Şimdi Ara

DIGITURK IQ - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digiturk yepyeni bir servis başlatmış ve uydu yayını ile iptv hizmetini birleştirip iyi bir iş çıkarmaya çalışacak. Digiturk plus aboneleri 20 tl aktivasyon bedeli ödeyerek bu yeni hizmeti kullanabilecek. Tabi internet bağlantısı gerekli. Gelişmeleri buradan paylaşalım.

• Doğrudur, ben plus üyesiyim dün telefonla aradım, 20 TL aktivasyon ile evinize gelip cihazı değiştiriyorlar, cihazın olduğu yere eternet kablo çekmek şart.
    Dikkat : 1 yıllık sözleşmeli digiturk plus üyesi iseniz ( ki ben öyleyim ) ve yıllık sözleşmenizin bitiminden önce bu pakete geçmek isterseni o zaman sizden otomatik olarak sözleşme tarihinden itibaren fark indirimi son faturaya yansıtıyorlar. Benim süre 2 ay sonra bitecekmiş. beklemeye karar verdim.
    Kalın sağlıcakla...
  • dvdigi tekrar izle içeriği vcd kaitesinde içerik sunuyor. 42" led tvde görüntü çamur! ayar varmı diye baktım yok. hd içerik gelmeden hiç işime yaramaz. reciever : humax 9502HD
  • Bu Digiturk IQ kotadan mı harcayacak ?
  • arkadaşlar...haziran ayında inşallah digitürk IQ destekli makinalı abonelik alacağım...saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Bu Digiturk IQ kotadan mı harcayacak ?

Evet çünkü bu cihaz ethernet bağlantısı ile internete bağlanmak zorunda ki işlevsel olabilsin. Ama tabi ki izlediğimiz her şey internetten olmayacak. Uydu bağlantısı devam, fazla içerik internetten indirilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pr1aPoS

quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Bu Digiturk IQ kotadan mı harcayacak ?

Evet çünkü bu cihaz ethernet bağlantısı ile internete bağlanmak zorunda ki işlevsel olabilsin. Ama tabi ki izlediğimiz her şey internetten olmayacak. Uydu bağlantısı devam, fazla içerik internetten indirilecek.

Adil kullanım uygulaması yüzünden 1-2 gün izleyebiliriz herhalde
  • @onur

Akk problem oluşturur tabi ama çok büyük sorun olacağını düşünmüyorum. Acaba tivibu aboneleri ne kadar download yapıyor tv için merak ettim :)
  • Arkadaşlar,

Digiturk Plus'dan IQ'ya geçtim. Çok pişmanım.

1. Aynı anda hem kaydedip hem başka kanal izleyemiyorum
    2. Kendi hard diski yok ek hard disk takmam gerekti
    3. Son 1 hafta yayınlanmış programları izleme seçeneğindeki kanal ve program sayısı çok az. 5-6 kanal 7-8'er program
    4. Seç izle'de sadece abone olduğun pakete uygun yayın izleyebiliyorsun. Örneğin belgesel kanalı aboneliğin yoksa belgeselleri izleyemiyorsun.
    5. Plus'ın kumandası ile hem tv hem receiver kumanda edilebiliyordu bunda o yok.
    6. Facebook, Twitter, Youtube'a girilebiliyor ama klavyeyi kumandanın oklarıyla kullanıyorsun yani pek tadı yok pek anlamı da yok. Girceksem bilgisayar var, cep telefonu var...

Plus'a geri döneceğim. IQ versiyon 3.0 falan ancak birşeye benzer bencer.

Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mspulur

Arkadaşlar,

3. Son 1 hafta yayınlanmış programları izleme seçeneğindeki kanal ve program sayısı çok az. 5-6 kanal 7-8'er program
    4. Seç izle'de sadece abone olduğun pakete uygun yayın izleyebiliyorsun. Örneğin belgesel kanalı aboneliğin yoksa belgeselleri izleyemiyorsun.
    5. Plus'ın kumandası ile hem tv hem receiver kumanda edilebiliyordu bunda o yok.
    6. Facebook, Twitter, Youtube'a girilebiliyor ama klavyeyi kumandanın oklarıyla kullanıyorsun yani pek tadı yok pek anlamı da yok. Girceksem bilgisayar var, cep telefonu var...

Selamlar...

1 ve 2 nin öyle olduğunu herkes biliyor zaten..
    3. show,kanald,atv,star,trt1,fox,comedymax,dizimax,dizimaxmore un son 1 haftadaki programlarının tekrarı var ve stabil.bence güzel
    4. mantıklısıda o zaten..nat geo ve iztv yi herkes izleyebiliyor.sadece discovery i belgesel paketin varsa izliyorsun.
    5. o da teknik bir konu
    6. bilgisayardaki ya da televizyonunuz dokunmatik olmadıgına göre tabletteki tat elbet olmaz ama hiç olmamasına gore uygulamaların olması daha iyi degil mi?

siz aynı anda bir kanalı kaydedip diger kanalı izlemek istiyorsanız ve harici hdd li receiver istiyorsanuz IQ yerine PLUS la devam etmeniz daha mantıklı.onun dısındaki tum ozellikleri ve makinenın hızı PLUS a gore IQ nun daha iyi bence

• quote:

Arkadaşlar,

Selamlar...

Mspulur geçiş sürecini anlatır mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim hic digiturk um olmadi, hep canak antene tabiyim :D
  • Hediye kanalları açılan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pr1aPoS

quote:

Arkadaşlar,

Selamlar...

Mspulur geçiş sürecini anlatır mısın?

geçiş süreci derken aradım geldiler taktılar. ama memnun kalmadım tekrar digiturk plus a döndüm

• Sizce de Digiturk bu konuda çuvalladı mı?
  • Digiturk iq bağlatırken o yanında verilen ve kilit nokta olan iq'yu iq yapan şey olan mavi küçük kutucuk ne hikmetse benim modemi göremedi. TTNET'in zte marka modemini kullanıyorum, hipernet'e geçince kampanya ile birlikte verildi. Bu sorunu herhangi bir şekilde aşabilir miyim acaba? Kurmaya gelen arkadaş da kusura bakmayın göremiyor modeminizi dedi ve o aparatı kurmadan, fiyatlandırmaya da tabi tutmadan gitti haliyle. Yardımcı olabilecek biri var mı bu konuda?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.