Şimdi Ara

Digiturk mü yoksa normal uydu alıcı mı? Ve bir kaç soru daha (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
15.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ihg70

quote:

Orjinalden alıntı: aserel

O işinde sonu gelir bir süre sonra.Ücretsiz serverlar ise bir süre sonra patlar.Hep beraber göreceğiz.Korsanın sonu yok.

O işin sonu var! Her zaman da olacak! 1,5 yıldır emu ile izliyordum. Şimdi CardShare ile. CardShare en az bir yıl gitse yine iyidir. CS biterse başka birşey başlar. Bilgisayar dünyasında "kesinlikle yapılmaz" diye bir şey yoktur. Yapılan her şeye, alınan her önleme karşı diğer taraftan bir cevap ve çözüm muhakkak gelir. Varsayalım ki bir noktadan sonra artık bu işin sonu geldi. O zamana kadar ödemediğim binlerce YTL için yine ben kardayım.

Yerli platformlara bulaşılmadığı sürece ne yasal ne de ahlaki bir sorun olarak görmüyorum.

Zaten kimseye zorla birşeyler aldırtıp birşeyler yaptırmıyoruz. Beğenmeyen, istameyen yapmaz.

Gayet tabiidirki kimseye zorla bir şey yaptırılmıyor.Bende o tip bir yorumda bulunmadım zaten.tek söylediğim ister yerli olsun isterse yabancı olsun korsan izlemeden sonuçta kar edenin son kullanıcı olmadığıdır.Bu da benim fikrim tabii. İster katılırsınız isterseniz katılmazsınız.Ben sadece bu işlerle yeni tanışan insanlara kendi edindiğim deneyimleri aktarıyorum. Bende digitalba ve bulsat paketlerinin yasal kartları var.Her ikisinide toplam ödediğim para yaklaşık 400 ytl senelik.Ayrıca digitürk te var ve sahip olduğum sistemle de Türkiyeden alınabilecek tüm uyduları izliyorum.Free to air yayın yapan bir sürü sinema, belgesel,müzik, spor kanalları da mevcut..Yoksa size bir şey dediğim yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

quote:

Orjinalden alıntı: alisan

quote:

Orjinalden alıntı: dogantural

walla hocam ben su anda digiturk kullanıcısıyım ve bugunde aradım digiturku sinema paketimi iptall ettirdim hep aynı aynı filmleri donup dolastırıp veriolar bende standart pakede gectim ama onuda iptal ettircem ve digital uydu alıcam .
    ayrıca digiturkun ayda 9.90 olan kampanyası hakkındada konustum musteri temsilcisiyle sadece bi kac kanal gosteriomus normal digiturkun standart paketinde olan kanallardan daha az kanalları veriomus. Verdigi uyduda vestelin dandik bi uydusu ayrıca teknik serviste para alıolar yani hiç bişeyden faydalanamıosunuz. Son olarakta adamlar resmen kandırıolar ve sizi bi sakilde cekiolar mutlaka kandırıp bi sekilde ya film alıosun yada movie max gibi kanallarda yazan film adlarını gorunce kapılıp alıosunuz yani astarı yuzunden pahalıya cıkıo.
    BU YUZDEN ASLA AMA ASLA ONERMIYORUM DIGITURKU...

ben yeni aldım 10 ytl lik paket.

istedigi filmi yada macı versin asla almam. iradem cok kuvvetlidir.

kumandanın üstünde tek tusa basıp film alma olayı yoktur dimi.

cünkü bizim evdekiler yanlıslıkla o tusa basabilir ve beni baya üzebilirler

fatura bana geliyoda cevap gelirse iyi olur.

bu arada yarın geliyolar digiturk ü kurmaya

dostum spor bölümünden bildiğim kadarıyla siz iyi bir Beşiktaşlısınız, İstanbul'daki maçlara zaten gidiyorsunuz.
    diğer maçlar için ne yapacaksınız, içinizdeki arzuyu nasıl bastıracaksınız?
    ben bizim takıma bir ara çok kızgındım.
    bu sene lig başından beri sinema paketine geçeceğimi üfürüp duruyorum.
    ilk yarı oldu ben hala kapatacağım...
    bu takım sevgisi bizlerin cebine delik açar maalesef.
    iyi seyirler...

SENDE GERCEKTEN HAKLISIN.

BENDE LAF ARAMIZDA EVDEKİLERE ALIYORUM DİYORUMYA

ASLINDA YALAN

BEN KENDİME ALDIM DİGİTURKU.

EVDE CANAK VE UYDU YOKTU BEN ZATEN HİC İZLEMEM TV.

EVDEKİLERDE DİZİ HASTASI. YEREL KANALLAR YETİYODU.

AMA DEDİM BİZİMKİLERE YA DEDİM SU YEREL KANALLARI DAHA NET İZLEYELİM.

KAMPANYA VARMIS DİGİTURKTE UYDU BEDAVA AYDA 10 YTL COK UCUZ DEDİM VE ALDIM.

SİMDİ BİRAZ ZAMAN SONRA CAKTIRMADAN LİG TV YE GECERİM.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dogantural

walla hocam ben su anda digiturk kullanıcısıyım ve bugunde aradım digiturku sinema paketimi iptall ettirdim hep aynı aynı filmleri donup dolastırıp veriolar bende standart pakede gectim ama onuda iptal ettircem ve digital uydu alıcam .
    ayrıca digiturkun ayda 9.90 olan kampanyası hakkındada konustum musteri temsilcisiyle sadece bi kac kanal gosteriomus normal digiturkun standart paketinde olan kanallardan daha az kanalları veriomus. Verdigi uyduda vestelin dandik bi uydusu ayrıca teknik serviste para alıolar yani hiç bişeyden faydalanamıosunuz. Son olarakta adamlar resmen kandırıolar ve sizi bi sakilde cekiolar mutlaka kandırıp bi sekilde ya film alıosun yada movie max gibi kanallarda yazan film adlarını gorunce kapılıp alıosunuz yani astarı yuzunden pahalıya cıkıo.
    BU YUZDEN ASLA AMA ASLA ONERMIYORUM DIGITURKU...

ben yeni aldım 10 ytl lik paket.

istedigi filmi yada macı versin asla almam. iradem cok kuvvetlidir.

kumandanın üstünde tek tusa basıp film alma olayı yoktur dimi.

cünkü bizim evdekiler yanlıslıkla o tusa basabilir ve beni baya üzebilirler

fatura bana geliyoda cevap gelirse iyi olur.

bu arada yarın geliyolar digiturk ü kurmaya

dostum spor bölümünden bildiğim kadarıyla siz iyi bir Beşiktaşlısınız, İstanbul'daki maçlara zaten gidiyorsunuz.
    diğer maçlar için ne yapacaksınız, içinizdeki arzuyu nasıl bastıracaksınız?
    ben bizim takıma bir ara çok kızgındım.
    bu sene lig başından beri sinema paketine geçeceğimi üfürüp duruyorum.
    ilk yarı oldu ben hala kapatacağım...
    bu takım sevgisi bizlerin cebine delik açar maalesef.
    iyi seyirler...

SENDE GERCEKTEN HAKLISIN.

BENDE LAF ARAMIZDA EVDEKİLERE ALIYORUM DİYORUMYA

ASLINDA YALAN

BEN KENDİME ALDIM DİGİTURKU.

EVDE CANAK VE UYDU YOKTU BEN ZATEN HİC İZLEMEM TV.

EVDEKİLERDE DİZİ HASTASI. YEREL KANALLAR YETİYODU.

AMA DEDİM BİZİMKİLERE YA DEDİM SU YEREL KANALLARI DAHA NET İZLEYELİM.

KAMPANYA VARMIS DİGİTURKTE UYDU BEDAVA AYDA 10 YTL COK UCUZ DEDİM VE ALDIM.

SİMDİ BİRAZ ZAMAN SONRA CAKTIRMADAN LİG TV YE GECERİM.

tahmin etmiştim zaten.
    bu arada resimler için teşekkürler

• slm arkadaşlar.
    öncelikle bu söyleyeceklerim varmı bilmiyorum varsa kusura bakmayın pek okumayı sevmem.
    ben yetkili bir DIGITURK servisinde çalışıyorum.Arkadaş sormuş normal uyduyla aynı gösteriyo kanalları farklı bişey yok diyo.arkadaşım digitürkün burda bu kampanyayı yapmasının nedeni özellikle alt kesimdeki insanların zorlanmadan evine bi uydu alıcısı koyabilsin diye yapılmıştır.2. ÇANAK BAĞLANABİLİR. normal uyduların vazifezini harkulade şekilde görür.gömme modüllüdür.
    Bi ikincisi bu kampaya evinde uydusu olan ama 2. tv. nun da uydusu olmayanlar için düşünülmüştür.bu cihazı normal bi uyduyla ayırt edebilecek tek özelliği ayrıca DIGITURK uyumlu ve ödeme şekli kredi kart sız ve kefilsiz verilmesidir.
    Şimdi arkadaşımeğer hala uydu almadıysan bunu bi düşün sonra karar ver.
    Eğer bilgi almak isteyen olursa e-mail adresim (odemisli18@hotmail.com)
    SAYGILAR.İYİ FORUMLAR.

• quote:

Orjinalden alıntı: setci

slm arkadaşlar.
    öncelikle bu söyleyeceklerim varmı bilmiyorum varsa kusura bakmayın pek okumayı sevmem.
    ben yetkili bir DIGITURK servisinde çalışıyorum.Arkadaş sormuş normal uyduyla aynı gösteriyo kanalları farklı bişey yok diyo.arkadaşım digitürkün burda bu kampanyayı yapmasının nedeni özellikle alt kesimdeki insanların zorlanmadan evine bi uydu alıcısı koyabilsin diye yapılmıştır.2. ÇANAK BAĞLANABİLİR. normal uyduların vazifezini harkulade şekilde görür.gömme modüllüdür.
    Bi ikincisi bu kampaya evinde uydusu olan ama 2. tv. nun da uydusu olmayanlar için düşünülmüştür.bu cihazı normal bi uyduyla ayırt edebilecek tek özelliği ayrıca DIGITURK uyumlu ve ödeme şekli kredi kart sız ve kefilsiz verilmesidir.
    Şimdi arkadaşımeğer hala uydu almadıysan bunu bi düşün sonra karar ver.
    Eğer bilgi almak isteyen olursa e-mail adresim (odemisli18@hotmail.com)
    SAYGILAR.İYİ FORUMLAR.

digiturk servisinde çalışıyorsanız sormak istediğim bir şey var.
    9,90'lık en düşük paketi alana vestel dt9001 kutu, 18,90'lık paketi alana başka tip bir receiever (vestel veya philips) veriyorlarmış. bu iki paket için verilen receiver'ların ne farkı var ? dt9001 çok dandik, problem çıkaran bir şey mi ? problem çıkardıkça her servis alındığında 15 ytl servis ücreti alındığı doğrumudur ?

• digiturk servisinde çalışıyorsanız sormak istediğim bir şey var.
    9,90'lık en düşük paketi alana vestel dt9001 kutu, 18,90'lık paketi alana başka tip bir receiever (vestel veya philips) veriyorlarmış. bu iki paket için verilen receiver'ların ne farkı var ? dt9001 çok dandik, problem çıkaran bir şey mi ? problem çıkardıkça her servis alındığında 15 ytl servis ücreti alındığı doğrumudur ?

evet arkadaşım dt servisindeyim
    kardes 9.90 da verilen kutu 24 ay sonunda senin oluyo normal uydu gorevi gordugu için ama DCR veya PHİLİPS cihazlar ise sadece digitürk uyumludur.bunlar normal üyelere verilir üye iptalinde geri alınır.dt 9001 cihazları dandik değildir çünki digitürk kendi adına laf getirmemek için bi kac özellik (kalite) olarak vesteden üstündür.birde şehir dısı değilse servislikler ÜCRETSİZDİR.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.