Şimdi Ara

DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
20
Favori
46.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu sd yayin sanirim hd fark dahilmi fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hd dahil hocam fiyata

• Konunun basligini gorunce digiturk markasi bitmis gibi hissediyorum. Konunun ismini platformun adi ile değiştirirseniz daha uygun olacak sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Hd dahil hocam fiyata

Yeni kampanyalar bekliyoruz hocam.

• Tamam hocam yeni kampanyalar oldukça buradan paylaşım yaparım sizlerle.

• arkadaşlar...digitürk güncel kampanyaları ülkemize hayırlı olsun sıradan vatandaş olarak temenni ederim...
  • 4ay 10tl diğer ay 15 tl merhaba paketine uye olduk 78 saat icinde uyelik dahlindeki kanallari rahatca izleyebilirdiniz dediler. Baktim ama belgesel kanalları cok az. Ve hd yayin yok bulamadim 1-2gune gelir heralde hangileri hd ? Biz halihazirda dsmart uyesiydik butun kanallar 21tlye kullaniyorduk belgeselde 2ye katlar dsmart sizce digiye gecmekle hatami ettik. Dsmartin bitmesine daha 2 ay var kaldirdik kenara :) digiyi denemek istedik umarim iyi olue bizim icin

• quote:

Orijinalden alıntı: xkaanx9

4ay 10tl diğer ay 15 tl merhaba paketine uye olduk 78 saat icinde uyelik dahlindeki kanallari rahatca izleyebilirdiniz dediler. Baktim ama belgesel kanalları cok az. Ve hd yayin yok bulamadim 1-2gune gelir heralde hangileri hd ? Biz halihazirda dsmart uyesiydik butun kanallar 21tlye kullaniyorduk belgeselde 2ye katlar dsmart sizce digiye gecmekle hatami ettik. Dsmartin bitmesine daha 2 ay var kaldirdik kenara :) digiyi denemek istedik umarim iyi olue bizim icin

Turksatsa üyelik ki anladığım kadarıyla öyle... boşa hd kanal bekleme hocam. Gelmezzz. Ya eutelsata kaç ya da iptal edip dsmarta dön yol yakınken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide bizde tum kanallar yok dediler 78saat icinde hepsi gelir dogrunu bu

• Yapılması gereken baş konu asla vestel tabanlı alıcılarını almamak. Aksi takdirde üyelik ve platform hizmetleri rezil bir hal alıyor, digitürkün bir keyfi kalmıyor.

Koskoca kurum bu kötü imaj sağlayan alıcıları ısrarla niye kullanır anlamıyorum. Kaldır şu anlaşmanı yahu. Dünyada adam gibi alıcı firması mı yok.

Vestelin kendine hayrı yok, digitürk milyon dolarlar yatırımlara para aktar, digital platform hizmeti sunan firma olarak alıcıların bir işe yaramasın. Tam Türk kafası işte.
    2 bin tllik telefon al kontörün olmasın gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 11 Mart 2017; 2:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkaanx9

Bide bizde tum kanallar yok dediler 78saat icinde hepsi gelir dogrunu bu

78 saat ne hocam. Millet uzaya mekik yolluyor 78 saatte. Açılması en fazla 1 saat sürer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Kahkaha attim vallahi. Sıkınti yok alirken oyle yok dünyaca ünlü belgeseller yok film kanalları filan alinca bom b*k sey cikti. Film kanallari iyi olduğunu biliyorum lakin hd degil bein movie family yaziyor family yazısı okunmuyor o kadar kötü görüntü. Sadece ulusal kanallar hd oda normal uydudada var bizde arayıp iptal ettirdik yarin gelip alacaklar zaten 7 gun icinde ücretsiz iptal hakki var tüketicinin. Bir tek iyi yani usb bağlayıp durdurup geriye alma ve dilediğin zaman seyi iyi.

• Güncel kampanya yok artık eskisi gibi
  • sinema+belgesel için ilk 4 ay 25 sonrası için 40 tl teklif ettiler
    sizce nasıl arkadaşlar.
    bu arada uydu alıcım yok,tv.nin kendinde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

sinema+belgesel için ilk 4 ay 25 sonrası için 40 tl teklif ettiler
    sizce nasıl arkadaşlar.
    bu arada uydu alıcım yok,tv.nin kendinde var.

acil cevap lütfen.
  • Digiturk almayı düşünüyoru,sporextra paketini 12 ay taahhütlü olarak aylik ne kadara izlerim?(Turksat)

• carlesro kullanıcısına yanıt
    Mevcut uyelere 12 ay taahhutlu ilk 2 ay 10 tl sonraki aylar 20 tl. bir de kredi karti kampanyasi ile 180 tl
    Yeni uyelere ilk 4 ay 20 tl sonraki aylar 42 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kursa1903 -- 16 Nisan 2017; 8:58:34 >
  • Teşekkürler,peki ulusal kanallar hd mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlesro -- 16 Nisan 2017; 8:59:55 >
  • carlesro kullanıcısına yanıt
    yok onun için de 7 tl (galiba) hd paketi almak gerekir

• Galatasaray Fenerbahçe derbisi için haftalık paket satışa çıktı Digiturkplay sayfasında

Sizde uygun fiyata Galatasaray Fenerbahçe derbisini izlemek istiyorsanız haftalık kod için whatsap dan ulaşın 05437229096

Ücret 15 tl

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.