Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 tl hd icin odiceksiniz bu dogru bu pakette sampiyon olmus 5 takimin maclari var mh nin dedigi super lig tum maclarmi acaba ve paket kapsami turksat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün itibari ile aranıza dahil oldum. Ama başıma ilginç şeyler geldi. Teknosa dan (450 tl) aldığım cihazı kurdum ve kumandası bozuk çıktı. O arada next ten aktivasyon için geldiler ve kumandanın bozuk olduğunu o da teyit etti. Sanırım ana bayiilerini aradı ve beni bi bayii ye yönlendirdi yeni kumanda için. Bozuk olan kumandayı servise gönderip bana biraz uyduruk biraz kumanda verdiler :) Henüz digitürk kanalları açılmadı sanırım gün içinde açılır. Şimdi en önemli işim HD olayını halletmek :) Sorusu olan var ise cevaplayabilirim. Ayrıca blueman7 nickli arkadaşa ve yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler
  • Teknosanin hediye cekini kim ne yapsin?cekin kullanma sartlari AB kriterleri gibi

• Sırf nuvo kartım geç geldi diye 400TLye alacağım cihazın teknosa promosyon kodunu kaçırmıştım.Bugün kaderime boyun eğip bari nuvo sayesinde 500-50(iade)=450 TLye alayım diye teknosaya girdiğimde çekin geçerli olduğu tarihlerde sepete attığım cihazı 450-50(iade)=400 TLye alabileceğimi görünce yerde 50TL bulmuş kadar sevindim :D Kısmet,tekrar 400TLye almış oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

Teknosanin hediye cekini kim ne yapsin?cekin kullanma sartlari AB kriterleri gibi

hocam bilip bilmeden atlamamak lazım önce araştırıp bir bakmak lazım nedir ne değildir. bu hediye çeki bütün kategorilerde 150 tl ve üstü alışverişlerde geçerli. burdan herhangi bir arkadaş ürünü alıp nextin kampanyası için kullanabilir.

Hediye Çeki Kullanım Koşulları

Kazanılan hediye çekleri, kazanıldıktan sonraki 15 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir.
    Kazanılan hediye çeklerinin, hediye çeki tutarının minimum 3 katı kadar alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
    Kazanılan hediye çekleri tüm kategorilerde geçerlidir.
    Hediye çekleri sadece teknosa.com'dan yapılan alışverişlerde kazanılabilir. Kazanılan hediye çekleri sadece teknosa.com'da kullanılabilir. Kampanya mağazalarda geçerli değildir.
    Kazanılan hediye çeki, bu hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamamaktadır. Bir sonraki siparişinizde kullanılabilir.
    Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.
    Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.
    Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır. Hediye çeki tutarına KDV dahildir.
    Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yellowcanary56

quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

Teknosanin hediye cekini kim ne yapsin?cekin kullanma sartlari AB kriterleri gibi

hocam bilip bilmeden atlamamak lazım önce araştırıp bir bakmak lazım nedir ne değildir. bu hediye çeki bütün kategorilerde 150 tl ve üstü alışverişlerde geçerli. burdan herhangi bir arkadaş ürünü alıp nextin kampanyası için kullanabilir.

Hediye Çeki Kullanım Koşulları

Kazanılan hediye çekleri, kazanıldıktan sonraki 15 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir.
    Kazanılan hediye çeklerinin, hediye çeki tutarının minimum 3 katı kadar alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
    Kazanılan hediye çekleri tüm kategorilerde geçerlidir.
    Hediye çekleri sadece teknosa.com'dan yapılan alışverişlerde kazanılabilir. Kazanılan hediye çekleri sadece teknosa.com'da kullanılabilir. Kampanya mağazalarda geçerli değildir.
    Kazanılan hediye çeki, bu hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamamaktadır. Bir sonraki siparişinizde kullanılabilir.
    Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.
    Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.
    Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır. Hediye çeki tutarına KDV dahildir.
    Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kullanır.

Tam da o koşullar sebebiyle yazdım o mesajı bilmeden atlayanlardan değiliz.Çeki sen veriyormuşsun gib bozulmana da ayrıca şaşırdım.

• Geçen gün aktivasyonu yapıldı cihazın. Aynı akşam müşteri hizmetlerini aradım arkadaşlarıma HD yapılmış benimkini de HD ye çevirin dedim. Bayan 15 lira aylık ücret söyledi bende sinirlendim şikayet edicem sizi dedim. Kayıt açtırdım. Az önce aradılar ücretsiz olarak tanımlandıgını söylediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.E.C

Geçen gün aktivasyonu yapıldı cihazın. Aynı akşam müşteri hizmetlerini aradım arkadaşlarıma HD yapılmış benimkini de HD ye çevirin dedim. Bayan 15 lira aylık ücret söyledi bende sinirlendim şikayet edicem sizi dedim. Kayıt açtırdım. Az önce aradılar ücretsiz olarak tanımlandıgını söylediler

bayanla aranızda geçen diyalog tam olarak neydi?Ayrıca şikayet kaydını nereye açtırdın?
  • infernalcadre kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirli olsun.Rica ederim.Kumandayi dert etmeyin 30 tl ye felan satiliyor galiba.Suan isinizi gorsun yeter.

• quote:

Geçen gün aktivasyonu yapıldı cihazın. Aynı akşam müşteri hizmetlerini aradım arkadaşlarıma HD yapılmış benimkini de HD ye çevirin dedim. Bayan 15 lira aylık ücret söyledi bende sinirlendim şikayet edicem sizi dedim. Kayıt açtırdım. Az önce aradılar ücretsiz olarak tanımlandıgını söylediler

Hocam üye numarasi paylasin ki herkes faydalansin.Gerci arayanin insafina kalmis vermek isterse veriyor.

• quote:

Üye numaranızı alıp bizde istesek olur mu ?

• Arkadaşlar üye numaramı nereden öğreniyorum?

Ayrıca üye numarasına gerek yok ben bişey vermedim. Arkadaşlarıma ücretsiz vermişsiniz bana yalan söylüyorsunuz falan dedim üzerine gittim oradaki bayanın. Hiçbişey istemediler.

Bu biraz sizin ağzınızın laf yapmasına bakıyor kısaca.
  • quote:

valla ustam üye numaranı paylaşırsan büyük sevaba girersin. bizde yararlanırız hd yayından
  • "Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir. Aynı anda tek bir cihazdan maçlar canlı izlenebilir."

Bu next kampanyasında da var mı ?
  • Arkadaşlar benin ekran türkçe ingilizce dil seçim ekranında takılı kaldı. Sizce sebebi ne olabilir hiç hareket etmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manual arama yapabiliyor muyuz bazı kanalları izlemek istiyorum ama kanal listesinde yok elle frekans girip kanal ekleme yapilabiliyor mu

• https://hizliresim.com/RV6aXa

Bu ekranda takılı kaldı kumanda işlemiyor ne yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

https://hizliresim.com/RV6aXa

fotoğraf açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenas

quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

https://hizliresim.com/RV6aXa

fotoğraf açılmıyor.

Alıcı gözü düzgün oturmamışım yerine. Yaptım oldu şimdi kanal arıyor. İlginiz için teşekkür ederim hocam

• Bence hd için Digiturk ü aradım. 20 tl dedi,taahhüt verirseniz 15 tl dedi. Dalga mi geçiyorsunuz dedim.
    Kayıt açtırdım. Bi de suratıma kapattı telefonu.
    Bi daha aradım oluşturulan kaydı düzeltildi. Burdan 2kişinin verdiği üye numaralarını verdim. Bu arkadaşlar aynı paketi alıp ücretsiz aldılar bana 15 diyorsunuz dedim.
    Telefonu suratıma kapatan eleman hakkında da şikayetçi oldum.
    Bekleyip göreceğiz sonucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meohamza -- 22 Temmuz 2015; 11:26:16 >
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.