Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5.829
Cevap
45
Favori
153.893
Tıklama
Giriş
    423 Mesaj

ücretsiz alan arkadaslarin uye numaralarini ozelde verebilirmisiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    meohamza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam üye numaralarını verebilir misiniz bizde kayıt oluşturalım.
    |
    |
    Bahsedilenler: A.E.C , meohamza

Şimdi Next'le konuştum, sipariş geçseniz dahi en erken salı günü aktivasyon yapılacaktır dedi. Ellerindeki paketler mi bitmiş ne öyle dedi.

Bir de HD kullanım için cihaz nete bağlı kalırsa 5, kalmazsa 7,5 lira ödersiniz dedi.

Ayrıca rica etsem bana da üye numarası gönderebilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 22 Temmuz 2015; 11:51:47 >
    |
    |
    Bahsedilenler: A.E.C , meohamza
    Digital kartınız ile digikutunuz eşlenmemiş yazıyor. 212 473 73 73 ü aradım. 20 dakika sonra aktif olucak dedi. Nerdeyse 1 saat oldu. Bir hareket yok sebebi ne olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: uskumru

Benim anlamadığım nokta internete bağlayınca neden 5 tl oluyor, Biri açıklayabilir mi?

İQ reklam farkı diyelim:) orayı kullanıp filim alabilirsin amaç da bu bu özelliği kullandırmak istiyor
    |
    |

üye numaranı pm atar mısın hocam
    |
    |
    Bahsedilenler: meohamza

Orijinalden alıntı: Twitat

Digital kartınız ile digikutunuz eşlenmemiş yazıyor. 212 473 73 73 ü aradım. 20 dakika sonra aktif olucak dedi. Nerdeyse 1 saat oldu. Bir hareket yok sebebi ne olabilir

21. KANALDA BEKLE
    Bedava hd yayın alan ve buraya üye numarasını yazan arkadaş 'ın üye no su: 9616820

|
    |
    Uzun uğraşlar sonunda hd yi ücretsiz aldım beyler.Şimdi ücretsiz alma yolunu anlatıyorum.Birazda şans işi bilginize.Direk btk dan şikayet kaydı oluşturun.Sizi aradıklarında 9616820 benim üye numaram.9578618 eski sayfalarda arkadaşın paylaştığı üye numarası.İkisinide çok zorda olursanız kullanırsınız.Bana 7,5 tl yansımıştı 5 tl olsun diye zorlarken dedim tüketici haklarına şikayet ediyorum.Arkadaşımla beraber aldık ona ücretsiz bana ücretli veriyorsunuz dedim.Bakalım dedi.baktı o btk ya şikayet etmiş dedi bende ettim dedim.Kadın yıldı benden tamam veriyorum bir git der gibi verdi.Ama bunu almak şans işi bilginize.Bide direk müşteri hizmetleri vermiyor bunu.Boşuna aramayın size dönüş olunca ruh haline göre veriyorlar.Direk btk ya şikayet oluşturun.

eski mesajımı tekrar yeniliyorum.Btkya online işlemlerden girip tüketici şikayeti oluşturun.5 TL yede alsanızda iyidir.Bunu unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 12:50:10 >
    quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

21. KANALDA BEKLE

Turkax gurmede mi hocam

quote:

quote:

21. KANALDA BEKLE

Turkax gurmede mi hocam

evet sinyal o kanalın üzerinde hızlı geliyor

|
    |

Orijinalden alıntı: kilic0

Manual arama yapabiliyor muyuz bazı kanalları izlemek istiyorum ama kanal listesinde yok elle frekans girip kanal ekleme yapilabiliyor mu

Yapabilirsin tabi network aramada tek tp de ekleyebilirsin. Ama digiturk kanallari listeye eklenmiyor degisik birsey yapmışlar. Tek tp yaparsan sadece o kanallar geliyo tum liste siliniyor. Oto network yaparsan hepsi ekleniyo digiturk kanallari haric. Lig tv izleyecegin icin mecbur digiturk kolay kurulum yapman gerek

ben bu kampanyayı düşündüm ama lig tv dışındaki kanalların sd olması. ve ligtv hd nin kalitesi çok kötü diye değerlendirilmesi beni http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-ligtv-hd-eutelsat-P62493111 bu pakete yöneltti. teklifler konusundada konuşuluyor bu paket. sizin bu paket hakkındaki düşünceleriniz nedir.
    KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
    | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
    | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |
  • Yarbay
    10753 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Uzun uğraşlar sonunda hd yi ücretsiz aldım beyler.Şimdi ücretsiz alma yolunu anlatıyorum.Birazda şans işi bilginize.Direk btk dan şikayet kaydı oluşturun.Sizi aradıklarında 9616820 benim üye numaram.9578618 eski sayfalarda arkadaşın paylaştığı üye numarası.İkisinide çok zorda olursanız kullanırsınız.Bana 7,5 tl yansımıştı 5 tl olsun diye zorlarken dedim tüketici haklarına şikayet ediyorum.Arkadaşımla beraber aldık ona ücretsiz bana ücretli veriyorsunuz dedim.Bakalım dedi.baktı o btk ya şikayet etmiş dedi bende ettim dedim.Kadın yıldı benden tamam veriyorum bir git der gibi verdi.Ama bunu almak şans işi bilginize.Bide direk müşteri hizmetleri vermiyor bunu.Boşuna aramayın size dönüş olunca ruh haline göre veriyorlar.Direk btk ya şikayet oluşturun.

eski mesajımı tekrar yeniliyorum.Btkya online işlemlerden girip tüketici şikayeti oluşturun.5 TL yede alsanızda iyidir.Bunu unutmayın.

5 TL bişey değil de bu heriflere faturayla bağlanmak sıkıntı
    iptal etmek sıkıntı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    714 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: A.E.C

Geçen gün aktivasyonu yapıldı cihazın. Aynı akşam müşteri hizmetlerini aradım arkadaşlarıma HD yapılmış benimkini de HD ye çevirin dedim. Bayan 15 lira aylık ücret söyledi bende sinirlendim şikayet edicem sizi dedim. Kayıt açtırdım. Az önce aradılar ücretsiz olarak tanımlandıgını söylediler

Aynen kardeşim uye numaran neydi :)
    |
    |

quote:

quote:

quote:

21. KANALDA BEKLE

Turkax gurmede mi hocam

evet sinyal o kanalın üzerinde hızlı geliyor

Edit: bu programı izlemeye yetkiniz yok diyor ama lig tv geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twitat -- 22 Temmuz 2015; 13:21:25 >
    |
    |

• Yarbay
    3488 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

ben bu kampanyayı düşündüm ama lig tv dışındaki kanalların sd olması. ve ligtv hd nin kalitesi çok kötü diye değerlendirilmesi beni http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-ligtv-hd-eutelsat-P62493111 bu pakete yöneltti. teklifler konusundada konuşuluyor bu paket. sizin bu paket hakkındaki düşünceleriniz nedir.

orayada yazan benim hocam zaten eutelsat için iyi fiyatlı bir paket bence 50 tl puanlı bir kampanya felan olsa kredi kartına n11 yeni üyelerede 10-20 tl indirim yapıyor.640 tl ye felan alınır bence iyi.

|
    |

• Yüzbaşı
    677 Mesaj
    Arkadaşlar kampanya durduruldu diyo n11 de bi satıcı ama var mı haberi olan geç mi kaldık yoksa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"The First Of US"
  • Teğmen
    142 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Hocam uğraştım ama yapamadım. En son 7.5 TL diyor Lig TV HD ye. Önce BTK ya şikayet ettim. Sonra Digitürk ü aradım. Duygu diye biri çıktı uzun süre bekletti önce 15 lira dedi sonra üye numaralarınızı verdim mecbur baktığında sizinde sadece ulusal kanalları HD aldığınızı Lig Tv Hd almadığınızı söyledi ısrar ettim birlikte aldık filan dedim ikna edemedim. Sonra isminizi öğrenebilir miyim şikayet edicem de BTK ya dedim bi saniye o zaman size 7,5 TL yapalım dedi. Dedim cihazım internete bağlı olursa yine aynı ücret mi diye sordum aynı değişmiyor dedi.

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.