Şimdi Ara

Digiturk mü D-smart mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
4
Favori
58.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde Belgesel, sinema ve yemek kanalları ağırlıklı bi izlenme var. Belgeselde NGC ve Discovery’nin fanları ayrı tabi. Zamanında uydunet’e geçtiğim için NGC bu platformda HD. Ama ulusal kanallarda biraz zayıf. Lig tv için de DigiturkPlay’i kullanıyorum. Dsmart sinema paketinin içeriği oldukça zengin ve HD kanallarda bariz bi üstünlüğü var. Fiyatı da 24 ay sabit 35 TL. Film konusuna gelince, tamemen göreceli… Bir ay Digiturkte filmler iyi bir ay Dsmartta. Seçimimi Dsmarttan yana kullanmayı düşünüyorum.
  • dsmartı euroleugue ve nba macları icin almıstım.ne yazıkki digiturk aldı euroleague maclarını.nba tv de 2015 ocak ayında olmayacakmıs mahalesef
    ayrıca d smart nba maclarını bu sene almadı.ve d smartın pek bir cazibesi kalmadı sampiyonlar ligi ve f1 dısında
  • Digitürk daha önde.. HD yayınları bariz üst seviyede..
  • D-Smart için sözleşme bitiminden 7 iş günü içerisinde teslimi gerekir. Ve arızaları halinde SD cihaz için 150 TL CAM için 150 TL HD cihaz için 300 TL (30.09.2013 tarihli ücretler) riskine girilmez.
    DT nin kutu ücrerlerini hatırlamıyorum ama satın alsanda kiralasanda masfar olduğunu düşünüyorum.

Naçizane tavsiyem, 3d film almanız. DS da DT de her ay dönderip aktarıp sürekli aynı 3D yayını veriyor ve az vakit ayırıyor.
    Saygılarımla.
  • Formula 1 de giderse dsamrt biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nusperato N kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.. ve ayrıca 2015 için yayın haklarını alıp almadığı belli değil daha..
  • nusperato N kullanıcısına yanıt
    hiç bir şey olmaz izleyici sayısı azdır... umursamazlar...

• scofield_66 S kullanıcısına yanıt
    İnsaallah digiturk alir bende oraya gecerim hemde lig tv izerim

• Eğer Nat Geo'lar gelirse ve hazır futbol ihalelerini kazanmamışken kanallarında voleybol ve basketbol liglerini, atletizm ve tenis gibi müsabakaları yayınlarlarsa D-Smart futbol hariç her şey izleyebilen insanlar için rakipsiz olur.
  • Banakalırsa ikiside değil.

Doğa belgesili açısından ikiside hiç iyi değil. Discovery nin kanalları kurtarıyor durumu. Özellikle hayvanlarla ilgili belgesel söz konusu oludğunda çok kötüydüler.

Son zamanlarda d smartta kayda değer bir kaç belgesel çıktı. Gerçekten şaşırdım ve sevindim.Animal planet de çıktı. Onun dışında nat geo ve animal planet tamamen gereksiz kanallar. İnsanlar daha çok görünüyor ekranda. Şöyle güzel salt biçimde tadıyla bir belgesel izlemek için çok beklemek gerekiyor. Turksat kanallarında şöyle bir dolaştığımda ise daha iyilerine rastlıyorum. Bugün Balıkesir TV de ve kanal7 de ki bunlar pek yüzüne bile bakmadığım kanallardır. Mesela Özlem Tunca ile Dünyayı geziyorum çok iyi bir gezi programı. Gözümüzü fazla yukarılara dikmeye gerek yok. İyi birşeyler için de illa para ödemeye gerek yok. Son olarak ekliyim ki adını hatırlamadığım çeşitli kanallarda iyi filmler bile izledim.

• Dsmart HD yayın fazla gibi ama içerik sıfır digiturk'te ise içerik var ama hd filan eh yani
  • Beyler simdi gidip abonelik alicam internet dahil kanallar falan hangisi iyidir biri yardim etsin anlayan varmi hic

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Beyler simdi gidip abonelik alicam internet dahil kanallar falan hangisi iyidir biri yardim etsin anlayan varmi hic

Paran varsa snema kanallari digiturk iyidir.
    Para fazla veremem dersen d samrt daha uygundur..

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

quote:

Beyler simdi gidip abonelik alicam internet dahil kanallar falan hangisi iyidir biri yardim etsin anlayan varmi hic

Tivibu nasil peki onuda dusunuyorum

• quote:

quote:

quote:

Tivibu internet uzerinden oldugu icin uydu yayini gibi olmuyor maalesef.. Kullanmadim fakat bi akrabamda var cok iyi diyor ama benim hosuma gitmedi zaman zaman yayin kalitesi dusuyor hd yayinlar uydu yayini kadat net degil.. Kopmalar meydana geliyor tv cok izlerim diyosan saglikli degil.. Arti yanlarida var tabi.. Mesala dizileri tekrar seyredebilirsn..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tivibu internet uzerinden oldugu icin uydu yayini gibi olmuyor maalesef.. Kullanmadim fakat bi akrabamda var cok iyi diyor ama benim hosuma gitmedi zaman zaman yayin kalitesi dusuyor hd yayinlar uydu yayini kadat net degil.. Kopmalar meydana geliyor tv cok izlerim diyosan saglikli degil.. Arti yanlarida var tabi.. Mesala dizileri tekrar seyredebilirsn..

Simdi dsmart alsak cl maclari olmayacak seneye ligimizde yok uydudan pek farki kalmayacak digiturk ise zaten lig tv var is yerinde gidip izliyebiliyoruz bedava tivubuda net + fullpaket 68 liraya geliyor napsam bilemedim

• Super paket ya da sinema paketi kullanan (HD) eşini dostunu bul. Yan oda kampanyasından aynı paketi 15 liraya izle. Ben süper pakete geçtim 15 TL aldığım kişinin faturasına ek olarak yansıyor. Daha iyisi şam'da kayısı...
    edit: D-smart bu arada. Belgelesel ve yemek kanalları gayet iş görür. Film kanalları her yerde olduğu gibi arada bir güzel film, sporda la liga var barca'yı real'i izlemek güzel tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zauri -- 4 Aralık 2014; 15:27:13 >
  • digiturk genelde ılk 3 ay ıcın uygun fıyat verıp sonrasında kafasına gore paket ekleyıp hemde ızlettırmeden size fiyatta degısıklık yapabiliyor
  • Arkadaşlar haberiniz olsun, national geo'nun belgesel kanalları d-smarta geçti.
  • digitürk ve d smart kullanan birisi olarak yazıyorum.. ikisinin de kendine göre artıları bulunmakta. yeni üye olacak arkadaşlar ne istediklerine karar verecek ve kendine sıcak gelen platformu seçecek. bana göre ise;

Film olarak d smart yeni yeni birşeyler yapmaya başladı birkaç iyi film koyuyor artık malum MGM ile anlaştı.. Ancak digitürk halen daha iyi filmler koyuyor. Disney, 20 C.fox, lionsgate ve favorim marvel comics filmleri hala digitürkte.. 3d yayın yapması da çok iyi.. birçok kanalı 5.1 DS.. burada DT

Dizi olarak d smart yine geride bence bildiğim kadarıyla FX kanalı ve Fox Crime iyi Digitürk ödül alan dizileri yayınlamaya devam ediyor. Burada da DT

Ana kanallarda d smart ve digitürk eşit sayılır birinde HD olan diğerinde değil vs. ama digitürk te ana kanal dediğim yerel kanal sayısı çok az belli başlılar var öyle istediğim Karadeniz kanalı olsun İç anadolu kanalı olsun Ege kanalı olsun felan yok.. kısıtlı. Onları da ne kadar izlediğine bağlı tabi.. burada DS

Spor kanallarında d smart şamp.ligi ve uefa'yı sanırım tvbu ya kaptırdı. elinde sadece laliga, eurosportlar, fight nw, fox sport falan var. formula ve laliga da giderse bişey kalmadı. Digitürk ise eurolig nba türkiye ingiltere rusya brezilya liglerine sahip yanısıra eurosport ve fox burada var.. tabi ben sadece tr ligi izlerim diyorsan 2016 yı beklerim diyebilirsin çünkü DT 2015-2016 da son olarak tr ligini yayınlıyor sonra yeni ihale yapılacak ve ayrıca 2015-2016 sezonunu alt sağlayıcılara da vermek zorunda rekabet kurulu da tepesinde. yani 2015-2016 sezonunu isteyen herkes DT ten alıp yayınlayacak bilginize. ben sırf ligtv için aldım gerisi geldi film eklettim belgesel felan derken fatura şişiyor tabi.. ligi kaybederse iptali düşünürüm ;) şu an için DT

Belgesel kanallarında son atağıyla d smart öne geçti discovery kanallarının tamamının yanına n.geo, n.geo wild, n.geo people ekledi ki bunların hepsi HD.. digitürk te 3 dizcovery kanalı yanısıra n.geo kanalları var ama hepsi HD değil.. Sanırım açık ara belgesel de DS

Çocuk kanallarında digitürk HD yayın yapan kanallara sahip ama sonuçta çizgi film işte ;)

receiver lara gelirsek digitürk herzaman yeni kutu ile değişim sağlıyor.. ben d smartı ilk aldığım kutudan izlemeye devam ediyorum.. ancak digitürk kutuda sanki daha fazla sorun oluyor kilitlenme falan filan 2 kez değişim gerçekleşti. üstelik her değişime 25 tl servis istedi ama az bastırdınız mı almıyorlar. yada benden almadılar.. şu an yeni bir kutu hediye ettiler deneme amaçlı olarak plus IQ kutu kullanıyorum kayıt özellikli.. şu ana kadar digitürkün yaptığı en iyi şey diyebilirim :) hızlı ve sorunsuz.. şimdilik.. sadece menü zor ama alışınca sorun yok..

müşteri hizmetleri hepsinde aynı beş para etmez.. kendi işini kendin gör mantığı..

sonuç olarak; benim iki platform görüşlerim bu şekilde.. artık yeni alacak veya değiştirmeyi düşünen arkadaşlar kendi hesabını yapacak.

İyi Seyirler ;)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.