Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blueman7

hd olmayan görüntü

bu hd göruntu

Hd görüntü harika. Ama hd olmayanda iyi. Normal sd yayın gibi değil yani kaliteli gözüküyor burdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosadan ürünü alacağım. 50 TL hediye çeki verecekler. 50 TL hediye çeki için 25 TL - 25 TL paylaşırız. Böylece 425' e gelmiş olur. Kabul eden varsa görüşelim arkadaşlar.
  • Anladım özellikle akan yayında sanırım kalite belli oluyor uygun bir led tv bulursam 700 tl bandında önce bi bakarım yayına sonra duruma göre hd ye geçerim. Teşekkürler resimler için.

Odanın boyutlarındna dolayı maksımum 32" (hatta 28" olursa çok daha iyi...) bir tv arıyorum hala arkadaşlar haberınız olsun.
  • Arkadaşlar HD farkı için aylık ne kadar ödüyoruz kesin bilgisi olan var mı?
  • görüntüler için teşekkürler, çok faydalı oldu. acaba tv niz kaç ekrandır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekpe_babam -- 21 Temmuz 2015; 15:31:57 >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi ben yıllarca Turksat ızledım lıg tv yı 32" tvde hıc sıkıntı yoktu görüntü gayet guzeldı.Bırgun paraya kıydım 55" samsung tv aldım dedım eutelsat hd dıgıturk ızleyım.Şimdi ona alışınca görüntü tabıkı sarmıyor.İlk defa lıg tv alan ıcın bırsey farketmez.Ama burdakı bazı kişilerde göz alışkanlığı var en ıyı yayını görünce dıgerlerı kötü gelebılıyor.Goruntu kalıtesı ıcın tv cok önemlı onun ıcın alacak olanlar bunuda dıkkate alsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Arkadaşlar HD farkı için aylık ne kadar ödüyoruz kesin bilgisi olan var mı?

Cihaz nete baglanırsa 5, baglanmazsa 7.5 tl. Bazı arkadaşlar 15 tl demiş ama neden anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

görüntüler için teşekkürler, çok faydalı oldu. acaba tv niz kaç ekrandır?

55" 140 ekran hocam rica ederim.
  • 55" ekran için sd görüntünüzde hiç fena değil, ama ben de dediğiniz gibi 50" kullanıyorum ve hd ye alışınca insan vazgeçemiyor.
  • gelişim avm bayramdan sonra herşeyi hazır şekilde yollayacak bir kampanya yapacak dedikleri için teknosadan almadım, keşke alsaymışım diyorum şimdi.
    bu hafta gelişim avm'den aktivasyon dahil olacak şekilde bir kampanya beklerim, olmadı gider teknosadan alırım artık.
  • quote:

55" ekran için sd görüntünüzde hiç fena değil, ama ben de dediğiniz gibi 50" kullanıyorum ve hd ye alışınca insan vazgeçemiyor.

Hocam enterasan bir şey söyleyeyım.Tvnın hdmı 3 gırısı var.hdmı2 de aldığım görüntü kalıtesını 1 ve 3 de alamıyorum.Xbox ı bağlayıp denedım kabloyu degıstırıp denedım ama hdmı2 de renkler dehşet canlı dıgerlerınde soluk sebebınıde çözmüş degılım.
  • Tslee61 T kullanıcısına yanıt
    Bende sen gibi böyle bir kampanya bekliyordum. Bir arkadaş mail at dedi ve gelen cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

55" ekran için sd görüntünüzde hiç fena değil, ama ben de dediğiniz gibi 50" kullanıyorum ve hd ye alışınca insan vazgeçemiyor.

Hocam enterasan bir şey söyleyeyım.Tvnın hdmı 3 gırısı var.hdmı2 de aldığım görüntü kalıtesını 1 ve 3 de alamıyorum.Xbox ı bağlayıp denedım kabloyu degıstırıp denedım ama hdmı2 de renkler dehşet canlı dıgerlerınde soluk sebebınıde çözmüş degılım.

ilginçmiş gerçekten bende cihazı aktifleştirdikten sonra bakarım, ben de 3 tane hdmi girişi mevcut
  • Deneyın hocam belkı sızdede farkeder.
  • sofist67 kullanıcısına yanıt
    şimdiden teknosaya yönelmek lazım yani.

bonus kartı olan arkadaşlarınc özelden tekliflerini bekliyorum o zaman.
  • Ben bu paketi satın alsam, ayda 40 TL ödeyeceğim değil mi? Peki HD yayınlar için ekstra bir ücret ödememek için ne yapmalıyım? Çünkü türksat yayın kalitesi çamur gibi diye duydum.
  • teknosadan alacağım. 50 tl bonus kampanyası için doğru şekilde mesaj gönderdim. Kartınızın son 6 hanesi hatalı diye mesaj geliyor. 2 defa denedim aynı hata. Deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

500 tl ye bonus veriyor hocam ama kodu kullanırsanız 450 tl ye düşüyor kodsuz 550 tllik alışveriş yapmanız gerkiyor yani

İnce detayı şimdi anladım hocam açıklama için teşekkürler

aynen hocam öyle olmuş ben 3 -5 tl lik düzgün birşey bulamadım bir ihtiyacı gideriyim demiştim hayırlı olsun bu arada,

Yarin nasil alacaksiniz ? 3 gun yaziyor teslim suresi bende bu gece verdim yarin gitsem alirmiyim ? Onlarib aramasini mi beklicem

mağazadan teslim almayı seçtim hocam akşam üstü gidip alıcam mağazadan mağazaya değişiyor teslimat süresi galiba benim seçtigim mağazada hemen teslim yazıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualWorld -- 21 Temmuz 2015; 16:10:09 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

500 tl ye bonus veriyor hocam ama kodu kullanırsanız 450 tl ye düşüyor kodsuz 550 tllik alışveriş yapmanız gerkiyor yani

İnce detayı şimdi anladım hocam açıklama için teşekkürler

aynen hocam öyle olmuş ben 3 -5 tl lik düzgün birşey bulamadım bir ihtiyacı gideriyim demiştim hayırlı olsun bu arada,

Yarin nasil alacaksiniz ? 3 gun yaziyor teslim suresi bende bu gece verdim yarin gitsem alirmiyim ? Onlarib aramasini mi beklicem

mağazadan teslim almayı seçtim hocam akşam üstü gidip alıcam

Magazaulasmis mi sizinki ? Banada bgn icin geldi dediler gittim pil cikti

• arkadaş sinyal gönderdim demesine rağmen yarım saattir açılmadı yayın.Acaba digitürk'ü mü aramalıyım
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.