Şimdi Ara

Digiturk Modül (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.143
Cevap
46
Favori
153.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam az önce aradı bayi modül bayramdan sonra gelecek hemen kurulum yapacağız dedi, ne yapmam lazım bekleyeyim mi bayram sonrasını yoksa şikayet edeyim mi BTK'ya?
  • son kararım S kullanıcısına yanıt
    btk ya da şikayet etsen sonucu yıne bayram sonrasına kalır hemen 2 gune cozum sağlayamazlar diye düşünmekteyim
  • son kararım S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bekleyin baktınız kurmadılar şikayet edersiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 8 Ağustos 2019; 13:44:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Modül ile Türksat üzerinden hangi kanalları HD izleyebiliyoruz?

• sefiluzman kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Standart digiturk üzerinden yer alan türksat kanallarını izleyebilirsiniz.

• MH soruyor modülmü kutumu sonrada turksatmı eutelsatmı diye. ben modül eutelsat kayıt yaptırdım. ama denemek için turksat bağladım yine çözüyor. ancak sadece bein sports 1 hd sadece ve çoğu kanalda yok. yoksada bağlatın çanak derim.

digiturk turksat kanalları
    https://www.flysat.com/digiturk42e.php

digiturk eutelsat kanalları
    https://www.flysat.com/digiturk.php

kutu olmadığı için bazı tvlerde digiturk kurulumu var ancak tum kanalları ve digiturk 4k bulmuyor o yüzden MDU5 olarak kuruluyorsa aşağıda normal frekansların karşındaki denk gelen frekansları manuel olarak tek tek girmeniz gerekecez MDU5 leri aratın sorun çıkarsa

Digiturk Modül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul_Van_Dyke -- 13 Ağustos 2019; 19:12:54 >

• Arkadaşlar Nisan ayında aktif edilmiş, 1 yıllık ücreti peşin ödenmiş Ailenin yıldızı-dizi paketi bulunan Digitürk modül, artık ihtiyacım kalmadığından, müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre, 55 TL olan devir ücreti dahil 180 TL ye satılıktır. Devir işlemi, devralacak kişinin de İstanbul Kadıköy Göztepe metrosuna yakın Digitürk Anadolu digital teknik servisine bizzat gelmesi ile olacaktır. Bu şartlarda almak isteyen pm den numara bıraksın, kısa zamanda dönüş yapılır.
  • Modüllü Üyeliğimin 3 Aylık Hediye Spor Paketi, Haziranda Bitmişti. Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi Nisana Kadar Devam.

12 X 79 TL den 1 Yıllık Sporun Yıldızı Paketi Alarak Uzattim. Yayınlar Hemen Açıldı, Modülden Bu Yılda İzlemeye Devam.

4 Büyükler, Şampiyonlar Ligi ve Uefa Kupası Pakete Dahil. (Kalkınmada Öncelikli İller Kampanyası)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Modülle üyelikte bein connect yalanmı oluyor?
    birde modülle yayın kalitesi kutuya göre nasıl?
  • Arçelik bayisini aradım 1149 tl fiyat verdi :)

• CeNTiLMeN C kullanıcısına yanıt
    Az önce Digitürk Müşteri Hizmetleri ile görüştüm. Beinconnect ile izleyebilirsiniz dedi. Sonuçta ayrı bir üyelik oluyor.
  • hamucera kullanıcısına yanıt
    934 TL. hocam. Arçelik bayi sanırım bilgiye sahip değil ve katalogdan bakıp en sondaki taksitli rakamı söylemiş olabilir. Yoksa az önce gittim ve 934TL dediler.
  • Digiturk Modül
  • Büyük ihtimalle onfiyattan satma şeşinde, kendi internet sayfasına da o fiyatı koymuş. Ama bulmak mesele.

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Nerde sordunuz hocam? İl olarak

• Bu modül yeni üyelikte geçerli mi ? İlk defa üye olacak kişi modül üyelik yapabilir mi ? Kutudan farkı nedir acaba ?

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    zaten yenı uyelık dıye satıyorlar bazı arcelik magazalarında bulunuyor

kutudan farkı kutu yok modul var modullu bır tv olmak zorunda yayını dırek tvden alıyorsun o modul sıfreyı çözüyor kutuya takılan
    kartı modullu tv ye takıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

zaten yenı uyelık dıye satıyorlar bazı arcelik magazalarında bulunuyor

kutudan farkı kutu yok modul var modullu bır tv olmak zorunda yayını dırek tvden alıyorsun o modul sıfreyı çözüyor kutuya takılan
    kartı modullu tv ye takıyorsun
    Modüllü tv ne demek hocam nasıl oluyor Yani . Benim tv phılıps 50pus7303

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    n11 modüllü üyelik

lınkı ıncele dostum var tabıkıde senın tvden de modul kendı uzerınden uydu olan ust model cıhazlarda modul vardır

lınkte asagıları ın fotolar ıle gostermısler modullerı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

n11 modüllü üyelik

lınkı ıncele dostum var tabıkıde senın tvden de modul kendı uzerınden uydu olan ust model cıhazlarda modul vardır

lınkte asagıları ın fotolar ıle gostermısler modullerı
    Teşekkürler hocam bi tane Arçelik bayisini aradım elimizde kalmadı ancak sipariş alıyoruz 950 tl dedi. Modül mü dedim hayır dedi şifre kartı vereceğiz kutu gönderecekler dedi yalnız

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.