Şimdi Ara

Digiturk IQ Hakkında Herşey (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
10
Favori
105.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9102de iq yok mu? ben bağlanamıyorum. aradım 444ü. bozuk dediler şimdilik. bence ayak yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

9102de iq yok mu? ben bağlanamıyorum. aradım 444ü. bozuk dediler şimdilik. bence ayak yapıyorlar

9102 de ıq özelligi tam anlamıyla vardır. humaxda erişebildiginiz tüm ıq özellikleri 9102 dede var. fakat yazılımınız yuklu olmaya bilir. yazılım arattırın. eger yazılım bulursa yuklemesini yapın. sorununuz duzelecektir. düzelmez ise bu topicden bilgi veriniz yardımcı oluruz.
  • 9102 aldım menülerde iq var bunun için ücret talep ediyor mu yoksa kabloyu takıp kullanabilirmiyim içerik için mi ayrıca ücret istiyor neyin nesidir bu iq?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

9102 aldım menülerde iq var bunun için ücret talep ediyor mu yoksa kabloyu takıp kullanabilirmiyim içerik için mi ayrıca ücret istiyor neyin nesidir bu iq?

ıq kullanmak ücretsizdir fakat hd paketinizin aktif olması gerekiyor. hd servisleriniz açık ise ıq özelliginden faydalanabilirsizniz.
  • arkadaşlar...digitürk IQ teknolojisinin üzerinden seçip izlemek seçeneğinden yayınlanan filmler kesinlikle reklamsız ve sansürsüz yayınlanıyormudur?...biilgilerinizle aydınlatırsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

9102 aldım menülerde iq var bunun için ücret talep ediyor mu yoksa kabloyu takıp kullanabilirmiyim içerik için mi ayrıca ücret istiyor neyin nesidir bu iq?

ıq kullanmak ücretsizdir fakat hd paketinizin aktif olması gerekiyor. hd servisleriniz açık ise ıq özelliginden faydalanabilirsizniz.

tskler hd ve belgesel ile spor extra paketleri mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk IQ teknolojisinin üzerinden seçip izlemek seçeneğinden yayınlanan filmler kesinlikle reklamsız ve sansürsüz yayınlanıyormudur?...biilgilerinizle aydınlatırsanız sevinirim...

Niye reklam koysunlar ki.DVD'den seyreder gibi seyrediyorsunuz.Sansür olayı var ne yazık ki.Outrage isimli Japonya yapımı filmde sigara içerlerken sansür vardı ama dün IQ'dan seyrettiğim Fringe dizisinde sigara görüntülerinde sansür yoktu.Ayrıca,bu sabaha karşı MMX Star 2 kanalında seyrettiğimiz 1967 yapımı To Sir,With Love filminde sigara içme sahnelerinde sansür yoktu.Digitürk'te baze sigaralara sansür konuyor bazen konmuyor.Birde,bazen bir filmde sigaraya sansür konurken,sigara şeklinde maruhana ve benzeri uyuşturucular içildiğinde sansürlenmiyor.Californication ve Entourage dizilerinde dikkatimi çekmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huaserk

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk IQ teknolojisinin üzerinden seçip izlemek seçeneğinden yayınlanan filmler kesinlikle reklamsız ve sansürsüz yayınlanıyormudur?...biilgilerinizle aydınlatırsanız sevinirim...

Niye reklam koysunlar ki.DVD'den seyreder gibi seyrediyorsunuz.Sansür olayı var ne yazık ki.Outrage isimli Japonya yapımı filmde sigara içerlerken sansür vardı ama dün IQ'dan seyrettiğim Fringe dizisinde sigara görüntülerinde sansür yoktu.Ayrıca,bu sabaha karşı MMX Star 2 kanalında seyrettiğimiz 1967 yapımı To Sir,With Love filminde sigara içme sahnelerinde sansür yoktu.Digitürk'te baze sigaralara sansür konuyor bazen konmuyor.Birde,bazen bir filmde sigaraya sansür konurken,sigara şeklinde maruhana ve benzeri uyuşturucular içildiğinde sansürlenmiyor.Californication ve Entourage dizilerinde dikkatimi çekmişti.

arkadaşım...digitürk platformunda yayınlanan filmlerinde sigara sansürü yapılabiliniyor...ramazan münasebetiyle cinsellik sansürüde yapılabilinir şeklinde düşünüyorum...dikkatinizi çekerim...!!!...
  • ramazanda izlemeyi ver sende cinsellik içeren filmleri :))))
  • Digiturk iq ile ilgili basimdan gecen olayi anlatiyorum. Gecenlerde mesaj geldi tlfuma ve iq yu agustosa kadar ucretsiz izleyebilecegim belirtiliyordu. O zamanki digiturk receiver im Dt9102 hd idi. Bana digiturk teknik servisten iq izleyebilmem icin bu cihazin degismesi gerektigi ve 20 tl ucreti oldugu soylendi. Bana gelecek servisin de oturdugum yere cok uzak olan bir servis oldugu ortaya cikti. Halbuki gecen sene evimin bulundugu caddede bir digiturk bayisi tarafindan baglantim ve digiturk uyeligim gerceklestirilmisti. Neyse ben bu bana yakin bayiye tlf ettim. Adam hemen cihazin hm 9503 hd ile degismesi gerektigini soyledi ve 20 tl alacagini soyledi. Kabul ettik. Baglantilari yapti ama digiturk iq acilmadi. Baglaniyor diyor ve oylece kaliyordu. Adam da bu aralar altyapi calismasindan dolayi digiturk iq da sorun var. Bi kac gune hallolur dedi. Digiturk teknik servisi aradim onlar da altyapi zimbirtisi var dedi. Ben de saatlerce kendimce cozum aramaya basladim ve Modemimin arayuzune girdim. Guvenlik duvarinin acik oldugunu gordum. Guvenlik duvarini kapattim ve ne oldu tahmin edin. Digiturk iq baglandi ve acildi.
    Bu demek oluyor ki ne digiturk teknik servisine ve musteri hizmetlerine guvenilir, ne de bayiilerine..
    Yaptigi isi bilmeyen cozum uretmeyen insanlarin paralarini almak icin turlu yalanlar soyleyen bu gibi insanlar oldukca Digiturk ve bayiileri hicbir yere gelemezler. Ha bu arada soylemeden gecemeyecegim. Benim eski receiver in da digiturk iq destegi varmis. Digiturk bayiisine bosu bosuna 20 tl verdim. Ha 20 tl de vermedim. Gecen seneki baglantisinda fazladan kablo cekmisti ve ek ucret istemisti. Ucretini verdim ama 5 tl cikismamisti da sonra ugrarsaniz veririm demisti. O aklima geldi. 15 tl vermistim. Hey Allahim ya..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bende 9102 var ve firmware versiyonum 8.4. sanırım son sürüm bu. bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor. süperonline fiber ile bağlanıyorum. modem arayüzüne hiç girmedim. (eskiden 192.168.1.1 ile giriliyordu ttnette bu da mı öyle ki) esasında iq bana cazip gelmiyor filmleri extratorrentten indiriyorum zaten. yani iq mühim değil ama en azından 1 kere girmek istiyorum.
  • az önce güvenlik duvarını düşük güvenirlik şeklinde ayarladım (kapatma seçeneği yoktu modemde) yine deneim hatta fişi taktım çıkardım receiverın ama yine olmadı. olmayacak galiba bu iq.
  • servise gidip humax 9503 aldım. güncellemeyi yaptım ama yine bağlanılmıyor iq ya. ben pes ettim. ama ufaktan bir ayar oldum digitürke
  • bana iq için 9503 gerekli dediler 9102 ile gayet güzel bağlanıyorum kanal sıralama cins bu kutuda keşke 9503 verselerdi
  • 9503ün hd kalitesi biraz daha iyi gibi ama 9102nin kasası daha şıktı. velhasıl 2 kutuyu da 2 gün ara ile kullandım her şeyi denedim. bağlantı BAŞARILI demesine rağmen iq'ya bağlanamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

9503ün hd kalitesi biraz daha iyi gibi ama 9102nin kasası daha şıktı. velhasıl 2 kutuyu da 2 gün ara ile kullandım her şeyi denedim. bağlantı BAŞARILI demesine rağmen iq'ya bağlanamadım.

arkadaşım...digitürk servisini evine çağırıp sorunu çözmeyi niçin denemiyorsun?...
  • kardeşim aradım zaten aramaz mıyım? arıza talebiniz alındı dedi kadın. yarın gün içinde tekrar girmeyi deneyin olmazsa servis yönlendireceğiz dediler. çok ilginç ya. 2 gün 2 receiver ama sorun çözülmedi. işin ilginci receiverlar AĞA BAĞLANIYOR ama İQ'YA GİRMİYOR ????????!!!!!!!!!!!
  • modem ayarlarında yapıyorlar diye bir yerde okumuştum bulursam yazarım
  • hey allahım. Üye olurken IQ üyeliğiniz de olacak sizin dediler. ok dedim. buradan ne anlaşılır. IQ uyumlu kutu geleceği. Araştırdım kutum IQ uyumlu değil ,şimdi konuştum 20 TL servis ücreti alınacakmış. neden? bize IQ kutu kurulması gerektiği bilgisi gelmedi diyorlar. hey allahım ya.

neyse bugün yarın IQ kutu (9503 istedim özellikle) gelecek paylaşırım detayları.
  • Bence bu özellikler tivibu yu alt edecek
    digitürk yeni bombasını 2013 te patlacak :d
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.