Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustosta 2 hd kanal gelecekmiş türksata umatım bunlar lig 2 hd ve lig 3 hd olur , tbl ve euroleague maçlarını hd izleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

İmza işi var yakınsan karaköyde yerleri ayrıca perpada 8. Katta yerleri var . aktivasyon sorun değil sorun yazılım gelisimavm gerçekten işine hakim ordan alacaksan sipariş sonrası mail at kanallar bile hazır gelir

Pendikteyim oraya gidene kadar deymez :) attım mail haftasonu olduğu için göndermediler güncelleyip yollarlar herhalde. Sağol tekrar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pennyroyaltea kullanıcısına yanıt
    güncelleme için mail attıysan sorun yok bu sene lig güzel geçecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 11 Temmuz 2015; 22:19:59 >
  • niceshare N kullanıcısına yanıt
    promosyon koduna ligtv yazınca da indirim veriyor sanırım forum.donanımhaber.com uzun diye sitem oldu
    ve tüm kartlara 6 ay sıfır faiz world kart 9 ay sıfır faiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 11 Temmuz 2015; 22:35:18 >
  • quote:

İmza işi var yakınsan karaköyde yerleri ayrıca perpada 8. Katta yerleri var . aktivasyon sorun değil sorun yazılım gelisimavm gerçekten işine hakim ordan alacaksan sipariş sonrası mail at kanallar bile hazır gelir

Hangi firmanin perpa da yeri var acaba Gelisimavm nin mi ve firmanin kendi yerinden alirsak fiyat ne oluyor.

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    evet gelisimavm nin yeri var sitede altta adresi yazıyor
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    dostum teşekkürler bana yakın. perpa daha önce dikkat etmemiştim evet A blok 8 kattaymış ramazan çıksın çaylarını içmeye gideceğim neticede ikinci cihazı alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niceshare -- 11 Temmuz 2015; 22:56:14 >
  • bu cihazın 3d özelliği de olduğu yazıyor,sanırım 3d kanal yok ama lig tv nin 3d kanalı var alsak izleyebiliecekmiyiz
  • quote:

evet gelisimavm nin yeri var sitede altta adresi yazıyor

İyi bakalim perpa yakin bana hafta ici gider alirim kismetse peki fiyat elden alirsakta indirimli mi oluyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Gelisimavm sitesine girin sepete ekledikten sonra Kampanya Kodu kismina forum.donanimhaber.com yazin 37TL kargo dahil

vay hocam her yerde imzan var seni fenerbahçe popüler konusundada görmek isterim lg g2ci
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam vakit buldukca ugramaya calisirim

• En son aktivasyon tarihi hakkında kesin bir bilgi var mı?

Çünkü geçen sezondan devam eden şampiyonlar paketim Ağustos ayı sonunda bitecek. Next'in paketi bu zamana kadar aktive edilebiliyorsa acele etmeye gerek yok.
  • ben saat 5 bucukdan beri bu cihazla uğraşıyorum...kumanda ne kanal değiştiriyor nede ses açıp kapatıyor...cihaz kendinden güncelleme yapacak dediler...oda olmadı...aktivasyon oldu bi kere ama geri vermeye çalışacağım ben bu cihazı...tv de sadece cnbc-e açık şuan..başka kanal yok :) ...elimden geleni yapacağım geri vermek için...ama digitürk kartını nasıl halledecem aktivasyon oldu bi kere...kesinlikle pazartesi iş çıkışı teknosya gidip geri veriyorum hemen...vazgeçtim ben bu işden artık...anlamadımda neden böyle oldu...sizlerinki takınca çalışmış hemen...allah allah...bende var bi basiretsizlik ve becerisizlik herhal...
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    2 Agustos, Next M.H. soyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: penky

ben saat 5 bucukdan beri bu cihazla uğraşıyorum...kumanda ne kanal değiştiriyor nede ses açıp kapatıyor...cihaz kendinden güncelleme yapacak dediler...oda olmadı...aktivasyon oldu bi kere ama geri vermeye çalışacağım ben bu cihazı...tv de sadece cnbc-e açık şuan..başka kanal yok :) ...elimden geleni yapacağım geri vermek için...ama digitürk kartını nasıl halledecem aktivasyon oldu bi kere...kesinlikle pazartesi iş çıkışı teknosya gidip geri veriyorum hemen...vazgeçtim ben bu işden artık...anlamadımda neden böyle oldu...sizlerinki takınca çalışmış hemen...allah allah...bende var bi basiretsizlik ve becerisizlik herhal...

444 3 666 ten next m.h den kemal bey ile görüşün isterseniz çok ilgili ve anlayışlı biridir...Makul bir çözüm bulacaktır

• kizilok K kullanıcısına yanıt
    sanırım kumanda göz alıcısı bozuk
  • bayide çalışan cihaz eve gelince neden çalışmazki...anlamadım bi türlü...öncelikle pazartesi sabahı next m.h ni arayacağım...somut bir çözüm olmazsa aktivasyon olmuş bu cihazı teknosa geri alırmı acaba?nasıl bir yol izlemem lazım..iade konusunda...
  • Bu cihazı yazlığa gittiğim dönemlerde tüplü tv ye Bağlama şansım varmıdır acaba herhangi bir aparat falan alarak. Bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• Ben alalı birkaç ay oldu, 2.yarı GS-FB derbisinden önce almıştım ve HD için de ayrıca ayda 10 TL ödüyorum.

ama 120" perdede izlediğim için Turksat HD kalitesinden ve ses kalitesinden hiç memnun değilim. Eğer Eutelsat güzel bir kampanya bulsam bu Turksat paketi satıp Eutelsat alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

Ben alalı birkaç ay oldu, 2.yarı GS-FB derbisinden önce almıştım ve HD için de ayrıca ayda 10 TL ödüyorum.

ama 120" perdede izlediğim için Turksat HD kalitesinden ve ses kalitesinden hiç memnun değilim. Eğer Eutelsat güzel bir kampanya bulsam bu Turksat paketi satıp Eutelsat alırım.

32 inç sıkıntı olmaz herhalde o çok büyük :)

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.