Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün HD yayın için 20TL talep eden Digiturk demin aradı arkadaşımız onu bilmiyormuş kampanya indirimi ile size 7.5TL'den verelim dediler. Onlar aramadan önce Online İşlemler'den şikayet kaydı oluşturdum, numarasını paylaşmış olan iki arkadaşımızı emsal gösterdim mesajda. Biri ücretsiz diğeri ise 2TL'ye yararlanıyor. Dönüş bekliyorum, en makul sonucu elde ettikten sonra üye numaramı paylaşacağım ben de. Mesaja normal yayın kalitesinin zaten olması gerekenden kötü olduğunu da ekledim.

Edit: 4 eski üyeliğim var şu ankinden hariç, hepsini de Digiturk'ün yaptığı saçma sapan hareketler sonucu kızarak kapattırdık ama transferlerin hatrına yine girdik bi işe. Bunun ücretsiz HD vermeleri konusunda yeterli olmadığını hatta bir önemi olmadığını söyledi bayan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 10 Temmuz 2015; 9:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Dün HD yayın için 20TL talep eden Digiturk demin aradı arkadaşımız onu bilmiyormuş kampanya indirimi ile size 7.5TL'den verelim dediler. Onlar aramadan önce Online İşlemler'den şikayet kaydı oluşturdum, numarasını paylaşmış olan iki arkadaşımızı emsal gösterdim mesajda. Biri ücretsiz diğeri ise 2TL'ye yararlanıyor. Dönüş bekliyorum, en makul sonucu elde ettikten sonra üye numaramı paylaşacağım ben de. Mesaja normal yayın kalitesinin zaten olması gerekenden kötü olduğunu da ekledim.

Edit: 4 eski üyeliğim var şu ankinden hariç, hepsini de Digiturk'ün yaptığı saçma sapan hareketler sonucu kızarak kapattırdık ama transferlerin hatrına yine girdik bi işe. Bunun ücretsiz HD vermeleri konusunda yeterli olmadığını hatta bir önemi olmadığını söyledi bayan.

Bu 20 tl senelikmi aylıkmı. Bide bbu 500 tllik paketi alınca biz lig tvye aylık taksitmi ödüyoruz peşin nextemi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• pennyroyaltea kullanıcısına yanıt
    20TL aylik hocam yillik olsa lafini etmem ki zaten :) 499TL'ye Next'i istediginiz yerden satin alin, biz 9 Taksitle aldik, digiturk'e odeme yok, HD alirsaniz digiden fatura cikarilacak sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

20TL aylik hocam yillik olsa lafini etmem ki zaten :) 499TL'ye Next'i istediginiz yerden satin alin, biz 9 Taksitle aldik, digiturk'e odeme yok, HD alirsaniz digiden fatura cikarilacak sadece

Peki normal yayın çokmu kötü ben komşuda görmüştüm çok kötüydü ama. Mesela normal bi ntvspor atv ntv felan maç oluyor izliyoruz ya o kalitede değilmi ?

• Az önce aradım nexti hd için 7.5 tl aylık dedi internet bağlı kalırsa 5 tl dedi. İyi gibi

• pennyroyaltea kullanıcısına yanıt
    Biz de aynen ondan yararlandık, teyit ettirdik telefondaki beye sürekli bağlı kalması değil ayda bir kere bağlasanız da yeter 5TL dedi, anlaştık biz de. Cihazı yine de internete rahat bağlamak için Next Ralink Wi-Fi Adaptör aldıkhttp://www.sanalpazar.com/Next-Ye-2.4-Mini-Wifi__isp43831935 Sanalpazarar yeni kayıt olana 10TL hediye. 31TL'ye geldi kargoyla. Tüm sorulara cevap veren bilgi de bu olsa gerek;

quote:

Değerli Üyemiz, Tarafımıza ilettiğiniz şikayetiniz incelenmiştir. Aboneliğiniz 09/07/2015 tarihinde Digiturk+Next ortak kampanyası kapsamında Lig TV Şampiyonlar Paketi üyeliği ile aktif hale getirilmiştir. Aboneliğinizde Lig TV yayınlarını HD olarak izleyebilmeniz adına HD Servis üyeliği satın almanız gerekmektedir. Turksat Lig TV HD Servisi liste fiyatı 20 TL olup; 12 aylık taahhütlü fiyatı 15 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır. IQ (uydu cihazın internete bağlantı yapılması) bağlantısı yapılması durumunda 10 TL fiyat üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Üyeliğinizde yararlanmış olduğunuz Next kampanyası kapsamında 12 ay taahhütlü olarak Turksat Lig TV HD Servisi satın almanız durumunda 12 ay %50 indirimli 7.5 TL olup, IQ (uydu cihazın internete bağlantı yapılması) bağlantısı yapılması durumunda 5 TL fiyattan faturalandırılacaktır. Bu kapsamda 10/07/2015 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede bilgilendirme yapılmış olup; onayınız ile 12 ay taahhütlü olarak Turksat Lig TV HD Servisiniz aktif edilmiştir Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla , Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. DIGITURK Müşteri İlişkileri Yönetimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 10 Temmuz 2015; 11:40:22 >

• Evde internet yok,cep telefonundaki interneti uydu alicisina nasil yapabiliriz
    ,madem ayda 1 kere olsada oluyor:)cepten nexti internete baglamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginbeyist -- 10 Temmuz 2015; 12:21:51 >
  • Arkadaşlar yarım saattir okuyorum farklı sitelere de baktım fakat aradığım bilgiyi bulamadım.
    * Binada merkezi yayın var ve bu kampanyadan yararlanmak istiyorum extra'dan çanak almam gerekir mi?
    * 42" Led tv var görüntü kalitesi bakımından Sd Paket bana yeter mi?
    * İnternet yok evde IQ falan diyorsunuz anlamadım pek ne olduğunu internet bağlatmak gerek mi?
    * Kampanya sonunda hangi kanalları izleyebileceğim HD kanallar duracak mı yayın vermeye?

Yardımcı olursanız sevinirim anlamam uydu işlerinden. Şimdiden teşekkürler...

• enginbeyist E kullanıcısına yanıt
    Teyit ettirin yine de 1 kere bağlamanın yeterli olup olmadığını. Cepten nete ancak Wi-Fi ile bağlanırsınız. Telefonu Wi-Fi hotspot yapıp modeme çevireceksiniz. Cihaza Wi-Fi adaptör alıp onla bağlanacaksınız. 2.5TLx12=36TL Wi-Fi adaptör 32TL bence 7.5TL'den alın :)
  • takip...
  • LegendCanary kullanıcısına yanıt
    Ulusal HD kanallari Digiturk veriyor, bitince kampanya alamazsiniz.

Merkezi sistemde calisiyor, Diseqc secimi yapmaniz gerekli ayarlarda.

SD HD farki tabi ki var Kanal D icin denedim mesela ama izlenmeyecek gibi bi fark yok 42" benim TV de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 10 Temmuz 2015; 13:59:26 >
  • Morhipo'da ürünler kargoya verilmiş olarak gözüküyor, kargonun nerede olduğuna bakmak isteyince kayıt bulunamadı diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracedy6

Morhipo'da ürünler kargoya verilmiş olarak gözüküyor, kargonun nerede olduğuna bakmak isteyince kayıt bulunamadı diyor.

Teslimat hangi gün taahhüt etmişlerdi
  • Arkadaşlar

(216) 592 98 00 ulaşamazsanız (216) 592 99 71 numaralı telefondan Next'i arayıp operatöre bağlanıp Next'in Digitürk uyumlu cihazını aldığınızı ve ilgili bölüme bağlanmak istediğinizi iletin.Karşınıza Kemal Bey çıkacaktır.Ona Lg Tv HD'yi açtırmak istediğinizi ancak bunun için 7.5 Lira, 15 Lira gibi fiyatlar istediklerini söyleyin.Digitürk'ten kısa bir süre sonra arıyorlar.İnternete bağladıysanız 5 TL, bağlamadıysanız 7.5 TL ücretle HD'yi 1 yıl süreyle açıyorlar.

Ben internete bağlamıştım.5 TL'ye açtırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

quote:

Morhipo'da ürünler kargoya verilmiş olarak gözüküyor, kargonun nerede olduğuna bakmak isteyince kayıt bulunamadı diyor.

4 Temmuz'da sipariş ettim, taahhüt edilen tarih bugündü.
  • quote:

quote:

quote:

Bende 4 temmuz da sipariş ettim ama teslim tarihi 13 Temmuz gözüküyor enterasan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende 4 temmuz da sipariş ettim ama teslim tarihi 13 Temmuz gözüküyor enterasan

Faturalandırmadan dolayıdır, Pazartesi günü ulaşır dediler. Sizinki de gelir hocam , zaten son gün 3 Ağustos.

• paket içeriğinde lig tv 1 ay yazıyor yani sadece 5 büyüklerin maçları dışında hafta içi lig tv yok sanırım .

digiturk next kampanyasi 499 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: nesbar

paket içeriğinde lig tv 1 ay yazıyor yani sadece 5 büyüklerin maçları dışında hafta içi lig tv yok sanırım .

Sanmam bizde lig tvsiz digitürk vardı maç saati lig tv ye şifre girerdi. Orda belirtmek istenen tüm takımları izleyebileceğindir. Bende 1 hafta içinde alıcam Beşiktaş ın transferlere bağlı :D her halükarda dışarda izlicem maçları ayrı konuda :) 500+30+HD60 TL olucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: nesbar

paket içeriğinde lig tv 1 ay yazıyor yani sadece 5 büyüklerin maçları dışında hafta içi lig tv yok sanırım .

Bunu bizzat dün sordum genel merkeze hem de emin olmak icin 3 defa sordum.Hayir şampiyonlardan haric bir mac oldugunda kapanir diger zamanlar acik olur ve maraton vs. programlari izleyebilirsiniz dedi.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.