DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Digiturk IQ Hakkında Herşey
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
548
Cevap
13
Favori
102.873
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
  • Kurmay Yarbay
   1652 Mesaj
   26 Mart 2012 20:17:07 Konu Sahibi
   Digiturk IQ, IPTV ile uydu yayıncılığının avantajlarını birleştiriyor.

   Canlı yayın uydudan, geçmişe dönük arşiv ise internetten geliyor. Bu yönüyle canlı yayını internetten yapan ve bağlantı sorunlarından olumsuz etkilenen IPTV'ye karşı avantajlı.

   Televizyon endüstrisi, teknolojinin de gelişimiyle büyük bir değişim içinde. Artık TV izleyicisi, istediği yayını istediği zaman izleyebileceği, sevdikleriyle sosyal ağlar üzerinden paylaşabileceği teknolojilere ilgi gösteriyor. Televizyon yayınlarının, yayın akışına bağlı olmaksızın istenildiği zaman izlenebilmesini sağlayan Digiturk IQ projesi de, IPTV (internetten TV yayını) ile uydunun avantajlarının birleşimini izleyiciye getiriyor. Canlı yayın uydudan, geçmişe dönük arşiv ise internetten geliyor. Bu yönüyle pazarda canlı yayını da internetten yapan IPTV hizmetlerine rakip gözüküyor.

   Digiturk Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Dönmez, Digiturk IQ projesiyle ilgili olarak şunları söylüyor: "Digiturk IQ ile kullanıcıların hiç bir programı kaçırmadan, özgürce, İstedikleri zaman diledikleri yayını izleyebilmelerini ve kendi yayın akışlarını oluşturabilmelerini sağlıyoruz. IQ'nun smartTV'lerden farklılaşan en önemli özelliği portal üzerinden ulusal ve Digiturk kanallardaki popüler dizi ve programların tekrarlarına ulaşabilmesi. Bu sayede dizilerinizi kaçırmıyor, dilediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz."


   SEÇ İSTEDİĞİN ZAMAN İZLE

   Digiturk IQ'nun diğer özelliğinin de 'seç-izle' servisi olduğunu belirten Dönmez, "Digiturk kanallarında izlediğiniz ve özel içeriğe, film, dizi, çocuk, müzik, belgesel ve spor içeriklerine arşivden ulaşabiliyorsunuz. Müşteri açısından nereden izlediği çok önemli değil, faydasına bakıyor. IQ Türkiye için yapılmış bir ürün. Fakat yurt dışında izlenme oranı içerikten içeriğe değişiyor" diye konuşuyor.

   2010 DEĞİŞİM YILI OLDU

   2010'un Digiturk için çok büyük bir değişim yılı olduğunu belirten Dönmez, "3D yayıncılığa başladık, ilk defa GS-FB derbisini 3D olarak yayınladık. HD kanal sayımızı yıldan yıla büyüttük. Şu anda 25 HD kanalımız var ve bu 30'a çıkacak. Bir de eski kutuları HD ve PVR (Kişisel Video Kaydedicisi) kutularla değiştiriyoruz. Bir diğer konu paketleme. Paketleme yapımızı değiştirdik, modüler paket yapısı oluşturduk ve dedik ki isteyen kesesine uygun bir Digiturk paketi oluştursun." diyor.

   FİLM SERVİSLERİNE İLGİ ARTTI

   Son dönemlerde film paketi kanal sayısında artışa gittiklerini ve izleyiciden çok büyük talep gördüğünü belirten Dönmez, "Belgesel kanallarımıza Discovery, Discovery Science, Animal Planet'i de kattık ve en güçlü belgesel paketi artık bizde. Sporda zaten en zengin portal Digiturk. Hem Türkiye Ligi var hem İngiltere Ligi ve daha birçok spor kanalı Digiturk'te bulunuyor" şeklinde konuşuyor. Futboldaki şike skandallarının kendilerini olumsuz etkilediğini ise Dönmez şu cümlerlerle anlatıyor: "Futbolda darbe yedik, bu bizi kötü etkiledi. Şike olayları yüzünden Türk halkının futbola ilgisi azaldı. 2012'de bu durumun düzelmesini bekliyoruz. Yeni yatırımlarımız bizi çok heyecanlandırıyor. Sürekli yeni Digiturk yaratma peşindeyiz."   TV iZLERKEN 'TWEET'LE

   Digiturk IQ projesi, televizyon yayınlarıyla interaktif hizmetleri bir araya getiriyor. TV'de istenildiği zaman izlemeyi mümkün kılarken, bir haftalık arşivi kendiliğinden arşivliyor ve kullanıcı bir hafta önceki içerikleri bile istediği zaman izleyebiliyor. Facebook, Twitter, Vikipedia, Youtube, Picasa gibi internet hizmetleri de Digiturk IQ projesinde yer alıyor. Bu sadece internete bağlanma özelliği bulunmayan televizyonlar bile 'akıllı' hale geliyor ve tüm interaktif servislerden yararlanabiliyor.   HD artık standart özellik

   Son 3 yıldır HD TV satışlarında sürekli bir artış gözlendiğini belirten Dönmez, "2012'de ivme bekliyoruz. Zaten HD artık standart özellik oldu. Renkli TV'ye geçiş, çok kanallı döneme geçiş, dijital yayına geçiş ve şimdi de HD hatta 3D'ye geçiş. Eskiden kullanıcı niceliğin peşinde koşarken artık nitelik önemli hale geldi. Yüzlerce kanalı üyeye sunmak bir hizmet değil artık. Ne sunduğunuz önemli. Müşteri, kullanıma hazır ürün istiyor" şeklinde konuşuyor.

   PAYLAŞIM ÖNEM KAZANIYOR

   Dönmez şunları söylüyor: "TV teknolojileri giderek gelişiyor. Bunun bir sonucu olarak da TV izleyicilerinin izledikleri programları birbirleriyle paylaşabilecekleri, Twitter'da birbirlerin tavsiye edebilecekleri Sosyal TV kavramı gündemde. Hatta evde bilgisayar yerine TV'nin daha fazla kullanılacağı öngörüleri var. Sektörümüzde ihtiyacı öngören, ona uygun çözümü sunan kazanacak. Yani en iyi içeriğe en kolay ulaştıran, beklemeden, üstelik istenen anda, istendiği kadar. 2012 stratejimiz de bunu hedefliyor. Bundan sonra gideceğimiz yollar, bağlılık, paylaşım ve 'on demand' ile müşteri deneyimini iyileştirmeye gitmek olacaktır." Son olarak ekleyelim; Digiturk'ün abone sayısı ve abonelerin aldıkları paket ve hizmetler bazında rakamları ise şirket ne yazık ki paylaşmıyor.   |
   |
  • Kurmay Yarbay
   1652 Mesaj
   26 Mart 2012 20:19:30 Konu Sahibi
   Digiturk uydu alıcım IQ özellikli mi, nasıl anlarım?
   Uydu alıcınız aşağıdaki modellerden biri ise IQ özelliği bulunmaktadır.
   HM 9502
   HM 9503
   Uydu alıcınız IQ özellikli ise tek yapmanız gereken HD servisinizin aktif, uydu alıcınızın internete bağlı olduğundan emin olmak.

   • Digiturk IQ ile HD yayın izleyebilir miyim?
   Evet. Uydu üzerinden alınan HD yayınları izleyebilirsiniz.

   • DVDigi’de izleyeceklerim internet kotamdan düşer mi?
   Tekrar İzle kategorisinden izleyeceğiniz içerikler 1 saatte 350 MB kotanızdan düşmektedir..
   Seç İzle kategorisinde izleyebileceğiniz film gibi içeriklerde de internet hızına bağlı olarak saatte ortalama 500 MB kota tüketimi gerçekleşmektedir.
   Daha ekonomik bir izleme keyfi için Digiturk IQ kullanıcılarımıza kotasız internet kullanımını öneriyoruz.

   • Seç İzle ile Tekrar İzle uygulamaları arasında ne fark var?
   Tekrar İzle’de her hafta yayınlanan tekrarlı dizi ve yarışma gibi programları bulabilirken, Seç İzle’de film,dizi,belgesel,yaşam,çocuk,spor gibi kategorilerde zengin içerikler bulunmaktadır.

   • İzlemekte olduğum filmin 15.dakikasına atlayabilir miyim?
   Evet. Kumandanızdan tuşlama yaparak dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

   • İzlemekte olduğum filmin 45.dakikasına atlarsam, kotamdan filmin 45 dakikası düşer mi?
   Hayır. Filmin 45. Dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil; 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.

   • DVDigi’de yer alan programları izlemek için nasıl bir internet bağlantım olmalı?
   İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 mbps internet hızı önerilmektedir. İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar,sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi kalitesi değişir.

   • LigTV uygulamasındaki haftanın gollerini, özet maç görüntülerini LigTV üyesi olmasam da izleyebilir miyim?
   Evet.

   • Modemim uzakta, uydu alıcımı internete nasıl bağlarım?
   Kablosuz erişim noktaları ile uydu alıcınızı modeme bağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın


   • Canlı yayını nasıl kaydederim?
   Digiturk IQ'a bağlayacağınız harici sabit disk ile canlı yayını durdurup, geri alabilir, evde yokken programları kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için harici sabit diskinizi kutuya bağladıktan sonra bir seferliğine formatlanmanız gerekmektedir. Sabit diskin boyutuna bağlı olarak formatlama işlemi süresi değişebilir.

   • Bir programı izlerken, aynı anda yayınlanan başka bir programı kaydedebilir miyim?
   Hayır, yalnızca izlediğiniz programı kaydedebilirsiniz. Ancak İzlenen kanalı kaydederken daha önceden harici hard diskten kaydettiğiniz içerikleri izleyebilirsiniz.

   • Formatladığım harici sabit disk bilgisayarımda çalışır mı?
   Hayır. Uydu alıcınızda kullandığınız harici sabit diskinizi bilgisayarınızda kullanmak için yeniden format’lamanız gerekir.

   • Uzaktan kayıt yapabilir miyim?
   Evet. WEB, SMS, Iphone ve Ipad üzerinden kayıt emri vererek evde yokken de dilediğiniz programı kaydedebilirsiniz.
   |
   |
  • Çavuş
   79 Mesaj
   27 Mart 2012 10:05:38
   tekrar izlede TRT1 yok. sadece show atv kanald star fox var ulusal kanallardan. ayrıca video görüntüsü 42inch te tatmin edici değildi. kanald yalan dünya'yı tekrar izle yaptım görüntü vcd kalitesi gibi.
   |
   |
   _____________________________

  • Binbaşı
   1173 Mesaj
   27 Mart 2012 10:30:04
   • İzlemekte olduğum filmin 45.dakikasına atlarsam, kotamdan filmin 45 dakikası düşer mi?
   Hayır. Filmin 45. Dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil; 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir. Soru süper...
   |
   |
   _____________________________

   “I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.”
   ― Thomas A. Edison
  • Binbaşı
   1806 Mesaj
   27 Mart 2012 13:42:29
   Kotadan harcayacaksa adil kullanım uygulaması yüzünden 1 gün bile izleyemezsiniz. Bildiğiniz üzere belirli kotayı geçtikten sonra hızınız 1mbit 'e düşüyor. 1mbit ile hd yayınları nasıl izleyeceğiz ?   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 27 Mart 2012; 13:53:30 >
   |
   |
   _____________________________

   OnLive: onur1301
  • Yarbay
   4766 Mesaj
   27 Mart 2012 13:50:21
   quote:

   Orijinalden alıntı: fb.serkan

   Digiturk IQ, IPTV ile uydu yayıncılığının avantajlarını birleştiriyor.

   Canlı yayın uydudan, geçmişe dönük arşiv ise internetten geliyor. Bu yönüyle canlı yayını internetten yapan ve bağlantı sorunlarından olumsuz etkilenen IPTV'ye karşı avantajlı.

   Televizyon endüstrisi, teknolojinin de gelişimiyle büyük bir değişim içinde. Artık TV izleyicisi, istediği yayını istediği zaman izleyebileceği, sevdikleriyle sosyal ağlar üzerinden paylaşabileceği teknolojilere ilgi gösteriyor. Televizyon yayınlarının, yayın akışına bağlı olmaksızın istenildiği zaman izlenebilmesini sağlayan Digiturk IQ projesi de, IPTV (internetten TV yayını) ile uydunun avantajlarının birleşimini izleyiciye getiriyor. Canlı yayın uydudan, geçmişe dönük arşiv ise internetten geliyor. Bu yönüyle pazarda canlı yayını da internetten yapan IPTV hizmetlerine rakip gözüküyor.

   Digiturk Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Dönmez, Digiturk IQ projesiyle ilgili olarak şunları söylüyor: "Digiturk IQ ile kullanıcıların hiç bir programı kaçırmadan, özgürce, İstedikleri zaman diledikleri yayını izleyebilmelerini ve kendi yayın akışlarını oluşturabilmelerini sağlıyoruz. IQ'nun smartTV'lerden farklılaşan en önemli özelliği portal üzerinden ulusal ve Digiturk kanallardaki popüler dizi ve programların tekrarlarına ulaşabilmesi. Bu sayede dizilerinizi kaçırmıyor, dilediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz."


   SEÇ İSTEDİĞİN ZAMAN İZLE

   Digiturk IQ'nun diğer özelliğinin de 'seç-izle' servisi olduğunu belirten Dönmez, "Digiturk kanallarında izlediğiniz ve özel içeriğe, film, dizi, çocuk, müzik, belgesel ve spor içeriklerine arşivden ulaşabiliyorsunuz. Müşteri açısından nereden izlediği çok önemli değil, faydasına bakıyor. IQ Türkiye için yapılmış bir ürün. Fakat yurt dışında izlenme oranı içerikten içeriğe değişiyor" diye konuşuyor.

   2010 DEĞİŞİM YILI OLDU

   2010'un Digiturk için çok büyük bir değişim yılı olduğunu belirten Dönmez, "3D yayıncılığa başladık, ilk defa GS-FB derbisini 3D olarak yayınladık. HD kanal sayımızı yıldan yıla büyüttük. Şu anda 25 HD kanalımız var ve bu 30'a çıkacak. Bir de eski kutuları HD ve PVR (Kişisel Video Kaydedicisi) kutularla değiştiriyoruz. Bir diğer konu paketleme. Paketleme yapımızı değiştirdik, modüler paket yapısı oluşturduk ve dedik ki isteyen kesesine uygun bir Digiturk paketi oluştursun." diyor.

   FİLM SERVİSLERİNE İLGİ ARTTI

   Son dönemlerde film paketi kanal sayısında artışa gittiklerini ve izleyiciden çok büyük talep gördüğünü belirten Dönmez, "Belgesel kanallarımıza Discovery, Discovery Science, Animal Planet'i de kattık ve en güçlü belgesel paketi artık bizde. Sporda zaten en zengin portal Digiturk. Hem Türkiye Ligi var hem İngiltere Ligi ve daha birçok spor kanalı Digiturk'te bulunuyor" şeklinde konuşuyor. Futboldaki şike skandallarının kendilerini olumsuz etkilediğini ise Dönmez şu cümlerlerle anlatıyor: "Futbolda darbe yedik, bu bizi kötü etkiledi. Şike olayları yüzünden Türk halkının futbola ilgisi azaldı. 2012'de bu durumun düzelmesini bekliyoruz. Yeni yatırımlarımız bizi çok heyecanlandırıyor. Sürekli yeni Digiturk yaratma peşindeyiz."   TV iZLERKEN 'TWEET'LE

   Digiturk IQ projesi, televizyon yayınlarıyla interaktif hizmetleri bir araya getiriyor. TV'de istenildiği zaman izlemeyi mümkün kılarken, bir haftalık arşivi kendiliğinden arşivliyor ve kullanıcı bir hafta önceki içerikleri bile istediği zaman izleyebiliyor. Facebook, Twitter, Vikipedia, Youtube, Picasa gibi internet hizmetleri de Digiturk IQ projesinde yer alıyor. Bu sadece internete bağlanma özelliği bulunmayan televizyonlar bile 'akıllı' hale geliyor ve tüm interaktif servislerden yararlanabiliyor.   HD artık standart özellik

   Son 3 yıldır HD TV satışlarında sürekli bir artış gözlendiğini belirten Dönmez, "2012'de ivme bekliyoruz. Zaten HD artık standart özellik oldu. Renkli TV'ye geçiş, çok kanallı döneme geçiş, dijital yayına geçiş ve şimdi de HD hatta 3D'ye geçiş. Eskiden kullanıcı niceliğin peşinde koşarken artık nitelik önemli hale geldi. Yüzlerce kanalı üyeye sunmak bir hizmet değil artık. Ne sunduğunuz önemli. Müşteri, kullanıma hazır ürün istiyor" şeklinde konuşuyor.

   PAYLAŞIM ÖNEM KAZANIYOR

   Dönmez şunları söylüyor: "TV teknolojileri giderek gelişiyor. Bunun bir sonucu olarak da TV izleyicilerinin izledikleri programları birbirleriyle paylaşabilecekleri, Twitter'da birbirlerin tavsiye edebilecekleri Sosyal TV kavramı gündemde. Hatta evde bilgisayar yerine TV'nin daha fazla kullanılacağı öngörüleri var. Sektörümüzde ihtiyacı öngören, ona uygun çözümü sunan kazanacak. Yani en iyi içeriğe en kolay ulaştıran, beklemeden, üstelik istenen anda, istendiği kadar. 2012 stratejimiz de bunu hedefliyor. Bundan sonra gideceğimiz yollar, bağlılık, paylaşım ve 'on demand' ile müşteri deneyimini iyileştirmeye gitmek olacaktır." Son olarak ekleyelim; Digiturk'ün abone sayısı ve abonelerin aldıkları paket ve hizmetler bazında rakamları ise şirket ne yazık ki paylaşmıyor.

   arkadaşlar...haziran ayında inşallah rakip platformdan digitürke geçiş yapacağım...IQ destekli ve makinalı yeni abonelik alacağım...limitsiz internetim mevcut...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...saygılar...   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 27 Mart 2012; 13:52:32 >
   |
   |
   _____________________________

   hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Yüzbaşı
   454 Mesaj
   01 Nisan 2012 14:02:46
   ücreti 4.99 TL Bir yıllık taahütle .. Bende karar veremedim. Plus tan geçsem mi. Plusı her şekilde iptal ettircem zaten.. 20 Tl aylık ücret alıyorlar..
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   559 Mesaj
   03 Nisan 2012 10:00:49
   Dt9102hd cihazlarina da güncelleme yoluyla IQ özelliği gelicekmiş. Müşteri hizmetleri "2 hafta sonra" dedi. Boşuna diğer cihazlarına değiştirip 20 TL. Aktivasyon ücreti ödemeyin.   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

  • Yarbay
   2165 Mesaj

   iOS Beta Tester
   03 Nisan 2012 10:49:11
   üstüne birde int. faturası mı istiyor ? komik :) net'i uydudan versin o zaman çığır açar.
   |
   |
   _____________________________

   Eskiler Bilir
  • Yüzbaşı
   740 Mesaj
   05 Nisan 2012 20:14:39
   Arkadaşlar size sormak istediğim bir soru var.Annemin evinde smart tv özelliği bulunan bir tv var.Bu digitürk iq da kaçırdığı dizileri izlemek istediğinde yayın reklamsız şekilde youtubedaki gibimi oluyor. Birde arabirim olarak herkesin kullanabileceği kolay bir arabirim mi seçilmiş ? Şimdiden teşekkürler.
   _____________________________

  • Yarbay
   3630 Mesaj
   06 Nisan 2012 22:45:02
   Dt phi9100 plus kutum var. Bu kutunun iq ya gecmesi mumkunmu guncelleme ile   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________
   Honda Civic HB 1.8 i-Vtec i-Shift
  • Teğmen
   120 Mesaj
   06 Nisan 2012 22:56:01
   quote:

   Orijinalden alıntı: gekren

   Dt phi9100 plus kutum var. Bu kutunun iq ya gecmesi mumkunmu guncelleme ile

   Bu konuda çeşitli söylentiler ilgili forumlarda çok dönüyor. Kimi MH yi arıyor"yazılım çalışmaları var" deniyor.Kimisine yok deniyor. Şu an destekleyen cihazlar; Humax 9502 ve 9503. Cihazınız kiralıksa değişim olanağı var.20TL. servis ücreti var.
   |
   |
   _____________________________

   iPhone 3Gs 16 GB Siyah  • Teğmen
   120 Mesaj
   06 Nisan 2012 23:02:14
   quote:

   Orijinalden alıntı: deleteextra

   Arkadaşlar size sormak istediğim bir soru var.Annemin evinde smart tv özelliği bulunan bir tv var.Bu digitürk iq da kaçırdığı dizileri izlemek istediğinde yayın reklamsız şekilde youtubedaki gibimi oluyor. Birde arabirim olarak herkesin kullanabileceği kolay bir arabirim mi seçilmiş ? Şimdiden teşekkürler.

   Digitürk I.Q.nun ara birimi gayet başarılı ve basit. Diziler reklamsız değil ama istediğiniz dakikaya alma seçeneği ile reklamları izlemek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca digi kutudan Youtube'a bağlanma olanağı da var olduğu için direkt olarak Youtube'dan de izleyebiliyorsunuz. Görüntü kalitesi tamamen internet bağlantı hızınıza bağlı.
   |
   |
   _____________________________

   iPhone 3Gs 16 GB Siyah  • Yüzbaşı
   554 Mesaj
   08 Nisan 2012 12:44:50
   quote:

   Orijinalden alıntı: secilburgaz

   ücreti 4.99 TL Bir yıllık taahütle .. Bende karar veremedim. Plus tan geçsem mi. Plusı her şekilde iptal ettircem zaten.. 20 Tl aylık ücret alıyorlar..

   başka bir extra ücret varmı kutuyu ücretsiz veriyorlarmı hangi kanallar var
   _____________________________

  • Kurmay Yarbay
   1652 Mesaj
   10 Nisan 2012 16:44:20 Konu Sahibi
   Merhaba;
   İzleyeceğiniz kanallar paketinize göre değişmektedir.
  • Yarbay
   4766 Mesaj
   10 Nisan 2012 16:59:55
   quote:

   Orijinalden alıntı: fb.serkan

   Merhaba;
   İzleyeceğiniz kanallar paketinize göre değişmektedir.

   arkadaşım...digitürk IQ özellikli uydu alıcıyı merkezi sistem çanak antenlerinden dairemize gelen tek uydu kablosuyla limitsiz yüksek hızlı internet üzerinden kablosuz modem ile bağlantıyı kurup dvd-clup özelliğide dahil bütün hizmetlerinden sıkıntısız faydalanabilirmiyiz?...saygılar...
   |
   |
   _____________________________

   hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Kurmay Yarbay
   1652 Mesaj
   10 Nisan 2012 17:12:40 Konu Sahibi
   Merhaba;
   Belirtmiş olduğunuz DVDigi arşivine erişebilmeniz için Film Paketi üyeliğinizin olması gerekmektedir.
   |
   |
  • Yüzbaşı
   727 Mesaj
   11 Nisan 2012 19:47:51
   quote:

   Orijinalden alıntı: gekren

   Dt phi9100 plus kutum var. Bu kutunun iq ya gecmesi mumkunmu guncelleme ile

   2012 yılı boyunca sadece humax cihazlarda mevcut olacak ıq özelligi..
   |
   |
   _____________________________

   Digitürk Yetkili Satış ve Teknik Servis
  • Yüzbaşı
   727 Mesaj
   11 Nisan 2012 19:50:47
   quote:

   Orijinalden alıntı: daemon400


   Alıntıları Göster


   başka bir extra ücret varmı kutuyu ücretsiz veriyorlarmı hangi kanallar var

   kutuyu 20 tl karsılıgında servis gelip takıyor. ıq özelligi tamamen ücretsiz. fakat ıq özelligini aktif ettirmeniz için hd paketinizin açık olması gerekir bu da ek ücret anlamına geliyor..ayrıca montaj sırasında kullanılacak kablo veya wireles özellikli (kablo çekilmesini istemezseniz) bir takım ekipmanlarda ücretli
   |
   |
   _____________________________

   Digitürk Yetkili Satış ve Teknik Servis
  • Yarbay
   2751 Mesaj
   12 Nisan 2012 10:42:52
   dt 9102 de Iq özelliği var   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.