Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myilmaz67

quote:

Kanal geçişleri esnasında sinyal zayıf uyarısı alanve görüntüsü giden arkadaşlar bir çözüm bulabildiler mi acaba? Bende de başladı aynı sıkıntı. Uydu kablosuyla oynayınca düzeliyor ama bu işe kalıcı bir çözüm bulan var mı acaba?

Konu hakkında online işlemlerden şikayet oluşturdum. Yarın servis gelip kontrol edecek. Servise telefonda durumu anlattım. Eğer halledemezsek size başka bir hd cihaz veririz, isterseniz siz de next cihazınızı aldığınız yere ya da next servisine gönderirsiniz gerekirse değiştirirler dedi telefonda. Bu arada ücreti sordum. Hiçbir ücret talep etmeyeceklerini söyledi. Bakalım yarın ne olacak.

Aynı sorunu yaşayan biri olarak bu cihazı aldığıma pişman oldum. Sinyal hatası alıyordum kurulumu yapan yere haber verdim gelip cihaza yazılım yükleyip getireceğiz dediler. Cihazı getirip tarattılar tüm kanallar sorunsuz çıktı ama 50 TL mi aldılar . Bir gün sonra aynı sorun yine başladı artık cihazdan umudumu kestim her servise 50tl verdikten sonra ne anlamı kaldı ki Digitürkten alırdım . 2 gündür müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum yazılım gerekli ise cihaza özel yazılımı göndermelerini isteyeceğim.

• portal da karaoke hoşuma gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim uydu alıcı kendi kendine arada bir kapanıyordu. Dün de kumandası masadayken kimse ellemeden kanal değiştirdi. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Acaba karşı komşunun kumandasından kaynaklı olabilir mi? Onlarda da digiturk var o basınca bizimki değişir ya da kapanır mı? Aklıma başka bir şey gelmedi fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho1907

Benim uydu alıcı kendi kendine arada bir kapanıyordu. Dün de kumandası masadayken kimse ellemeden kanal değiştirdi. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Acaba karşı komşunun kumandasından kaynaklı olabilir mi? Onlarda da digiturk var o basınca bizimki değişir ya da kapanır mı? Aklıma başka bir şey gelmedi fikri olan var mı?

Bende bazen ileri yada geri tusuna basmama ragmen ses acma ya da dil secenegi geliyor bu neden oluyor acaba seninkiyle ayni sorun mu?

Birde digiturkplayden neden star tv hd beyat tv ve birkac kanal daha var boyle izleyemjyoruz ? Yoksa sadece bende mi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fazla araştırmaya vaktim olmuyor hemen kısaca sorayım size şimdi iyade koşullarında cihazın üyelik süresi bitince kart bizdemi kalıyordu yoksa vermek zorundamıydık veriyorsak next baiyisimi bulmak gerekiyor yoksa her hangi bir dt bayisi oluyormu bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Arkadaşlar fazla araştırmaya vaktim olmuyor hemen kısaca sorayım size şimdi iyade koşullarında cihazın üyelik süresi bitince kart bizdemi kalıyordu yoksa vermek zorundamıydık veriyorsak next baiyisimi bulmak gerekiyor yoksa her hangi bir dt bayisi oluyormu bilgilendirirseniz sevinirim

herhangi bir dt bayisine verbilirsin
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler hocam vermezsek ne oluyor peki para cezası falan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: maho1907

Benim uydu alıcı kendi kendine arada bir kapanıyordu. Dün de kumandası masadayken kimse ellemeden kanal değiştirdi. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Acaba karşı komşunun kumandasından kaynaklı olabilir mi? Onlarda da digiturk var o basınca bizimki değişir ya da kapanır mı? Aklıma başka bir şey gelmedi fikri olan var mı?

Bende bazen ileri yada geri tusuna basmama ragmen ses acma ya da dil secenegi geliyor bu neden oluyor acaba seninkiyle ayni sorun mu?

Birde digiturkplayden neden star tv hd beyat tv ve birkac kanal daha var boyle izleyemjyoruz ? Yoksa sadece bende mi bu

Hocam ikimizinki aynı sorun değil ben de hiçbir tuşa basmadan uydu alıcı kapanıyor ya da kanal değiştiriyor. Siz de ise tuşa bastıktan sonra yanlış komut alıyor. İkinci sorunuzu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Anladım teşekkürler hocam vermezsek ne oluyor peki para cezası falan varmı?

kartı faturalıyorlar boştan yere ücret ödeme çok basit bir işlem
  • Bende kanalD HD yayini kapandi, nedeni nedir.. Kanali actigimda siyah ekran geliyor yazi uyari vs yok..sadece KanalD de.. Bilgisi olan var mi..

• HD icin 2.5 tl zamanının müşterilerindenim ilk ay 6,5 tl çıkartmışlardi konuştum mh ile sonraki 3 ay fatura ödemedim bu ay 2 tl çıkmış acaba hissettirmeden faturalandirma yapıp sonra icraya mı vermeye çalışıyorlar anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

Bende kanalD HD yayini kapandi, nedeni nedir.. Kanali actigimda siyah ekran geliyor yazi uyari vs yok..sadece KanalD de.. Bilgisi olan var mi..

Simdi baktim bende bir sorun yok kanald hd de.kolay kurulum yapin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: m_cmlc

quote:

quote:

Kanal geçişleri esnasında sinyal zayıf uyarısı alanve görüntüsü giden arkadaşlar bir çözüm bulabildiler mi acaba? Bende de başladı aynı sıkıntı. Uydu kablosuyla oynayınca düzeliyor ama bu işe kalıcı bir çözüm bulan var mı acaba?

Konu hakkında online işlemlerden şikayet oluşturdum. Yarın servis gelip kontrol edecek. Servise telefonda durumu anlattım. Eğer halledemezsek size başka bir hd cihaz veririz, isterseniz siz de next cihazınızı aldığınız yere ya da next servisine gönderirsiniz gerekirse değiştirirler dedi telefonda. Bu arada ücreti sordum. Hiçbir ücret talep etmeyeceklerini söyledi. Bakalım yarın ne olacak.

Aynı sorunu yaşayan biri olarak bu cihazı aldığıma pişman oldum. Sinyal hatası alıyordum kurulumu yapan yere haber verdim gelip cihaza yazılım yükleyip getireceğiz dediler. Cihazı getirip tarattılar tüm kanallar sorunsuz çıktı ama 50 TL mi aldılar . Bir gün sonra aynı sorun yine başladı artık cihazdan umudumu kestim her servise 50tl verdikten sonra ne anlamı kaldı ki Digitürkten alırdım . 2 gündür müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum yazılım gerekli ise cihaza özel yazılımı göndermelerini isteyeceğim.

Servis ben evde yokken geldi. Cihazın sinyal sorununu servis de teyit etti. Next yerine 9102 hd cihaz taktı. Onda hiç sinyal sorunu yaşamadım. Next cihaz da bende halen. İlk fırsatta onu da değişim için next servisine göndereceğim. Hiç bir ücret de ödemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_80

quote:

Bende kanalD HD yayini kapandi, nedeni nedir.. Kanali actigimda siyah ekran geliyor yazi uyari vs yok..sadece KanalD de.. Bilgisi olan var mi..

Kolay kurulum yaptim ama sonuc ayni.. Cok farip sadece kanald hd yayinda siyah ekran var ve hicbir uyari yok sinyal seviyesine de cok iyi

• quote:

quote:

quote:

Kolay kurulum yaptim ama sonuc ayni.. Cok farip sadece kanald hd yayinda siyah ekran var ve hicbir uyari yok sinyal seviyesine de cok iyi

Çok ilginc gercekten.digiturk mh. ni aradinizmi?

• 50 tl gitti ama ben de senin gibi yeni cihaz sahibi oldum bana da 9103 hd cihaz verdiler.yeni Cihaz aktivasyonu yapıldıktan sonra next in cihazını almaya kalktilar. Sanki digiturkten almisim da bir hakları varmış gibi . Tabi kabul etmeyince Servis bayi digiturk genel merkezi arasında telefon görüşmeleri sonucu next cihazı bende kaldı hem de digiturkun cihazı tarafıma hediye edildi. İki cihaz arasında çok fark var iyiki sorunu nextten önce digiturke iletmisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_cmlc -- 12 Eylül 2015; 20:55:42 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çok ilginc gercekten.digiturk mh. ni aradinizmi?

Digiturk musteri hizmetlerine baglanmak deveye hendek atlatmaktan zor, gercekten imkansiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: rush10

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Ben bu cihazdan memnun değilim açıkcası.donmalar sinyal problemleri sürekli kolay kurulum yapın uyarıları bıktırdı beni

Sizdedemi aynı problem ??

Var olmaz mı.kabloları çıkarıp takıyorum bir müddet düzelir gibi oluyor sonra yine aynı problem.maç esnasında da görüntü durma ve atlama gibi problemler var 31.kanal çoğu zaman çalışmıyor.anlamadım ki nasıl bir alettir

Hocam bende çok ilginç bir durum var..

Bizim çatıda 2 çanak var , kendi çanağımız.. Biri türksat'a biri hotbird'e bakıyor..

Türksat'a bakan çanakta 2 li lnb var.. 1 çıkışından salona , 1 çıkışından benim odaya iniyor..

İşin ilginçliği buradan sonra başlıyor..

Digiturk benim odada sorunsuz çalışırken , hiçbir hata vermiyorken , salona aldığımız zaman bir süre sonra sinyal hatası alıyoruz. Önce ordada çalışıyor ama sinyal hatası veriyor..

Sıfırdan kurulum yapmaya çalışıyoruz salonda kurulmuyor.

Odaya alıyorum aleti kurulum yapıyor..

Ben LNB'den olduğunu düşünüyorum.. Digiturk ten servis talep ettim hala gelmediler..

Yarın bir daha arayacağım..

Arkadaşlar sizce sorun neden ???

Arkadaşlar bu sorunu tamamen bakır olan rg6-u6 yeni kablo alıp uyduda indirerek çözdüm.. Sorun kablodaymış..

Bugün yağmurda yayın gitti yine ama geri geldi. Sıkıntısız şuan.. Umarım benim cihazda sorun yoktur artık uğraşmak istemiyorum!

• Arkadaşlar sorunsuz yada sorunlu izleyenler aşağıda yazacağım şekilde sinyal seviyelerini yazabilirler mi seviye bende 57 kalite 65 arada takılmalar oluyor sinyal seviyesi şöyle öğreniliyor

Lig tv üzerindeyken menü tuşuna basılır sonra gelişmiş kuruluma gelinir ok tuşuna basılır ekrana gelir..
  • Arkadaşlar sorunsuz yada sorunlu izleyenler aşağıda yazacağım şekilde sinyal seviyelerini yazabilirler mi seviye bende 57 kalite 65 arada takılmalar oluyor sinyal seviyesi şöyle öğreniliyor

Lig tv üzerindeyken menü tuşuna basılır sonra gelişmiş kuruluma gelinir ok tuşuna basılır ekrana gelir..
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.