Şimdi Ara

Digiturk IQ Hakkında Herşey (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
10
Favori
105.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

Iq ücretli mi?
    Bugün servis aylık 4 tl dedi
    Ben ücretsiz diye okumuştum

4 TL aylık hd paketinin bedeli ( ıq kullanmak için hd paketinizin açık olması gerekiyor..) ıq kullanmak ücretsiz fakat dedigim gibi hd paket ücreti aylık 4 tl

Mediamarkttaki kampanya hd paket
    O zaman iq kullanabiliriz öyle mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de telefonuma gelen mesajla uydu alıcımda I.Q. özelliğinin bulunduğunu farkettim. Ethernet kablosunu uydu alıcıya bağladığımda bağlantı yok diyordu. Digiturk açğır merkezini aradım. Onların yönlendirmesiyle sorunu çözdüm. Menü Ayarlardan internet ayarlarına girdim. Sonra mavi tuşa bastım ve test et dedim. Test sonucu başarısız olarak çıktı ekrana. Telefondaki arkadaş, hiç dokunmayın birazdan kendiliğinden kapanacak ve tekrar açılacak dedi. Aynen de öyle oldu açıldıktan sonra I.Q. hizmetinin aktif olduğunu gördüm. Sorun yaşayan arkadaşlara belki faydası olur.
    Not: IP ve DNS ayarlarının da otomatik olarak ayarlanması gerekir
  • quote:

quote:

quote:

Iq ücretli mi?
    Bugün servis aylık 4 tl dedi
    Ben ücretsiz diye okumuştum

4 TL aylık hd paketinin bedeli ( ıq kullanmak için hd paketinizin açık olması gerekiyor..) ıq kullanmak ücretsiz fakat dedigim gibi hd paket ücreti aylık 4 tl

Mediamarkttaki kampanya hd paket
    O zaman iq kullanabiliriz öyle mi

evet aynen öyle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

sabah hm9503 cihazımla iq ya bağlanabiliyordum şimdi denediğimde yükleniyor yazısında kalıyor bağlanamıyorum sebep ne olabilir acaba?

kurulum menüsünden yeni yazılım arattırınız yeni yazılım bulur ise yükleyiniz.. eger işe yaramazsa modeminizi resetleyiniz.

bunların tümünü yapıyorum. fakat düzelme yok. kimi videolar açılıor. birçok video da ise uzun süre yükleniyor olarak kalıyor. bağlantı hızım yaklaşık 5 mbit..
  • quote:

quote:

quote:

sabah hm9503 cihazımla iq ya bağlanabiliyordum şimdi denediğimde yükleniyor yazısında kalıyor bağlanamıyorum sebep ne olabilir acaba?

kurulum menüsünden yeni yazılım arattırınız yeni yazılım bulur ise yükleyiniz.. eger işe yaramazsa modeminizi resetleyiniz.

teşekkür ederim.

sıkıntınız çözüldü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty1123

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim.

sıkıntınız çözüldü mü?

cihazın fişini çıkarıp taktım bir kaç defa sorun çözüldü teşekkür ederim tekrar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim.

sıkıntınız çözüldü mü?

:) çok teknik bir çözüm olmuş. bende de işe yaradı.2 kez fişi takıp çıkarttım sonrasında durum düzeldi. Teşekkürler.
  • ARKADAŞLAR BENDE DİGİTURK 9102 HD UYDU ALICISI MEVCUT
    BENDE AYNI SİZLER GİBİ BAĞLANTI PROBLEMİ YAŞADIM ŞİMDİ SİZE YAPTIKLARIMI ANLATIYORUM.
    SU AN UYDU ALICIM İLE DİGİTUR IQ 'YA BAĞLANABİLİYORUM

ONCE UYDU ALICINIZI İNTERNETE BAĞLAYIN
    IP AYARLAMASI OTOMATİK OLARAK KALACAK DEĞİŞTİRMEYİN
    BAĞLANTI HATASI VERİR İSE KOLAY KURUMU GERÇEKLEŞTİRİN
    BAĞLANTI BAŞARILI FAKAT IQ'YI KULLANAMIYORSANIZ YANI HATA VERİYOR İSE
    BAĞLANTINIZI (UYDU ALICINA BAĞLADIĞINIZ İNTERNET KABLOSUNU) ÇIKARIP TEKRAR TAKIN SORUN DÜZELECEKTİR İYİ SEYİRLER

EĞER FARKLI BİR SORUN İLE KARŞILAŞIRSANIZ DİGİTURK MUSTERİ HİZMETLERİNDEN TEKNİK DESTEK ALMANIZI TAVSİYE EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisyesil -- 16 Temmuz 2012; 17:01:47 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim.

sıkıntınız çözüldü mü?

:) çok teknik bir çözüm olmuş. bende de işe yaradı.2 kez fişi takıp çıkarttım sonrasında durum düzeldi. Teşekkürler.

evet bu yeni nesil cihazların sorunlarına bu komlike tekniklerle çözüm bulunuyor ancak :))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim.

sıkıntınız çözüldü mü?

evet bu yeni nesil cihazların sorunlarına bu komlike tekniklerle çözüm bulunuyor ancak :))
  • bu ücretli hizmet mi?
    benim sınırsız 1mbit, 8.4 ps sürüm, 9102, hd paket açık durumda.

ben internete erişilemiyor hatası veriyordu fişi çıkar tak yaptım; hata oluştu hatası vermeye başladı fabrika ayarlarına döndüm oldu.
    ama bir kaç denemede hep cihaz reset atıyordu tekrar tekrar denedim oldu.
    youtube da videolar akıcı ama çözünürlüğü değiştir tuşu işlemiyor.
    öte yandan beyaz show 2 saatte yükleyemedi bende iptal ettim.
    en son ligtvye girip haber izleyeyim dedim onu da yüklerken gene reset attı bende bıraktım.
    bana gelen smste 1 ay ücretsiz kanllar hediye demiş ama bakmadım hangilerini açtı.(sinema kanllarını açmışlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 18 Temmuz 2012; 18:15:49 >
  • Digiturk IQ Bu yılın fiyaskosudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Digiturk IQ Bu yılın fiyaskosudur.

Neden böyle diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Digiturk IQ Bu yılın fiyaskosudur.

Gerçekten Digitürk IQ'yu kullanıpta mı bu fikre vardınız yoksa başkalarından duyuduklarınızla bu fikre kapıldınız.Dizi ve film paketi üyesi olararak Digitürk IQ bu sene Digitürk'ün yaptığı en büyük projedir.Mesela,dizi kanallarına üye olmak isteyen insanlar seyredeceği dizilerin geçmiş sezonunu seyretmediği için bir adaptasyon sorunu yaşabilir.Digitürk IQ'da yüklü dizilerin geçmiş sezonları var ayrıca onlarca film seçeneği var. 9102'lere Seç - İzle seçeneği eklendiğinden beri Digitürk IQ'da dizilerin geçmiş sezonunu seyretmekten diğer kanalları seyredebiyoruz.
  • Yaklaşık 1 aydır IQ kullanmaya çalışıyorum. Bağlantım 50Mbit. Menülerde gezmek işkence.Ayrıca seyrettiğiniz her film ya da dizi için - nasıl oluyorsa- upload kotanızdan 500-600 Mb harcıyor.Bu projeyi hayata geçiren beyinleri IQ dolu mühendisleri kutluyorum.
  • arkadaşlar...digitürk IQ özelliğinin avantajı seçip izlemek seçeneğindeki filmlerin sansürsüz yayınlandığıymış herhalde abonelerin yorumlarını merak ediyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...
  • arkadaşlar, hm 9503 kutum ile bir süre çok rahat ve memnun olarak iq servisini kullandım. gerçekten on numara bir iş çıkarmış digiturk bana kalırsa ve umarım ücretsiz olarak en azından tekrar izle özelliğini sürdürürler.

ancak 3 gündür iq portala bağlanmada sorun yaşıyorum ve bir türlü çözemedim. ethernet kurulum ekranında test yaptığımda ağ bağlandı ibaresi çıkıyor. buraya kadar sorun yok yani dediğim gibi sorunsuz da kullanmıştım. ancak, iq portala girmek istediğimde ekranda bağlanıyor yazıyor ve öylece kalıyor. modemi, kutuyu defalarca resetledim, mh aradım onlar da yeniden ip yükledi ama ne yaptıysam olmadı. hala bağlanıyor yazısında kalıyor ve portalı açmıyor

son üç günde benzer sorun yaşayan arkadaşlar var mı acaba?

umarım genel birşeydir diyorum ama yazılanlara bakınca benim kutuda mı bir hata oluştu diye de düşünmeden edemiyorum.

fişten çıkarıp takma dışında böyle bir sorun yaşayıp çözen arkadaş varsa aramızda yardımcı olabilirse çok sevinirim.

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelfire84

arkadaşlar, hm 9503 kutum ile bir süre çok rahat ve memnun olarak iq servisini kullandım. gerçekten on numara bir iş çıkarmış digiturk bana kalırsa ve umarım ücretsiz olarak en azından tekrar izle özelliğini sürdürürler.

ancak 3 gündür iq portala bağlanmada sorun yaşıyorum ve bir türlü çözemedim. ethernet kurulum ekranında test yaptığımda ağ bağlandı ibaresi çıkıyor. buraya kadar sorun yok yani dediğim gibi sorunsuz da kullanmıştım. ancak, iq portala girmek istediğimde ekranda bağlanıyor yazıyor ve öylece kalıyor. modemi, kutuyu defalarca resetledim, mh aradım onlar da yeniden ip yükledi ama ne yaptıysam olmadı. hala bağlanıyor yazısında kalıyor ve portalı açmıyor

umarım genel birşeydir diyorum ama yazılanlara bakınca benim kutuda mı bir hata oluştu diye de düşünmeden edemiyorum.

fişten çıkarıp takma dışında böyle bir sorun yaşayıp çözen arkadaş varsa aramızda yardımcı olabilirse çok sevinirim.

teşekkürler...

9102 Hd kutu kullanıyorum.Senin benzeri sorunu 2 gün önce yaşadım.Daha öncede 1-2 kez yaşamıştım.Kutunun fişinin çıkartıp,tekrar takınca sorun düzelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelfire84

arkadaşlar, hm 9503 kutum ile bir süre çok rahat ve memnun olarak iq servisini kullandım. gerçekten on numara bir iş çıkarmış digiturk bana kalırsa ve umarım ücretsiz olarak en azından tekrar izle özelliğini sürdürürler.

teşekkürler...

aynı cihaz aynı sorun bende de
  • platformun tam oturmadığı belli iyi optimizasyon yapılmamış deneme sürecindeki denekleri oynuyoruz görünüşe göre:)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.