Şimdi Ara

DIGITÜRK MÜ? D-SMART MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
15.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

DIGITÜRK MÜ? D-SMART MI?

(En Son Oy Tarihi: 1.10.2014)
Giriş

ben samsung 40 d 6500 alıcam çok yakın bir tarihte inşallah:) özellikleri arasında; DVBS Dahili uydu alıcı var diyor.
    ben direkt olarak çanak antenden gelen kabloyu bu uyduya bağlarsam digitürk veya d smart ı izeyleyebilirmiyim.
    yani artı olarak receiver almama gerek var mı.eğer gerek yoksa samsung un kendi uydu alıcısıyla görüntü kalitesi nasıl olur.kanalları hd izlemek istiyorum ve görüntüde hassasım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

Al bir dreambox 6 ayda bir de 100 lira civarı server ücreti öde izlemek istediğin herşeyi izle.

Nerede o server hiç takılmayan, full açan, sorun yaratmayan?

2009 yılında var!!!!

3 seneye yaklaşmış geçen zaman o mesajımdan. Full server kalmadı; şu an maç ve hd hariç full olanlar var. Maç falan istiyorsan avrupa ligleri JSC sports ile izleniyor hala. Bir de HD kanal yabancı uydularda türkçe dil destekli yayın yapan digital platformlar var.

3 sene geçmiş mesajda geçen serverı 2012'de soruyorsun. Bu arada 2011 ortalarına kadar da full idi.

Neyse dün dünde kaldı; bugün için en avantajlısı d-smart. Hem neredeyse server fiyatına geliyor kampanyalarla hem de takıldı kesildi derdi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 14 Ocak 2012; 6:55:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: husock

quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

quote:

arkadaşlar bende maç izlemiyorum.

belgesel film ve türk kanallarını içeren en iyi uygun hd paket hangisindedir ?

maçla ilgilenmiyorsanız dsmart iyi flimlerde çoktandır

hmmm fiyatlar konusunda bilginz varmı tahattütsüz _?

evet film için bencede d-smart mantıklı gibi gelior ..

website4

hocam belgesel ve film kanalı yokmuydu ?

dsmarta geçen hafta zam yaptılar
    burda hala uygun fiyata var 200tl Eğlence paketi
    http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1056
    dsmartın kendi sitesinde 300tl Eğlence paketi
    http://www.dsmart.com.tr/paketler-pesin-satis-ucretleri

tabi sinema tv leride istiyorsanız 120tl taühhütle yazıyor kendi sitesinde onuda ekletebilirsiniz

full olsun istiyorsanız full 500tl yazıyor

hangi paketde hangi kanal var isteğinize göre inceleyip alın bence

hocam ilginiz için çok teşekkür edeirm ben d smarttan filan pek anlamam ama bu modülü samsung d 7000 arkasındaki modül girişine takınca sanırım çalışıyor ? birde ben mesela 199 ödeyince extra bişi ödemeyeceğim değilmi _?

samsung d 7000 de dvb-s2 var mı bilmiyorum .yani dvb-s2= dahili hd uydu alıcı
    modül yuvası olması yeterli olmuyor. modül yuvası misal teledünyanın kablolu yayınında da kullanılabiliyor dvb_c

ücret olayınıda aldığınız yere sorun başka olmaması lazım

• sınema maxı D-smart kullanıyorum...Memnunum
  • heh tabiikide digiturk plus.. görüntü kalitesi ses kalitesi PVR özelliği VOD özelliği kanallardaki çesiştililk artı verdiği filmler diziler programlar ve daha saymadığım bir sürü şey... DIGITURK PLUS
  • Bana dsmart yetiyor.Digiturk ten iyi olduğunu düşünüyorum.
  • Samsung D8000 aldım TV den her anlamda memnunum.
    Mevcutta bulunan normal uydu kablomu direk tv ye bağlayarak çeken bütün kanalları izleyebiliyorsun. HD olarak atv Hd - a haber Hd - trt Hd var başka HD yok.
    Digiturk mü dsmart mı dreambox mı derken farklı bir nokta buldum. sadece çanak alıp yön ayarı yaptırıcam ve direk tv ye bağlayıp izlicem(mevcut çanak ortak yayın). TV nin içinde harkülade HD receviar var içinde bu varken ve diğer HD cihaz görüntülerinden HİÇBİR fark yokken yeni bir cihaz almama gerek olmadığını düşünüyorum ve KESİNLİKLE HERKEZE TAVSİYE EDERİM.

amma velakin dsmart ve digitürkle görüşmelerim, incemelerim sonucunda DSMART olabileceği kanısına vardım.
  • merhaba arkadaşalar bende baya zamandır araştırıorum.

tam bir şeye karar verirken başka bir şey öğreniyorum ve onu araştırmaya başlıyorum.

İlk olarak bende samsung 6500 var ve televizyonda dahili uydu alıcısı var.

d smart cam modülü aklıma yatmıştı fakat televizyonun dahili alıcısı biss çözemediği için cam mödülü beni düşündürdü.

Çünkü ntv spordaki maçlar olsun trt spordaki maçlar olsun dahili uydu alıcısıyla izlenmiyor.
    Onun için harici bir reciever almam gerek fakat bunu için ayrı kablolama ve reciever maliyeti falan işin içine giriyor.

buda beni düşündürüyor

Bişey sormak burdaki modülühttp://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1056 hem televizyonun dahili alıcısına hemde harici bir reciever alırsam ona takabiliyormuyum?

Birde d smart için harici uydu alıcılarında kanal düzenlemesini istediğimiz gibi sıralayabiliormuyuz?

• Digiturk tabiki de. MTV Live'da geliyor mis gibi.
  • 3-4 yıldır ikisine de aboneyim. D-smart'ı zamanında sırf belgesel kanalı çok diye almıştım, digiturk'ü ise VH-1 için almıştım. Ama şunu fark ettim ki kanal sayısı çok olsa da programlar saçma sapan olnca bir anlamı yok, genelde Nat Geo ve history izliyorum. D-smart'ın film ve belgeselleri (kanal sayısı çok olsa da ) resmen dandik. Discovery kanalda pastacılar kralı, yok motorcular bilmem nesi... 3-4 tane hayvan kanalı varken Disc.de magazinsel hayvan programı...... D-smartın belgeselleri bile magazinsel.... Adamlar 1 günden fazla EPG bile koymuyorlar düşünün yani.. Fİlmlerin kalitesizliği yanında altyazı eksikliği, çoğunda orijinal dil/altyazı desteği olmaması, olsa da kalitesizliği vs.... O nedenle peşin aboneliğim bitsin D-smartı bırakmayı düşünüyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brusher -- 2 Mart 2012; 18:01:42 >
  • samsung D8000 aldım tonla para verdim, ama dahili hd uydu alıcısı olmasına rağmen sadece trt hd izliyebiliyorum.D-SMART yada DİGİTÜRK alıp boşuna hd receiver parası vermek koyuyo zaten tvde hd alıcı var.velhasıl kafam ağrıdı D-SMART MI alsak DİGİ mi.önceliğimiz kaliteli bi HD keyfi film olsun maç olsun belgesel hepside olsun:)bina merkezi sistem bu ikisinden birini alınca dahili hd uydualıcısı çöpmü olucakarkada kart modülü var ordan bi bağlantı sözkonusumudur?sorular sorular bilen biri yokmu????
  • quote:

Orijinalden alıntı: legalveapon

samsung D8000 aldım tonla para verdim, ama dahili hd uydu alıcısı olmasına rağmen sadece trt hd izliyebiliyorum.D-SMART yada DİGİTÜRK alıp boşuna hd receiver parası vermek koyuyo zaten tvde hd alıcı var.velhasıl kafam ağrıdı D-SMART MI alsak DİGİ mi.önceliğimiz kaliteli bi HD keyfi film olsun maç olsun belgesel hepside olsun:)bina merkezi sistem bu ikisinden birini alınca dahili hd uydualıcısı çöpmü olucakarkada kart modülü var ordan bi bağlantı sözkonusumudur?sorular sorular bilen biri yokmu????

dsmart modül veya teledünya modül yani kablolu tv varsa onlardan birini alabilirsin.
  • Digitürk e paranızı kaptırmayın arkadaşlar.

D Smart ın en büyük olumsuz yanı müşteri temsilcileri berbat.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.