Şimdi Ara

Digiturk IQ Hakkında Herşey (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
10
Favori
105.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zanaks

dt 9102 de Iq özelliği var

arkadaşım...digitürk IQ yeni teknoloji uydu alıcının üzerinden izlediğin şifreli paketinden memnunmusun?...bizim gibi forumdaşlarına şiddetle satın almayı tavsiye yaparmısın?...detaylı açıklama rica edeyim...!!!...
  • kardeş internetim olmadığı için deneme imkanım olmadı. Ama digitürk merkezde denedim. 40 civarı film var genelde mm premierde gösterilen filmler. Bir de geçen haftanın tekrar kanalları var. Digitürk merkezde bi film denedim veri internetten geldiği için görüntü çok kötüydü youtübe izler gibi. Hd film izlemek için tahminim 4 mb veri gerekiyor saniyede. Iq üzerinden hd kalitesinde görüntü beklemek iyimserlik olur. Ama youtübe ve face güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

kardeş internetim olmadığı için deneme imkanım olmadı. Ama digitürk merkezde denedim. 40 civarı film var genelde mm premierde gösterilen filmler. Bir de geçen haftanın tekrar kanalları var. Digitürk merkezde bi film denedim veri internetten geldiği için görüntü çok kötüydü youtübe izler gibi. Hd film izlemek için tahminim 4 mb veri gerekiyor saniyede. Iq üzerinden hd kalitesinde görüntü beklemek iyimserlik olur. Ama youtübe ve face güzel.

arkadaşım...bizim evimizde 20 mbps yüksek hızlı fiberoptik internet aboneliğimiz vardır...yüksek çözünürlüklü dijital yayınlarını şahane görüntü kalitesiyle seyrediyorum...youtube ve facebook harika kullanıyorum...!!!
  • valla o zaman denenebilir. Ne kadar 20 mb sınırsız internet
  • benim bir sorum olacak bilgisi olan yardımcı olabilirmi?
    evde digitürk hd kullanıyorum.
    babamdada digitürk vardı ama iptal ettirdi ama digitürk çanak ve hat hali hazırda duruyor.
    benim digitürk alıcımı oraya taşıyıp babamların evdeki boş duran digitürk çanağa bağlasam çalışırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efenuri

benim bir sorum olacak bilgisi olan yardımcı olabilirmi?
    evde digitürk hd kullanıyorum.
    babamdada digitürk vardı ama iptal ettirdi ama digitürk çanak ve hat hali hazırda duruyor.
    benim digitürk alıcımı oraya taşıyıp babamların evdeki boş duran digitürk çanağa bağlasam çalışırmı?

eğer çanakların ikisi de eutelsata çevrili ise sorunsuz çalışır.
  • evet daha önce digitürk vardı o çanakta. şu anda digitürk iptal edildi ama çanak ve hattı olduğu gibi duruyor, hiç yönü vs değiştirilmedi,
    sanırım yönleri benim kullandığım digitürkle aynıdır.
    teşekkürler.
  • arkadaşlar...digitürk IQ özelliği destekli makinayı çalıştırabilmek için apartmanda eutelsat uydusuna bakan iki adet çanak anten kurulmuş bulunması şartmı?...merkezi sistem üzerinden sadece tek adet eutelsat çanak anteni ve daireye giren bir tek uydu kablosuyla digitürk IQ özellikli yeni teknoloji receiver üzerinden verim kesinlikle alınamıyormu?...bilgi sahipleri sorularıma cevaplarınızı yazmanızı rica ederim...saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk IQ özelliği destekli makinayı çalıştırabilmek için apartmanda eutelsat uydusuna bakan iki adet çanak anten kurulmuş bulunması şartmı?...merkezi sistem üzerinden sadece tek adet eutelsat çanak anteni ve daireye giren bir tek uydu kablosuyla digitürk IQ özellikli yeni teknoloji receiver üzerinden verim kesinlikle alınamıyormu?...bilgi sahipleri sorularıma cevaplarınızı yazmanızı rica ederim...saygılar...

IQ özelligi kullanmanız için extradan 2. bir çanaga gerek yok. sisteminizde eutelsat varsa kullanabilirsiniz. fakat internetinizin olması gerekmekdedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk IQ özelliği destekli makinayı çalıştırabilmek için apartmanda eutelsat uydusuna bakan iki adet çanak anten kurulmuş bulunması şartmı?...merkezi sistem üzerinden sadece tek adet eutelsat çanak anteni ve daireye giren bir tek uydu kablosuyla digitürk IQ özellikli yeni teknoloji receiver üzerinden verim kesinlikle alınamıyormu?...bilgi sahipleri sorularıma cevaplarınızı yazmanızı rica ederim...saygılar...

IQ özelligi kullanmanız için extradan 2. bir çanaga gerek yok. sisteminizde eutelsat varsa kullanabilirsiniz. fakat internetinizin olması gerekmekdedir.

arkadaşım...yeni bilgi sahipi yaptığınız için size müteşekkirim...evimizde 20 mbps limitsiz internetimiz ve sitenin eutelsat çanak anteni mevcut...teşekkür ederim...saygılar...
  • iq'daki seç izle filmler ücretli mi acaba bilen var mı? yoksa istediğimiz gibi izleyebiliyor muyuz? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlevent

iq'daki seç izle filmler ücretli mi acaba bilen var mı? yoksa istediğimiz gibi izleyebiliyor muyuz? teşekkürler.

Film paketine üye iseniz filmleri hiçbir ücret ödemeden seyredebilirsiniz.Ulusal kanallları saymazsak,genel olarak üye olduğunuz paketlerin içeriğini ekstra ücret ödemeden seyredebilirsiniz.
  • teşekkürler.ben de film paketine üyeyim. zaten hangi pakete üye iseniz o içerik çıkıyormuş sanırım.
  • Merhaba arkadaslar ben 9102hd vestel kullaniyorum yazilim7.2 iq dan nasil yararlanabilirim diger baslikta yeni yazilim cikti deniyor ama benim hala 7.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necapogas

Merhaba arkadaslar ben 9102hd vestel kullaniyorum yazilim7.2 iq dan nasil yararlanabilirim diger baslikta yeni yazilim cikti deniyor ama benim hala 7.2

bildigim kadarıyla şuanda 9102 lerde bu özellik mevcut degil. siz yinede yazılım arattırın ama sanmıyorum olacagını.humax kutu ile degiştirtmeniz gerekiyor.
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaslar ben 9102hd vestel kullaniyorum yazilim7.2 iq dan nasil yararlanabilirim diger baslikta yeni yazilim cikti deniyor ama benim hala 7.2

bildigim kadarıyla şuanda 9102 lerde bu özellik mevcut degil. siz yinede yazılım arattırın ama sanmıyorum olacagını.humax kutu ile degiştirtmeniz gerekiyor.

Merhaba digital34,
    halen dsmart hd kullanıyorum, 15 gün sonra digitürk hd ye geçmek istiyorum, sence hangi marka sorun çıkartmayacak kutuyu tercih edeyim yardımcı olursan sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

quote:

quote:

Merhaba digital34,
    halen dsmart hd kullanıyorum, 15 gün sonra digitürk hd ye geçmek istiyorum, sence hangi marka sorun çıkartmayacak kutuyu tercih edeyim yardımcı olursan sevinirim...

IQ Yani humax kutuyu tercih etmelisin bence..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

quote:

quote:

Merhaba digital34,

IQ Yani humax kutuyu tercih etmelisin bence..

teşekkürler
  • Seç-İzle'de Leyla ile Mecnun yok
  • arkadaşlar...digitürk IQ destekli yeni teknoloji uydu alıcı üzerinden abonelik almak için haziran ayına yakın zamanı bekliyorum...d-smart sözleşme taahhütüm sonlandıktan sonra inşallah digitürk geçiş yapacağım...dreambox paylaşım özellikli kullandığım hd pvr receiver odamdaki mevcut süperonline fiber optik internet kablosuz yayın modemine bağlı olduğu için mecburen salonumuzdaki plazma televizyonumuza digitürk IQ uydu alıcısını kurduracağız..odamdaki internet modemi salona uzak kalacağı için IQ özelliğini kullanabilirmiyiz?...salondaki teledünya set-top-box alıcıyı mutfağamıza kuracağız...evimizin diğer odalarında kablolu yayın kullanıyoruz...bilgi sahiplerinden sorumun cevabını öğrenebilirmiyim?...saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.