kanallar hiç açılmamaya, siyah ekran çıkmaya başladı.

Son olarak ücretsiz ulusal kanallarda birkaç saat yayın izleyip sonra ücretli olan moviemaxturk gibi kanallara geçiş yaptığımdaysa kart doğrulama hatası almaya başladım.

• quote:

Hocam hd yayın olacağı kesin değil mi o fiyatın içinde ? Bir de internet paketinin hızı ve akn si nedir ?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    İlk sene icin hd yayin ucretsiz sonra 12 ay 5 tl olacak dedi. İnternet superonline limitsiz akk 50gb. İlk 12 ay 103 sonraki 110 dediler.

• fatihak9 F kullanıcısına yanıt
    bimexden indirim çeki alınca tekrar oradan alışveriş yapılması gerekmiyor mu? sizi başka bir ürün almaya sevk ediyorlar. ama gelisimavm de promosyon koduna forum.donanimhaber.com yazınca yada ligtv yazınca size direk indirim veriyor zaten başka alışverişe gerek yok.
  • pennyroyaltea kullanıcısına yanıt
    aynı uyarı bana da geldi . gelen uyarı maille ilgili bugün aradım sitenin mail ayarlarında bir sıkıntı oluşmuş sipariş ulaşıyor sorun yok ama müşteriye bilgi maili gitmiyor dediler gün içinde halledeceklermiş..
  • Gelişim Avm'den aldım burdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine, güncelleme sorunu yüzünden vazgeçmiştim bu üründen ama gelişimavm'nin güzel yaklaşımı sebebiyle ürünü aldım, güncelleme sorunu ile ilgili email atmışlar sağolsunlar;
    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
    Almış olduğunuz Next Digitürk paketi sorun yaşamamanız için yeni versiyon güncellenerek tarafınıza gönderilecektir.
    Aktivasyon için gerekli NX2 kodu faturaya yazılacaktır, bu kodu servise vermeniz yeterli olacaktır.
    İyi günlerde kullanınız.
    Kadir geceniz mübarek olsun hayırlı günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aemin

Gelişim Avm'den aldım burdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine, güncelleme sorunu yüzünden vazgeçmiştim bu üründen ama gelişimavm'nin güzel yaklaşımı sebebiyle ürünü aldım, güncelleme sorunu ile ilgili email atmışlar sağolsunlar;
    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
    Almış olduğunuz Next Digitürk paketi sorun yaşamamanız için yeni versiyon güncellenerek tarafınıza gönderilecektir.
    Aktivasyon için gerekli NX2 kodu faturaya yazılacaktır, bu kodu servise vermeniz yeterli olacaktır.
    İyi günlerde kullanınız.
    Kadir geceniz mübarek olsun hayırlı günler.

Toplu atmışlar mesajları demek ki aynısı bana da gelmiş. Hayırlı olsun.
    Ürünü ben de korkarak aldım şu sebepten ötürü, her alan bir hata verdiğini sıkıntı olduğunu söylemiş. Aradım sabah gelişimavm'yi samimi bi arkadaş çıktı içimi rahatlattı. Ürünü güncelleyip size yollayacağız hiç bir kuşkunuz olmasın problem çıkmaz inşallah dedi. Ne bileyim böyle bi rahatladım be :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendCanary -- 13 Temmuz 2015; 9:36:22 >

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.