Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk kanallarıyla ilgili gelişmeler topiğini özellikle konuyu açan forumdaşımızın güncelleştirmesini rica ederim...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılar...

arkadaşım yeni kanal gelince yada kanallarla ilgili bir durum olunca zaten paylaşıyoruz, kanallardaki programlarla ilgili gelişme istersen onu ayrı topiğe aç derim...
  • 454 test yayınında şuan fashion tv sessiz bir şekilde yayında...
  • Merhabalar, forum sitesi olarak sizden bir talepte bulunmak istedik, forumlarımızda digitürkle ilgili gelişmleri paylaşmaktayız ve ençok forumdaşlarımızın isteği yerli bir film ve dizi kanalı olması yönünde, bunca yıldır bu talep iletilmesine rağmen herhangi bir açıklama gelmedi sizden, lütfen çalışmaların ne yönde oduğunu bildirirseniz forumda paylaşacağız, iyi çalışmalar...
    Gelişmeleri paylaşacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrem -- 16 Mart 2013; 13:28:17 >
  • Ayrıca planetlere attığım mail ulaşmadı, planetlere ulaşmak problemli, E2 ye hd olarak gelmesi yönünde maile cevap beklenmekte, NR1 müzik kanalının digitürke eklenmesi konusunda cevap beklenmekte...
  • arkadaşım...digitürk şebekesine universal channel paketinin eklenme ihtimali hakkında yorumunuzu öğrenebilirmiyim?...geçmiş zaman içinde d-smart ve teledünya şebekelerinin üzerinden yayın yaparak ülkemizden malesef ayrılmışlar herhalde forumdaşım...saygılarımı sunarım...
  • Mdu4 merkezi sistem bursasportv yi izleyemiyorum kolay kurulum detayli kurulum sonuc yok humax 9503 cihaz ne diyorsunuz tecrubeli arkadaslaar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartilkisi yaşın kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

kartilkisi yaşın kaç?

arkadaşım...38 yaşındayım...neden merak ettin?...
  • Irmak TV 65. Kanala eklenmiştir...
  • Digitürk ; Klasik 1 Nisan şakalarından sıkılmadınız mı?
    Sizi güldürecek bir sürprizimiz var! Bekleyin!
  • 1 nisanda 9. kanaldan mmx comedy kanalı yayına başlayacaktır, mgm kanalı 8. kanala geçecektir, kanalın 1 ay boyunca 1. kanalda ücretsiz bir şekilde tanıtım amacıyla yayın yapacağı düşünülmektedir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

1 nisanda 9. kanaldan mmx comedy kanalı yayına başlayacaktır, mgm kanalı 8. kanala geçecektir, kanalın 1 ay boyunca 1. kanalda ücretsiz bir şekilde tanıtım amacıyla yayın yapacağı düşünülmektedir...

Bu yazıları nerden buluyorsunuz merak ediyorum? Digiturk un sitesinde böyle bir bilgi yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

1 nisanda 9. kanaldan mmx comedy kanalı yayına başlayacaktır, mgm kanalı 8. kanala geçecektir, kanalın 1 ay boyunca 1. kanalda ücretsiz bir şekilde tanıtım amacıyla yayın yapacağı düşünülmektedir...

Bu yazıları nerden buluyorsunuz merak ediyorum? Digiturk un sitesinde böyle bir bilgi yok?

digitürk web sitesi bu tür konularda çok yetersiz maalesef, bu bilgilere digitürkte yetkili servisler ve kişilerin bilgileriyle ulaşılabiliyor...
  • 4 nisanda turkmax hd olarak türk filmi yayına başlayacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrem -- 27 Mart 2013; 20:51:39 >
  • İyi aksamlar psikoturk arkadasim Bir sorum olacak .Dedigin gibi STARTV 2013 ikici yarisindan 16:9 genis ekran yayin yapacak bende teyit amacli dogus gurubuna sordum Evet dediler Her kez bir sey soyluyor NTV Cakma 16:9 oldugu soyleniyor STAR TV ,de mi bu Formatta olacak .İyi aksamlar.

• quote:

4 nisanda turkmax hd olarak türk filmi yayına başlayacaktır...

Tebrikler dt

• Herşey iyi hoş güzelde, birde Foxlife HD ,FX HD ve HDe gelse süper olacak. Aslında birde şu Nat Geo SD, Nat Geo Adventure, Disney XD yayınları 16:9 olsa tadından yinmez :) Digiyi kutlamak gerek 3 gün arayla 2 yeni HD kanal. Bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bülent Çelik

İyi aksamlar psikoturk arkadasim Bir sorum olacak .Dedigin gibi STARTV 2013 ikici yarisindan 16:9 genis ekran yayin yapacak bende teyit amacli dogus gurubuna sordum Evet dediler Her kez bir sey soyluyor NTV Cakma 16:9 oldugu soyleniyor STAR TV ,de mi bu Formatta olacak .İyi aksamlar.

star tvnin gelmesine daha çok var, 24 saat hd yayın yaparsa ozaman 16:9 gelir... henüz dsmart la sözleşme devam ettiğinden ne olacağı belli değil...
  • Bence Star Hd -Kanal D hd her iki platformdada olması gerekir.Digitürk biranönce bu kanallara el atması gerekiyor.Show Hd 7/24 başlasa iyi olacak.
  • Digiturk, abonelerine 4K çözünürlükte yayınlar verebilmek için kolları sıvadı. Full HD yayınları müşterilerine sunabilen firma, 2 Nisan 2013'te 4K testlerine de başlayacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.