Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Merhaba birşey soracağım.

Lig TV'yi açtığım zaman kanal açılmıyor, ardından mor bir ekran çıkıyor. Lig TV 2 var, fakat Lig TV 3 listede bile yok.

Yaz dönemi olduğu için mi böyle yoksa bir sorun mu var?

Bilen yok mu?

yeniden kurulum yapın yayın problemi yok...
  • Teşekkürler.
  • arkadaşlar...digitürk şebekesine eklenen rusya özel kanalı rtr planeta kaliteli yayın yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk şebekesine eklenen rusya özel kanalı rtr planeta kaliteli yayın yapıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar...digitürk şebekesine eklenen rusya özel kanalı rtr planeta kaliteli yayın yapıyor...

Ama anlamak için önce Rusça öğrenmek lazım sanırım :)
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    BİLADER DİGİTÜRKÜ O ZAMAN SEYREDECEKMİYİZ ŞİFRESİZ DREAMBOX İLE
  • arkadaşlar...digitürk şifreli moviemax paketi ramazan ayında bulunmamıza rağmen şaşırtıcı şekilde filimlerin cinsellik sahnelerini sansürsüz yayınlayabiliyorlar...bilgilerinize sunarım...
  • quote:

arkadaşlar...digitürk şifreli moviemax paketi ramazan ayında bulunmamıza rağmen şaşırtıcı şekilde filimlerin cinsellik sahnelerini sansürsüz yayınlayabiliyorlar...bilgilerinize sunarım...

Niçin şaşırtıcı olsunki, gayet olması gereken normal bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray5006

quote:

arkadaşlar...digitürk şifreli moviemax paketi ramazan ayında bulunmamıza rağmen şaşırtıcı şekilde filimlerin cinsellik sahnelerini sansürsüz yayınlayabiliyorlar...bilgilerinize sunarım...

arkadaşım...digitürk şifreli moviemax paketi ramazan süresince yapımların erotik sahnelerini sansürleyip yayınlaması daha fazla doğru olmazmı sence forumdaşım?...
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım...digitürk şifreli moviemax paketi ramazan süresince yapımların erotik sahnelerini sansürleyip yayınlaması daha fazla doğru olmazmı sence forumdaşım?...

Alıntıları Göster
    quote:

Ben genel manada sansüre karşıyım. Fim yada dizinin orijinali nasılsa öyle izleyelim.

Aynı düşüncenizi D-Smart bölümünde de dile getirmişsiniz. Bu konularda hassas olabilirsiniz, saygım sonsuz. Ayrıca erotik kavramı ucu açık bir kavramdır. Aşırı bir erotiklik varsa bu tarz filmleri Ramazan ayından sonra izleyebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Ben genel manada sansüre karşıyım. Fim yada dizinin orijinali nasılsa öyle izleyelim.

Aynı düşüncenizi D-Smart bölümünde de dile getirmişsiniz. Bu konularda hassas olabilirsiniz, saygım sonsuz. Ayrıca erotik kavramı ucu açık bir kavramdır. Aşırı bir erotiklik varsa bu tarz filmleri Ramazan ayından sonra izleyebilirsiniz.

arkadaşım...sansüre bende senin gibi karşıyım fakat şifreli yayınlar dini günler süresince erotizme mola vermeleri gerektiğini düşünüyorum...dini günler haricinde televizyon üzerinden filimlerin ve dizilerin orijinal şekliyle yayınlanması bencede doğrudur...senin düşüncelerinin çoğuna katılıyorum forumdaşım...
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım...sansüre bende senin gibi karşıyım fakat şifreli yayınlar dini günler süresince erotizme mola vermeleri gerektiğini düşünüyorum...dini günler haricinde televizyon üzerinden filimlerin ve dizilerin orijinal şekliyle yayınlanması bencede doğrudur...senin düşüncelerinin çoğuna katılıyorum forumdaşım...

Tabi aynı duyarlılığı diğer dinlerin de kutsal günleri için göstermek lazım gelir dememiz lazım. Böyle düşünmeye başlarsak bizden başka hassasiyetleri olan kişiler de bizim sıkıntı duymadığımız konularda sıkıntıları olduğunu söyleyerek başka başka türlü sansür isteklerinde bulunabilir.

Yanlış anlamayın sizi hiç tanımadığım için şahsınıza konuşmuyorum ama bence programları sansürlemek yerine bu tip hassasiyetleri olan kişilerin - ki bu hassasiyete katılmasam bile saygı duyduğumu söylememe gerek yok sanırım - bu programları izlemememeyi tercih etmesi bence daha doğru olur.

Hayırlı ramazanlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...digitürk müşteri servisini telefon üzerinden arayıp öğrendiğime göre anlaşmalar sağlanırsa şayet şebekeye yeni kanallar eklenebilirmiş...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...
  • CİNİ 5 tekrar gelmiş birde diyanet tv gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

CİNİ 5 tekrar gelmiş birde diyanet tv gelmiş

Cine5 64.kanalda,geri gider kesin

Diyanet TV yeni değil,TRT Anadolu kanalı Ramazan ayında Diyanet TV'ye dönüşüyor
  • quote:

aylar önce cine5 e yazmıştım geleceğiz demişlerdi gelmişler :))
  • quote:

Bunun nedeni yakın zamanda el cezire türkiye'nin yayına girecek olması olabilir muhtemelen. El cezire türkiye kapalı devreden çok uzun süre yayın yapıyor ama ulusal yayına başlamamıştı. Sanıyorum digitürk'e geri dönme sebepleri de bu :)
  • Nat Geo nun normal kanalı (Yani HD olmayan) bende gitti, kolay kurulum falan da yaptım ama gelmedi, nedendir acaba?
  • arkadaşlar...digitürk şebekesine yakında eklenebilecek yeni kanallar gelirmi merak ediyorum...
  • Sayın Kartaltilkisi,

İlla sansür istiyorsanız, kanalı seyretmemek yani açmamak sizin elinizde..Bırakın da özel günler de bile seyretmek isteyen seyredebilsin, ancak diğer günlerde herkesten daha fazla erotik kanalları takip edip ramazanda havari kesilmek pek dürüst bir yaklaşım gibi gelmiyor bana..

Kızdırmak için değil dürüstçe fikirlerimi paylaşıyorum..Anlayışla karşılayacağını umarım..
    İmzamda da yazdığı gibi bildiğini anlatmayan alçaktır..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.