Şimdi Ara

Digiturk kumandasi philips 43pus6412'yi etkiliyor..lütfen yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yılbaşında vatan bilgisayardan philips 43pus6412 modelini aldık.. Digiturk bağlı.. Digiturk kumandasından hangi tuşa basarsak basalım philips alıcı gözde ışık da göz kırpıyor..digiturk kumandadan info tuşuna basınca bu sefer philips kanal arama ekranı açıyor..

Bir yerde philips son android yazılım güncellemesinden yazıyor.. Bir başka yerde tv'nin ışık sensörünü kapatın yazmışlar...bir başkası digiturk kutuyu, kumandayı değiştirin yazmış...

Sizce sorun ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgi icin tesekkur ederim ama kumanda uzerinde sat/tv tusu yok..offff...

• Philips musteri hizmetlerini aradim , guncellemeyle ilgili olabilir dedi..menuden surum bilgisi falan sordu...aksam evegidince bakalim dedim..aksam da onlar kapaliymis... Bir de zaten tv yi daha bir ay once aldik vatandan..surumu ne kadar eski olabilir ki..

• Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum.

• evet.. forumlarda ararken bir arkdaşın verdiği linkten bir program indirdim.. usb'yi takıp çalıştırmıştım.. bir güncelleme içeriyordu.. tv benim değildi.. bir arkdaşa yardımcı oldum.. usb yok.. adını da hatırlamıyorum programın.. ama bu forumdaki başlıkların birinde var o link..

philips led başlıklarına bakın.. 6412 başlıklarının birini okuyun .. son sayfalarda vardı bu sorun. dile getirmişler.. bir arkadaş da yardımcı olmuş. sağolsun..

philips güncelleme sorunu..

ya da yukarıda yazanları boşverin.. tv'yi internete bağlayın.. tv güncelleme menüsünden güncelleyin, yine hallolour büyük ihtimal..
  • Yazılımı güncelledim ve sorunum düzeldi. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.