Şimdi Ara

DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
20
Favori
46.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

daha ucuz almak isteyen varsa özelden bana ulaşabilir.

hasansenturk2 ve exhumation nickli üyelere satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metuce -- 3 Kasım 2016; 15:33:14 >
  • beyler kuruluma geldiklerinde kumanda ws dkkat edin,bana eski kumanda vermişler sonradan farkettim yanları soyulmuş , çalışıyor diye sorun etmedim,bu arada 100 tllik altın uclu hdmı kablo satmaya çalıştı 100tlye inmiş ben almadım,tavsiyede etmem
  • J. Seinfeld kullanıcısına yanıt
    Mrb Hocam hangi şubeden aldınız Stokta hala mevcut mu acaba?
  • Arkadaşlar büyük sehirlerde paketler tükenmek üzere özellikle Ankara Izmir istanbuldan paketi almak istiyenler elinizi çabuk tutun stoklar hızla tükeniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zzkan35 Z kullanıcısına yanıt
    Kule sitedeki teknosadan aldım. stok durumunu bilmiyorum ama vardır bence. Önce kent e gitmiştim orda yoktu kule ye yönlerdirdi çalışan

• profesör06 P kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de sayenizde dün aldım. Bugün bayi telefonla randevu istedi, Aktivasyon ücreti dışında kurulum ve çanak ücreti de ödemeniz gerekiyor dedi. Bende ödemem diyerek müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri Hizmetleri de ödememeniz gerekiyor dedi. Bayi yine de ısrar ediyor ödeyeceksiniz diye. Ne yapmam gerekiyor? Kurulum ücreti yok diye biliyorum..
  • Direk internet mağazasından alamıyor muyuz? İllaki mağazadan mı teslim almalıyız yoksa kargo ile de seçsek olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le_tatative -- 28 Ekim 2016; 13:40:49 >
  • le_tatative kullanıcısına yanıt
    Kargo ile alabilirsiniz ücretsiz olarak

• peki, mevcut üyeliği iptal edince aynı isim ve adrese bu yeni üyeliği aktif edebiliyor muyuz?

birde benim cihaz 9505 değişmesini istemiyorum, yine aynı cihazı servis benden alıp geri bana vermiş gibi yapabiliyor mu ?
  • Verdim siparişi, onay bekliyor su anda sanırım.. Bir sorun çıkmaz inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben digiturk üyesiyim, süperlig paketim de var peki ben bunu alırsam yan oda üyeliğime geçerli olur mu? Giriş+Hd+2 Keyif Paketi+ Şampiyonlar Paketini Yan oda üyeliğime aktarabilir miyim? Yoksa ayrı bir yeni üyelik mi almak gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim_85 -- 28 Ekim 2016; 15:50:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul. Mall of şubesinde varmı kredi kartına taksit varmı ?

• Aziz Kancar kullanıcısına yanıt
    Bugün şubeden aldım yalnız taksit var mı diye sormadım
  • Axesse var. Worlde var

• Bu üründen almayı düşünüyorum, fakat binamızda mdu 4 lnb olduğu için dt9103 cihazla tüm kanalları seyredebilirim. Dt9103 cihazı bayilerde açılmamış kutu olarak bulmak mümkünmü?
  • Herkese hayırlı günler dün almıştım paketi. Bugün sony 43w805c cihazıma digitürk kurulumu için yetkili servis geldi. 3 tane ayrı cihaz denedi bütün hdmi girişlerine tek tek taktı fakat hepsinde de sinyal yok girişleri kontrol edin uyarısı verdi. Adam hdmi girişleri arızalı büyük ihtimalle dedi ve gitti. Sony servisi aradım o da önce digitürke salladı sonra güncelleme yap bi daha dene dedi. Tv 4 aylık ve hdmi girişlerini daha önce kullandım sıkıntı yaşamadım. Bu problemi yaşayan oldu mu

• Parafly ile magaza teslim aldim.
    382 tl odedim..
    15 tl paraf para geldi..
    367 tl ye geldi..
    6 taksit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutay2455 -- 29 Ekim 2016; 14:46:34 >
  • msgorur M kullanıcısına yanıt
    HDMI kabloda arıza olasılığını da gözeterek cihazları farklı bir HDMI kablo ile denedi mi?
  • Kimisi 30 TL kurulum için verdim diyor, kimisi vermedim diyor. Bu konuya net açıklık getirecek biri var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir mavibahçe teknosa daki elemanlar sayemde öğrendi. Hemen kendilerinede aldılar. Dh forum takip edin dedim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.