Şimdi Ara

Digiturk IQ Hakkında Herşey (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
10
Favori
105.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadow006

quote:

Orijinalden alıntı: volkie
    vestel 9102 lerde seç izle yok. acaba gelecek mi? mh aradım onun dünyadan haberi yok bilen birisi varmı

19 Haziranda yeni sürüm geldi son sürümle versiyon 8.4 oldu. Şuan için 9102 HD'lerde de sorunsuz olarak Seç izle bölümünden film şeçilip ücretsiz izlenebiliyor.

En çok Tekrar izle bölümün beğendim. Hemen sezon finalini kaçırdığım Yalan Dünyayı izledim. Umarım bu servisler uzun süre ücretsiz olarak kalmaya devam ederler.

Ben de iki gün önce Digiturk'ten bana gelen mesajla haberdar oldum Digiturk IQ hizmetinden. Modemi hemen bağladım 9102 cihazıma. Lig TV paketim var, tekrar izle kanallarından paketimde olanları ücretsiz izleyebileceğim yanlış anlamadıysam, ama paketimde olmayan tekrar izle kanalları ve seç izle filmlerini izlemek ücretli sanırım.

Lig TV'de maç özetleri, Facebook ve Youtube da ücretsiz anladığım kadarıyla. Yalnız Youtube'da video seyredemedim, "Video yayından kaldırılmış" gibi bir uyarı alıyorum.

"IQ HEDIYE" yazıp 3555'e yolladım, üç gün içinde hediye paketimin tanımlanacağı şeklinde mesaj geldi.
  • Bu IQ ozellikleri, yani internet baglantisiyla izlemek, sadece istege bagli degil mi, iq varsa canli izlenen tvleri eskisi gibi uydudan aliyordur umarim. İnternet Baglantisi kesildi diyelim, standart digiturk uydu alicisi yine ayni sekilde fonksiyon goruyor degil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • digiturk ilk golu attı yine

2 ay boş diye üyeliği dondurmak istedim

olmaz dediler

2 ay tatildeyim açık mı kalacak dedim bizim sorunumuz değil dedi eleman

kapatırken yalvarmak için aramayın dedim bende

bu paketten alanlar boşuna aramasın

yeni madde eklemişler 1 yıl üyeliği dolmayanl
  • Ethernet i baglıyorum ama bir türlü internet baglantısı yok diyor..
    etherneti bilgisayara bagladıgımda şak die hemen goruyor of bir türlü yapadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

Ethernet i baglıyorum ama bir türlü internet baglantısı yok diyor..
    etherneti bilgisayara bagladıgımda şak die hemen goruyor of bir türlü yapadım

Cihazı fişten çekip taktınız mı, bende işe yaramıştı..
  • Digitürk'ten mesaj gelmesiyle cihazımda IQ olduğunu farkettim ve denemeye karar verdim. Cihazım DT 9102. Cihaza internet bağladım ama IQ'ya bir türlü bağlanamadım. Hata kodu arkadaşlarınkinden farklı err 1057.

IQ'yu kullanan arkadaşlar nedir bunun püf noktası? Yoksa cihazımızda mı bir sorun var?
  • Digiturk IQ kullanacak arkadaşlar Dikkat. Digiturk IQ upload kotasından da harcıyor.

Pazar Günü Digiturk IQ ile bir film seyrettim. Harcanan kota:

Fiber Internet 01.07.2012 12:44:29 DOWNLOAD:3885,04 MB UPLOAD: 248,12 MB
  • aynı eternet kablosu ile ps3 ve laptop internete bağlanıyor bu bir türlü bağlanmadı

test dediğimde ikisi de basarısız diyor devamlı
  • Bağlantı kuramayan arkadaşlar, şu cümleye dikkat:

"Uydu alıcınız IQ özellikli ise tek yapmanız gereken HD servisinizin aktif, uydu alıcınızın internete bağlı olduğundan emin olmak."

Bende 9102 var ama HD üyeliğim yok. IQ'ya bağlanmak istedimde bana da "başarısız" diyor. HD servisim aktif olmadığı için diye düşünüyorum.
  • digitürkden ıq hakkında duyuru geldi.. buyrun sizlerle paylaşıyorum..

Tarih : 09.TEMMUZ.2012
    Duyuru No : 2012 - 140
    Konu : 2012- 140 Vestel Kutularda IQ Özelliği Hk.
    Değerli Temsilcimiz, İş Ortağımız,

DT - 9102 ve yeni gelen DT - 9103 Vestel kutularda da mevcut olan Tekrar İzle özelliğine ek olarak Seç İzle özelliğine aktif olmuştur.Böylece Vestel kutularda tam IQ özelliği kazanmıştır.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital34 -- 9 Temmuz 2012; 15:41:57 >
  • DT 9102

arkadaşlar merhaba,

IQ özelliğini aktif hale getirmek için ethernet kablonuzu takın. daha sonra menüden ethernet kurulumuna girin mavi tuşla test edin. sonuç başarısız mı ? evet bende de aynısı oldu.
    daha sonra modem ve DT 9102 yi fişlerini çekin ve elektriğe tekrar bağlayın yani reset gibi. açıldıktan sonra modem reciver a otomatik IP verecektir. ve artık IQ dünyası elinizde...

iyi seyirler...
  • 9101 HD cihazlara bu özellik verilmeyecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital27

9101 HD cihazlara bu özellik verilmeyecek mi?

9101 de ıq özelligi hiç test etmedim ama zannedersem o cihazlarda ıq özelligi yok ve olmayacak.. en kısa zamanda cihazınızı degiştirmenizi öneririm.. bu arada nicklerimizde bayaaa bayaa benziyor :D
  • Evet benzerlik var
    Hocam biz cihazı satın aldık kampanya nedeniyle..35900 HD.. O yüzden malesef değiştirme şansımız yok..Ancak mümkünse bayi olarak Digiturk e bunu iletirseniz yani eklenme talebini çok memnun olurum
  • sabah hm9503 cihazımla iq ya bağlanabiliyordum şimdi denediğimde yükleniyor yazısında kalıyor bağlanamıyorum sebep ne olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

sabah hm9503 cihazımla iq ya bağlanabiliyordum şimdi denediğimde yükleniyor yazısında kalıyor bağlanamıyorum sebep ne olabilir acaba?

son günlerde her videoyu seyredemiyom. tekrar izlede kimi videoları seyrederken kimi videoları uzun süre beklesemde açılmıyor.. aynı sıkıntı sanırım. benzer şekilde sıkıntı yaşayan var mı? Çözümü nedir bu durumun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty1123 -- 10 Temmuz 2012; 12:58:27 >
  • quote:

sabah hm9503 cihazımla iq ya bağlanabiliyordum şimdi denediğimde yükleniyor yazısında kalıyor bağlanamıyorum sebep ne olabilir acaba?

kurulum menüsünden yeni yazılım arattırınız yeni yazılım bulur ise yükleyiniz.. eger işe yaramazsa modeminizi resetleyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

kurulum menüsünden yeni yazılım arattırınız yeni yazılım bulur ise yükleyiniz.. eger işe yaramazsa modeminizi resetleyiniz.

teşekkür ederim.
  • Iq ücretli mi?
    Bugün servis aylık 4 tl dedi
    Ben ücretsiz diye okumuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

Iq ücretli mi?
    Bugün servis aylık 4 tl dedi
    Ben ücretsiz diye okumuştum

4 TL aylık hd paketinin bedeli ( ıq kullanmak için hd paketinizin açık olması gerekiyor..) ıq kullanmak ücretsiz fakat dedigim gibi hd paket ücreti aylık 4 tl
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.