Şimdi Ara

DİGİTURK HUMAX 9506 (Genel Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
5
Favori
53.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byJuck

Evet wifi Adaptörü yanında geldi. Kabul etme boş ver aç müşteri hizmetlerine anlat iptal etsinler.

Sözleşmeyi yeni mi yaptın bitmek üzere mi?

Yeni bağlatacaktım. Ama müşteri hizmetlerinin yeni üyelere bile ikinci el cihaz bağlıyoruz demesi açıkçası canımı aşırı sıktı. Bakalım yarın tekrar arıycam. çok saçma bir firma

• castingdamage kullanıcısına yanıt
    Sıfır cihaz ve istediğiniz modeli söyleyin bunlar temin edilirse bağlatmak istiyorum dersiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_emre

Merhabalar,

Digiturk taahhütümü 24 ay daha uzattım. Önceki cihazım 9504'tü, hem kanal geçişleri yavaştı hem de kanal silmeye başlamıştı.

Yeni cihaz istedim, 9505 verdiler. Ancak Denon AVR ses sistemime giden ARC sinyalini kesiyor 9505. HDMI ARC bağlantı sorunu olduğunu bu forumda öğrendim. TV'yi açmadan önce Digiturk elektriğini kesiyorum, Netflix ile Arc'yi aktif hale getiriyorum, sonra digiturkü açıyorum, ancak öyle çalışıyor.

9506'da ARC sorununun ortadan kalktığını söyleyebilecek birisi var mı? Ona göre değişiklik talep edeceğim.

Çok teşekkürler.

Kimse yanıt vermedi ama ben 9505'te HDMI ARC sorunu yaşayanlara yardım olması için bilgi vereyim.

9506 aldım sorunum çözüldü. Hem wi-fi olan ve en son çıkan kutuyu kullanıyorum hem de ses sistemi sorunum çözüldü.

Stoklarda zor bulunuyor onu söyleyeyim.

• byJuck kullanıcısına yanıt

Sıfır cihaz istediğimi söyledim. Fakat ellerinde sıfır cihaz olmadığı, yeni, üyelere bile ikinci el cihaz kurduklarını söylediler. Gelicek cihaz 9502ydi o da tv üniteme sığmadığı için iptal ettim. Bakalım artık ağustos gibi tekrar bağlatmayı deniyecem

• castingdamage kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Şikayet var üzerinden yazın özellikle bu kutuyu istiyorum diye yardımcı olurlar. Gerekirse başka bayiden getirebiliyorlar.

• Wifi usb adaptörü ne işe yarıyor aceba ?
  • Burak Eren XQSFZ B kullanıcısına yanıt
    Cihaza kablosuz olarak internet gelmesini sağlıyor. Cihazdan kendi modeminizi bulup şifrenizi giriyorsunuz ve digitürk'ün sunduğu hizmetleri izliyorsunuz? Film dizi... Ücretli ücretsiz...

• selam. hayırlı forumlar. birkaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim.
    9103 kutu bozulduğu için değişim istedim. (bu arada 9103 de hdmi arc sorunu vardı ses sistemine giden sinyali kesiyordu ucuzbi hdmi çoklayıcı ile bu sorunu çözmüştüm. bu sorunu yaşayıp kutusundan memnun olanlar bu yöntemi deneyebilirler). 9104 getirdiler çok yavaş bi kutu kanal geçişleri ses geliyor 4 sn kadar siyah ekrandan sonra görüntü geliyor. biraz araştırdım. 9505 e karar verip onu istedim fakat ondada hdmi arc sorunu varmış. tekrar arayıp getirmeden 9506 istediğimi belirttim. benim için arc çok problemi sorundeğil kaliteli görüntü ve hızlı olması daha önemli
    sormak istediklerim. 05 ile 06 arasında görüntü, hız ve donanım özellikleri arasında fark varmı hangisi daha iyi?
    9104 kullanım kılavuzunda dolby digital desteklediği yazmıyor, 9105 in desteklediği yazıyor. 9106 kılavuzunu bulamadım. dolby digital 5.1 destekliyormu? hangi kanallarda alabiliyoruz dd5.1 sesi?
    9106 da usb wifi var büyük ihtima vermicekler ama belki ilerde mşt.hiz. yada şikayet ile alabilirim wifi bitık önemli
    seri kanal geçişleri kaliteli görüntü dd5.1 ses önemli benim için. bu bağlamda hangi kutuyu önerirsiniz 06 dahamı iyi bir kutu 06 yoksa 05 alayımmı yoksa direteyimmi 06 için
    bugün 3~5 arası gelicekler cevaplarsanız sevinirim. DİGİTURK HUMAX 9506 (Genel Konu) DİGİTURK HUMAX 9506 (Genel Konu)

• Bende Sagemcom 4K plus Kutu(DT6142UHD) istedim.4k kutularda problem var dediler bekliyorum. 4k kutu olarak kullananlar en çok bundan memnunmuş.
    Sagemcom 4K plus Kutu(DT6142UHD) memnun olmayan şu model 4k olarak daha iyidir diyen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yılllık üyeyim 9102 HD kutusunu kullanıyorum, bu kutu çok büyük olduğu için bugün arayıp 9506 talep ettim değişim için 73 TL ücret istiyorlar.

Bu işlem için ücret mi ödediniz arkadaşlar?

• Merhaba arkadaşalar. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi ben 2014 den beri kesintisiz üyeyim. Bana humax 9504 bağlamışlardı. Ligler bitince üyeliğimi dondururum ben. Neyse Avrupa şampiyonası olduğu için hi-fi sistemime tivibu cihazını bağladım resmen seste daha iyi verim aldım. Hatta görüntü de iyi oldu gibi. Epeydir dt kutusunda seste bir sorun yaşıyordum zaten az geliyordu amfiden sürekli ayar vs canımı sıkıyordu. Hdmı kablo aynı zaten sistemde her hangi bir sorun yok. Bu işlerden az çok anlarım yani... Şimdi sorum şu size?

1:2014 den beri kullandığım için bu kutunun mülkiyeti artık benim midir? dt böyle bir şey var mı?

2: Dt de en iyi güncel cihaz hangisidir? 4k cihaz hariç tabi

3: Yeni bir cihaz talebin de bulunsam ücretsiz değişim olur mu? gelen cihaz sıfır mı olacak?

4: tivibu ve dt kartlarını değiştirsem çalışırlar mı? sorunsuz kart yanmadan çalışırsa hiç sorun değil o şekilde çözmek işime gelir bunlara ağız eymiş olmam (daha önce bunun konusunu açmıştım ancak tam tatminkar cevaplar gelmedi açıkcası) Ayrıca böyle bir imkan varsa dt üyeliğim benim eutelsat üzerinden türksat üzerinden de düzgün çalışır mı?

Teşekkürler iyi günler.

• Bugün ücretsiz olarak DT 9102’den geçtim. Henüz çok yeni ama pek umduğum gibi bir cihaz değil.

Küçük olması ve wifi dışında bir artısı yok 9102’ye göre. Bazen yayın takılıyor gibi.
    Portal ise yavaş. 9102 kaç yıllık cihaz daha hızlıydı.

Kanal geçişleri çok yavaş. DT 9102 boyut dışında çok daha iyi bir cihaz bence. Digitürk bu devirde hala çağ dışı cihazları kullandırıyor bunun neyini tavsiye ediyorsunuz anlamadım. Resmen pişmanım şu an.
    Diğer evde DT9105 kullanıyorum o bile daha sorunsuz bir cihaz sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felisleo2 -- 24 Haziran 2021; 15:9:10 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam,

Ben evde projeksiyon kullanıyorum, Digitürk aboneliği yaptım. Ve sadece wifi kullanabiliyorum, hangi kutuyu tavsiye edersiniz?

Acaba harici elimizdeki wifi adaptorlerini de kullanabiliyor muyuz?

bende 2.4 ghz tp-link antenli adaptor var çok memnundum yedeğe çekmiştim.

• Inside the nature kullanıcısına yanıt
    Sanırım olur bunlarda da başkasından alıyor zaten. Çekim gücü pek süper değil ama

Hocam kurulum için aradılar, cihaz 9104 var diyorlar? Bu cihazla kuruluma izin vereyim mi?

9506 istiyorum ama anlamadım elimizde cihaz yok diyorlar?

• Inside the nature kullanıcısına yanıt
    9506 ellerine ulaştığında gelip takmalarını söyleyin. Bana da farklı model takılmıştı sonra müşteri hizmetlerini aradım tekrar servis geldi değiştirdi. Uğraştırdı kısacası siz en baştan müşteri hizmetlerine söyleyin

Kurduruyorum hocam dediğiniz gibi,

Binanın normal merkezi uydusundan bağlantı yapabiliyorlar değil mi? Bende şuanda tv kablosu da yok onu da almam gerekecek.

• Kablo konusunda bazen yardımcı oluyorlar bazen olmuyorlar. Merkezi sisteme bağlıyorlar zaten kablo duvarda değil mi? Değilse tv'nin oraya kadar çekmeniz gerek

• 9506 cihaz servise gelmiyor uzun bir zamandır sebebi nedir acaba?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.