Şimdi Ara

Digiturk İlk Üyelik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ailenin yıldızı paketini almak istiyorum.Aradığımda pakete ek olarak bir film bir dizi kanalı toplam 22 tl aylık ücret istediler. Eutelsat uydu önerdiler.Bu fiyata bu paket herkese aynı mı. İlk defa çanaklı bir yayın alacağım yıllardır kablo tv kullanıyordum. Dikkat etmem gereken varsa yardımcı olursanız memnun olurum.

• Kablotv'den digiturk'e geçmek için bir nedeniniz yok bence..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Kablotv'den digiturk'e geçmek için bir nedeniniz yok bence..

En çok beğendiğim Bbc earth 5 nisanda digitürk e katılıyormuş. Zaten İz tv gibi iyi bir kanalı ve diğer belgesel kanalları. Sanırım belgesel konusunda en iyisi digitürk olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goragora

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Kablotv'den digiturk'e geçmek için bir nedeniniz yok bence..

En çok beğendiğim Bbc earth 5 nisanda digitürk e katılıyormuş. Zaten İz tv gibi iyi bir kanalı ve diğer belgesel kanalları. Sanırım belgesel konusunda en iyisi digitürk olacak.

BBC Earth Tivibu'da da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DSLAM

Kablotv olsun diğer platformlar bitti zaten bein mediayı geçemezler.

Digiturk önce ulusal kanalları HD yapsın ya Nat geo grubu bile çamur gibi daha..

• digitürke hiç bulaşma derim...
  • Dsmart üyeliğim var ve Digiturke de üye olmak istiyorum.müşteri hizmetleri Ailenin yıldızı paketine bana ilk 3 ay 13.5 TL 9 ay 27 TL 1 ay sporun yıldızı hediye kampanyası var dedi.Bundan daha uygun fiyat alabilme imkanı var mı acaba

• kardeş digiturkten şaşma sektörün en güçlüsü digitürk sakın diğer dandik platformlara bulaşma 24 ay taahüt imzalatıyorlar kurtulamıyorsunda allah nasip ederse dsmart denen aşağılık lanet platformdan kurtulmama 3 ay kaldı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69EABE05A -- 31 Mart 2018; 15:23:34 >
  • Yorum yazan arkadaşlara teşekkürler. Sanırım bende BBC Earth kanalının gelmesinden sonra digiturk e geçeceğim.
  • erdalion E kullanıcısına yanıt
    Alamazsın en uygun fiyat k kartına 22 tl
  • hocam 6 senedir dsmart üyesiyim 2 senedir de digitürk. Taahhütlerimi hep senelik yaparım hiç biryere 2 sene mahkum olmam. Kimse bana zorla birşey kakalamadı imzalatmadı. Her sene sonunda telefonla 20 dk pazarlık yaparız işime geldiği an kabul ederim. İptal yolu da fax email bayi her ne haltsa işini takip edersen kolayca çıkarsın. Temel kural telefondaki kelime oyunlarına kanmamak üyeliğini takip etmek.Platform savunucusu değilim kim hangi kanaldan zevk alıyorsa ona göre tercih etsin. Sektörün iyisi kötüsü diye birşey yok alayı kan emicidir tüketici uyanık olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 31 Mart 2018; 23:49:43 >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    ilk üyelikte dsmart ve tivibu 24 ay taahhüt istiyor digitürkte 12 ay söz vererek üye olabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69EABE05A -- 7 Nisan 2018; 19:1:41 >
  • Bbc earth dsmartta da var. Hoşgeldin+belgesel paketi ile 24₺’ya abone olursun. D-smart 270+ kanal izleme imkanı sunarken, benzer paketteki Digiturk’te sadece 109 kanal var. İki yıllık taahhüt verilir ne olacak. 6 yıllık aboneyim. İki hafta önce full paket 15 liraya 24 ay taahhüt uzattım. Digiturk gereksiz pahalı. Paketler ederinin çok üstünde. Ayrıca Viasat History diye belgesel kanalında müthiş yayınlar oluyor. Zaten smartta favori içeriğim belgesel, sonra spor.

İptal işlemi basit. Btk’ya iptal şikayeti açtığında kağıt, kalem, fax gibi ilkel şeylerle uğraşmıyorsun. Yukarda işi bilmeyenler yorum yapmış, aldanma.

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Benim için önemli belgesel kanalları İz tv ve BBC earth. Dikkatli incelerseniz belgesel kanallarinda sanirim digiturk daha iyi.Cevap yazdığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goragora -- 9 Nisan 2018; 18:36:23 >
  • Dsmart duraklama dönemine girdi, Digiturk kanalları ağırdan da olsa HD'ye geçirmeye başladı. Hayatında hiç platform işletmemiş Demiröeren Grubu'na geçmişken şahsen Dsmart almazdım, 1 senelik taahhütün bitmesi için gün sayıyorum. Adamlar o kadar rahatlar ki yeni yayın anlaşması yapmamak için Moviesmart Classic kanalındaki eski yabancı filmler yerine 360p alt sınıf Türk filmi yayınlıyorlar.

Sporla işin yoksa ve içine sinecekse al Digiturk gitsin, onda da tek mantıklı paket ailenin yıldızı. Film paketi iyi olsa da sadece film içeriği 22 TL etmez, dizi kanalları da olsaydı o zaman iyi olabilirmiş. Kayıt özellikli HD kutu istersen +15 TL, 4K kutu istersen +20 TL'yi söylemiyorum bile.Standart kutularda ücret kalkmıştı geçen sene. Eutelsat uydusu alınmalı, Türksat hata olur.

Telekom mobile yeni gelenlere Tivibu uydu süper paket 1 lira, sinema kanallarının kalitesizliğine katlanırım diyorsan alınabilir.

Yukarıda yazıldığı gibi tüm platformlar kan emici, al birini vur ötekine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 10 Nisan 2018; 17:53:15 >

• ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum .Taahhütum bitiyor. Digiturk e geçeceğim

• İlk 3 ay ücretsiz sonraki 9 ay 27 tl ye geçtim dün.İlk ay lig tv ilk 2 ay da film kanalları hediye ettiler.
    (Bir radyo programına katılmıştım o yüzden böyle dediler ne kadar doğruysa.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: getz63

İlk 3 ay ücretsiz sonraki 9 ay 27 tl ye geçtim dün.İlk ay lig tv ilk 2 ay da film kanalları hediye ettiler.
    (Bir radyo programına katılmıştım o yüzden böyle dediler ne kadar doğruysa.)
    Yeni müşteri için iyi almışsın sanırım

• Konu dışı ama ilgilenenler olursa diye yazıyorum,

Merhaba,

Digiturk kullanıyorum. Bağlatmayı düşünen varsa benim üyeliğimi referans göstererek ikimiz de bir ay fatura ödemeyiz. İlgilenenler özel mesaj olarak iletişime geçebilirler...

Metin BİLGİN

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.