Şimdi Ara

Digiturk Kredi Kartıyla Üyelik İptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2.5 yıllık üyeyim. Geçen yıl kredi kartı kampanyasıyla üyeliğimi uzatmıştım. Bu mayıs ayında bitti ve kapattırmak için aradım telefonda bir bayan türlü türlü laf oyunlarıyla işte efendim üyelik indiriminizi kaybetmeyin şöyle avantajlı paket sunucam şöyle size paket yapalım en son kredi kartına yine taksitle Giriş+Şampiyonlar+Spor Extra+Hd 952 lira gibi bir fiyat sundu. Aylık 80 lira civarında bi ücrete denk geliyor. Sonra devam etti haziran ayında ücretler yükselecek kesinlikle kapatıp yeni üyelik açtırırsam bu fiyatlara üyelik alamayacağıma yeni fiyatlarla 100 110 lira civarında fiyatlar ödeyeceğime dairbilgilendirdi beni. Ben de spor izlemeyi seven birisi olduğum için kabul ettim. Yeni paketler çıktı bildiğiniz gibi 79 TL ye yeni üyelere bana geçen ay satılan paketin çok daha fazla içeriğin bulunduğu. Ben de bunu görünce tabi bir hışımla aradım Digiturk M.H ni. Telefondaki arkadaşa kampanyayı öğrettim. Çünkü onun kredi kartına 79TL olan kampanyadan haberi yok bana aylık 99TL olan paketi diretiyor. Neyse beyfendi buldu websitesinden kampanyayı. Ama kampanya ekranlarında olmadığı için bir işlem yapamayacağını iletti. Ben de bunun üzerine bir şikayet sitesine yazdım. Hemen bugün geri dönüş yaptılar. Beklediğim gibi kesinlikle bir çözüm sunamadılar ve yine bir yerlere şikayet etmem doğrultusunda aynı yerden aranacağımı ve çözümün olmayacağını ilettiler. Yani biz size 79 liraya daha az içeriği sattık eski üye olmuşsunuz olmamışsınız umrumuzda değil. Yeni sistemde 25 lira bile ödeyenlerin izlediği kanalları izleyemiyeceğimi söylediler. Neyse özet şu Digiturk bu konularda kesinlikle müşterisinin memnuniyetine ve hizmet kalitesine önem veren bir firma değil. İş o parayı sizden koparıncaya kadar. Aman diyim 2 kere düşünün üyelik yaparken.Başlıkta da belirttiğim gibi varsa bu kredi kartıyla yapılan üyeliğin iptali yardımcı olursa sevinirim.

• https://sikayet.btk.gov.tr Birde Burayı deneyin bakalım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTK ya yazdım zaten. Cevabı beklemeden sinirlendim kapatmak için üyeliği aradım kapatma bölümüne bağlandım. Ordaki bayan diğerlerinin tam tersine oldukça iyi bir tavırla sıkıntıyı çözdü. Sadece 1 aylık uzattı üyelik süremi. Sporun yıldızı paketine geçirdi üyeliğimi. Siz de aynı sorunu yaşıyorsanız direk kapatma servisine bağlanın hemen hallediyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.