Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 den 7 ye kadar discovery tarzı programları izleyemiyorum sebebi ne olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandık ürün satışı durdurulmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • infernalcadre kullanıcısına yanıt
    Hocam arayanın ruh haline bağlı vermek isterse veriyor vermek istemezse vermiyor şans işi zaten ondan dedim 5 tl de iyidir diye.Tabi faturayla uğraşmak istemiyor herkes haklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 13:31:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Arkadaşlar 1 den 7 ye kadar discovery tarzı programları izleyemiyorum sebebi ne olabilir

21 ve 77 açıkmı
    açıksa sinyalde bir sıkıntı olabilir aktivasyonu yapan bayi ile görüşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_bee

Arkadaşlar kampanya durduruldu diyo n11 de bi satıcı ama var mı haberi olan geç mi kaldık yoksa

artık herşey olabılır sona gelındı çünkü

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    hayır 3 ünde bitiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Arkadaşlar 1 den 7 ye kadar discovery tarzı programları izleyemiyorum sebebi ne olabilir

21 ve 77 açıkmı

21 kapalı 77 açık

Edit: açıldı kendi kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Invictuscrypto -- 22 Temmuz 2015; 13:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

hayır 3 ünde bitiyor...

Aktivasyon 3.ünde bitiyorda cihaz satışı 3.ünde bitiyor diye kural yok.Alanlar için 3 ağustos son gün.Ama kampanya bitti deyip cihaz satışını durdurabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 13:42:30 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

21 ve 77 açıkmı

21 kapalı 77 açık

Edit: açıldı kendi kendine

hocam bazen başka kanallardayken kendi kendine kapanacak bunlara hazırlıklı olun.Mesela ben 1 saat Digitürk kanalı izlemesem otomatik şifrelemeye geçer gibi açılmıyor kanal.Üzerinde 30 sn bekleyince açılıyor.

• Next müşteri hizmetlerini aktivasyon için aradım, ellerinde kart kalmamış salı gününden sonra yapacaklarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat07_1905

Next müşteri hizmetlerini aktivasyon için aradım, ellerinde kart kalmamış salı gününden sonra yapacaklarmış.

Digitürkten kart gelmesini bekliyecekler galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: sedat07_1905

Next müşteri hizmetlerini aktivasyon için aradım, ellerinde kart kalmamış salı gününden sonra yapacaklarmış.

Acaba o yüzden mi durdurdular satışları.digiturk ve next birlikte karar alıp satışı durdurdular denildi bana.salı günü geç olmaz inşallah.aktivasyon için daha var gerçi ama.fiyatları mı yükseltecek acaba çakallar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • infernalcadre kullanıcısına yanıt
    Ben 2 defa görüştüm, 2 görüşmede de -doğrudan- internete bağlı 5 tl teklifini yaptılar. hiç oyalamadılar. gerçekten çok garip çalışıyor bu digitürk. bizim aldığımız pakette ligtv hd %50 indirimli sunuluyormuş. bir daha ararsanız ısrarla bunu vurgulayın.
    bana gelen yazılı cevap:

quote:

Sayın xxxx,
    Tarafımıza göndermiş olduğunuz talebiniz incelenmiştir. Turksat Lig tv HD servisi liste fiyatı 20 TL olup; 12 aylık taahhütlü fiyatı 15 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır. IQ (uydu cihazın internete bağlantı yapılması) bağlantısı yapılması durumunda 10 TL fiyat üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Üyeliğinizde Kampanyanız kapsamında 12 ay taahhütlü %50 indirimli 7.5 TL olup, IQ (uydu cihazın internete bağlantı yapılması) bağlantısı yapılması durumunda 5 TL fiyattan faturalandırılmaktadır. Saygılarımızla , Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. DIGITURK Müşteri İlişkileri Yönetimi

• Aynen ellerinde kart kalmamış salı günü gelecekmiş, sorun yok 3 ağustosa kadar süresi var dediler.
    Satışlardan haberim yok teknosadan alıp, biraz önce aradım bunları söylediler
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Değerli Üyemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetiniz incelenmiştir. Aboneliğiniz 13.07.2015 tarihi itibari ile NEXT şifreli Türksat kampanyası üzerinden 12 ay Şampiyonlar (LİG TV) Paketi +Türksat LİG TV HD Servisi üzerinden aktif edilmiştir. Turksat Lig TV HD servisi liste fiyatı 20 TL olup; 12 aylık taahhütlü fiyatı 15 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır. IQ (uydu cihazın internete bağlantı yapılması) bağlantısı yapılması durumunda 10 TL fiyat üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Üyeliğinizde Kampanyanız kapsamında 12 ay taahhütlü %50 indirimli 7.5 TL olup, IQ (uydu cihazın internete bağlantı yapılması) bağlantısı yapılması durumunda 5 TL fiyattan faturalandırılacaktır. Bu kapsamda 15.07.2015 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede onayınız ile 12 ay taahhütlü olarak Turksat Lig tv HD Servisiniz aktif edilmiştir. Bilgilerinize Sunarız. Saygılarımızla , Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. DIGITURK Müşteri İlişkileri Yönetimi

benım butun yaptığım şikayetlere bunu yazmışlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 14:13:59 >

• İçerenköy bor elektronik i arayın orda kart vardır. Arayıp bir sorun ordan aktivasyon yaptırabilirsiniz

• Teknosa,gelişim avm ve bimeks satışı bitirmiş sanırım cihaz için alan aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

Sırf nuvo kartım geç geldi diye 400TLye alacağım cihazın teknosa promosyon kodunu kaçırmıştım.Bugün kaderime boyun eğip bari nuvo sayesinde 500-50(iade)=450 TLye alayım diye teknosaya girdiğimde çekin geçerli olduğu tarihlerde sepete attığım cihazı 450-50(iade)=400 TLye alabileceğimi görünce yerde 50TL bulmuş kadar sevindim :D Kısmet,tekrar 400TLye almış oldum.

Hayirli olsun bende nuvo karti bekledim kartta geldi ama acamadilar bir turlu 1 ay oldu ! Nuvo kadar verbat hizmetleri olan bir kurulus gormedim suana kadar benim icin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Teknosa,gelişim avm ve bimeks satışı bitirmiş sanırım cihaz için alan aldı.

morhipoda bitirmiş galiba bulamadım sadece n11 kaldı sanırım.

• ne kadar salak olduğumu bir kere daha kanıtladım kendime :D 3 gün önce teknosadan 50 lira indirim koduyla almadım ürünü ertesi gün n11 de 504 liraya 70 liralık ekmek kızartma makinesi hediyesiyle almak varken onuda kaçırdım bu sabah alırım diye salladım şimdi alayım diye baktım ürün satıştan kaldırılmış :D yarında 600 lira yaparlar muhtemelen ben o fiyattan almak zorunda kalırım
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.