Şimdi Ara

Digiturk IQ Hakkında Herşey (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
10
Favori
105.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk aboneliğinin pahalı olduğuna karar verip vazgeçtim...yeni teknoloji IQ hizmetinede kavuşamadan veda etmiş oldum...mevcut diğer platform üyeliğime devam edeceğim...saygılar...

şuanda çok güzel bir kampanyası
    Lig TV’ye üye olana ilk 4 ay %50 indirim!
    Digiturk’ten Giriş Paketi , (en az) 2 Keyif Paketi ve Lig TV Paketi (Taraftar Paketleri hariç) yada dizi veya film paketi ile başlatacağınız üyeliğinize, ilk 4 ay %50 indirim ve 1 yıl boyunca HD-IQ servisi veya 1 yıl boyunca Digiturk Plus keyfi , 1 yıl Spor Extra ve Yetişkin Paketi hediye! Üstelik ilk ay tüm Keyif Paket’leri açık.

merhbalar evde digitürk hd humax 9502 cigazım var 3d yayınlar ve hd knallar ıle bırlıkte spor kanlalrım acık aylık 69 tl oduyorum

ayrıca 3d tv m var ve orlama ayda 1 2 3d film alıyoru ps3 te izliyorum bir film ortalama 30 tl

1080p 3d fişlm ve ses destegı dolby dıgıtal ve dts hd oluyor 5.1 ses sistemım var

ve her fılmı bulup alamıyorum zaten dgı ye 4 aya kadar sınemeya cıkmıs fılmler gelıyor

bende film kanlarını da alıp harici hard diske kaydedıp arsıv olusrturmak ıstıyorum

ama yayın kalıtesı ve ses benı dusunduryor ?

1080p 3d fişlm ve ses destegı dolby dıgıtal ve dts hd oluyor 5.1 ses sistemım var bu sekıl olur mu ? ve kaydettıgımde ses formatı da ne olur

ayrıc hdd ye kayuıtlarımı sadece humax 9502 de ızleyebılrım... ??
  • arkadaşlar dün iq'ya giriyordum ama bugün yükleniyor diyor ekran o şekilde kalıyor. ethernet bağlantısında sorun yok. ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: perp

arkadaşlar dün iq'ya giriyordum ama bugün yükleniyor diyor ekran o şekilde kalıyor. ethernet bağlantısında sorun yok. ne yapabilirim?

Ethernet bağlantısı sorunu.Ayarlara baktığında sorun yokmuş gibi görünür ama biraz daha uğraşırsan Ethernet ayarlarının sıfırılandığını İNTERNET BAĞLANTISI YOK yazısı çıktığında anlayabilirsin.Bunun için fişden çek ve ETHERNET AYARLARI'nın sıfırkanmasını sağla.Bazen çok uğraşsanda hemen sıfırlnmaz.Belki seni biraz uğraştırabilir.Sıfırladıktan sonra IP,Ağ Geçidi,DNS bilgilerini tekrar girip > OK > Menüden Çıkış > Ethernet Ayarları> Mavi tuşa basıp internet bağlantısı testi yapınca sorun çözülecektir.
  • Bende IQ bağlanmaya çalışıyorum ama maalesef bir türlü İnternet bağlantısını kuramadım. İki farklı kablo denedim ikisiyle de olmadı. Aynı kablolar bilgisayarda sorun çıkarmadan iş görüyor. Otomatik bağlanma işe yaramadı. IP bilgilerini elle girdim yine olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?
  • 9503 aldım 2 gündür iq ayarlarını yapacam diye kafayı sıyırdım, yokmu arkadaş bunun bir standart yapılandırması ? ne illet birşeymiş yahu ! ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM! denemediğim yol kalmadı.
    onun fişini çek bunun fişini çek derken en sonunda kendi fişimi çekecem ama ... yardım yardım yardım !
  • arkadaşlar...digitürk IQ seçip izlemek seçeneğindeki filmlerin kalite derecesi sizi memnun ediyormu?...seçip izlemek seçeneğindeki yapımlarında sansür uygulanıyormu?...merak ediyorum...
  • quote:

arkadaşlar...digitürk IQ seçip izlemek seçeneğindeki filmlerin kalite derecesi sizi memnun ediyormu?...seçip izlemek seçeneğindeki yapımlarında sansür uygulanıyormu?...merak ediyorum...

Kendisi nasılsa, iq'da seyrettiğinde aynı. Reklamlar bile aynı. Kalite idare eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dt iq icin basvuru yaptim,onumuzdeki sali kurulum yapilacak ama anladigim kadariyla internet hizimi yukseltmem gerekecek,kablonet 512 Mb sinirsiz kullaniyorum,1 Mps sinirsiz is gorur mu yoksa 3 Mps sinirsiz mi almaliyim arada aylik 20 TL fiyat farki var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

arkadaşlar...digitürk IQ seçip izlemek seçeneğindeki filmlerin kalite derecesi sizi memnun ediyormu?...seçip izlemek seçeneğindeki yapımlarında sansür uygulanıyormu?...merak ediyorum...

Kendisi nasılsa, iq'da seyrettiğinde aynı. Reklamlar bile aynı. Kalite idare eder.

arkadaşım...digitürk IQ seçip izlemek seçeneğindeki filmlerinin sansürsüz yayınlandığını öğrendiğime sevindim...erotiksever vatandaş olarak bendeniz sansüre karşıyım...!!!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: allegranza

dt iq icin basvuru yaptim,onumuzdeki sali kurulum yapilacak ama anladigim kadariyla internet hizimi yukseltmem gerekecek,kablonet 512 Mb sinirsiz kullaniyorum,1 Mps sinirsiz is gorur mu yoksa 3 Mps sinirsiz mi almaliyim arada aylik 20 TL fiyat farki var...

benim evde 1 Mps kablonet var. hemen hemen kesilmeden izleyebiliyorum. arada çok az takılmalar oluyor, tahminimce 1 mps altı çok takılarak izlersin.
  • Teşekkürler,o zaman ben hızı 1 Mps'ye çıkarıp bir müddet böyle gideyim,olmazsa cazip bir kampanya yakaladığımızda tekrar hızı yükseltiriz.
  • arkadaşlar...digitürk moviemax paketi kaliteli yayın yapıyor...
  • MERHABALAR.

DİGİTURK İQ ÖZELLİKLİ ALICIYA, HARİCİ HARD DİSKİ BAĞLADIK DİYELİM

WEBDEN' DE YARINKİ ŞU PROGRAMI KAYDET DEDİK DİYELİM.

BU KAYIT İNTERNET ÜZERİNDEN Mİ YAPILIYOR, YOKSA UYDU ÜZERİNDEN Mİ?

YANİ NET 1MBS OLAN BİR KİŞİ, CANLI YAYIN KAYIDINDA PROBLEM YAŞAR MI?

SEÇ İZLE, TEKRAR İZLE İNTERNET ÜZERİNDEN OLDUĞU İÇİN 1MBS İNTERNET HIZI GÖRÜNTÜ KALİTESİ PROBLEMİ YAŞAR BİLİYORUM AMA, KAYIT OLAYINI AÇIKLAR MISINZ?

SAYGILAR
  • merhaba
    ben IQ ya kablosuz bağlanmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
    cihaz HM 9502
    internet 20 mbt sınırsız
  • Keşke hd yayını olsa, müthiş birşey bu iq valla
  • beyler türk filmi nasıl izleyebiliriz bulamadım ben ya hepsi yabancı filmlerin. youtube demeyin kalitesi baya kötü
  • Merhaba ıq özellikli humax cihaz geçtiğimiz hafta bağlandı , dün cihaza bağlamak üzere wd harddisk aldım ancak sıfır ürün olmasına rağmen formatlamaya girdiğimde ürün formatlanamıyor lütfen fişten çıkartın diye bir uyarı verdi konu hakkında acil yardımlarınızı rica edeceğim
  • Sonunda vestelden kurtulup HUMAX 9503 e geçtim bende. Şimdilik gördüğüm kadarıyla diğerine göre çok çok daha iyi bir cihaz...
  • Arkadaşlar görüntüyü 2 tv ye paylaştırdım . Ancak bu sefer de receiverın uzak olduğu yerde kumandayı kullanamıyorum. 9502 yi bilgisayardan kumanda edebilmek için bir yol varmıdır? Yani bilgisayarı (veya telefonu) uzaktan kumanda olarak kullanmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Sonunda vestelden kurtulup HUMAX 9503 e geçtim bende. Şimdilik gördüğüm kadarıyla diğerine göre çok çok daha iyi bir cihaz...

Ayrıca cihaz değişimi ile iq ya geçmiş olsum. Şimdi cebime mesaj geldi; iq ya geçtiğiniz için 1 aylık film paket ücretsiz olarak hattınıza yüklenmiştir dedi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.