Şimdi Ara

DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
20
Favori
46.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda aktif olan ve 02 Ocak'ta sona erecek olan Teknosa paketi ile açtırdığım üyeliğimi yeni aldığım teknosa paketi ile uzatmak için geçen hafta aradığımda baya bir uğraştım ama işi bilen birine denk gelemedik :), indirim olarak tanımlamamızı istemiyorsanız yeni kurulum yaptırmanız gerekli dediler başka bir şey demediler ve aynı adres üzerine ikinci lig tv yi kurdular. Söz de aynı adrese ikinci lig tv yi kuramıyorlardı. Şu anda iki üyelikte aktif, eskisi 02 Ocak ta sona erecek. Hatta onun için iptal faksı çektim arayıp teklif veriyorlar. :)

Görünen o ki bu konuda da bir standart yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thetrooper00

Şu anda aktif olan ve 02 Ocak'ta sona erecek olan Teknosa paketi ile açtırdığım üyeliğimi yeni aldığım teknosa paketi ile uzatmak için geçen hafta aradığımda baya bir uğraştım ama işi bilen birine denk gelemedik :), indirim olarak tanımlamamızı istemiyorsanız yeni kurulum yaptırmanız gerekli dediler başka bir şey demediler ve aynı adres üzerine ikinci lig tv yi kurdular. Söz de aynı adrese ikinci lig tv yi kuramıyorlardı. Şu anda iki üyelikte aktif, eskisi 02 Ocak ta sona erecek. Hatta onun için iptal faksı çektim arayıp teklif veriyorlar. :)

Görünen o ki bu konuda da bir standart yok.

Ne teklif veriyorlar hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    En son verdikleri fiyatta yıllık 750 TL ye geliyordu toplamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: thetrooper00

En son verdikleri fiyatta yıllık 750 TL ye geliyordu toplamı.

Ne yapmışlar öyle :)) kabul edilebilir bir teklif değil gerçektende :))

• Tarık Bey'in yönlendirmesiyle Yavuz Bey'in hesabına eft geçerek paketi aldım. Hemen ardından servis arayıp bugüne randevu verdi. Bugün de gelip kurulumu yaptılar. Gelen servis paket tanımlamasını şifre olmadığı için yapamadı. Yavuz Bey'in yardımıyla Digitürkten arayıp kanal tanımlamasını (03.01.2018'e kadar) yaptılar. Kısa sürede kurulum tamamlanmış oldu ve kanallar açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Arkadaşlar son paketler almak istiyenler özelden mesaj atabilir

elinizde paket var mı hala
  • Profesör nickli arkadaşımızla bugün görüştüm.Bir tek Eyüp de kaldığını, orada da depoda olabileceğini söyledi.1 paket benim için ayırttı,sağolsun.

Kaldıysa hemen alacağım da kesin benim şansıma bitmiştir.

Keşke konuyu 1 hafta önce görseymişim.
  • Evet bende bekliyorum. Şans artık, olursa uzatacağım. Olmadı Digiturk ile yolları ayıracağım.
  • Arkadaşlar sampiyonlar paketi icin 31 aralık son aktivasyon tarihi almak istiyen arkadaşlar pm lutfen eğer eutelsat uzerinden paketi kullanan varsa vede uzatmak istiyosa direk uyelik uzerine ekletebiliriz aynı gün icinde
  • Sonunda bugün 2 Ocak'ta bitecek üyeliğime ekletebildim. Konuyu bilen birini bulana kadar uğraşmak gerekiyor .
  • Profesör06 hocam sayesinde mevcut aboneliğe ekletmek suretiyle 1 yıl daha uygun fiyata aboneliği uzattım.
  • Bu paketi aktifleştiren biri online işlemlerden paketler sayfasının ekran görüntüsünü atabilir mi
  • quote:

Arkadaşlar sampiyonlar paketi icin 31 aralık son aktivasyon tarihi almak istiyen arkadaşlar pm lutfen eğer eutelsat uzerinden paketi kullanan varsa vede uzatmak istiyosa direk uyelik uzerine ekletebiliriz aynı gün icinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solanj23 -- 30 Aralık 2016; 15:23:45 >
  • quote:

Arkadaşlar sampiyonlar paketi icin 31 aralık son aktivasyon tarihi almak istiyen arkadaşlar pm lutfen eğer eutelsat uzerinden paketi kullanan varsa vede uzatmak istiyosa direk uyelik uzerine ekletebiliriz aynı gün icinde

hocam pm de gönderdim, konu üzerinden alıntı da yaptım cevap vermiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tar1k_demir

Bu paketi aktifleştiren biri online işlemlerden paketler sayfasının ekran görüntüsünü atabilir mi

Dizi paketi hediye.
    http://prntscr.com/dpp8ni
  • Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Orijinalden alıntı: tar1k_demir

Bu paketi aktifleştiren biri online işlemlerden paketler sayfasının ekran görüntüsünü atabilir mi

Dizi paketi hediye.
    http://prntscr.com/dpp8ni

Teşekkürler. Beni de dizi paketi hediye diye aradılar. Dizi degil film paketi istiyorum dedim hem dizi hem film ikisini de hediye etmişler

• Niye bende dizi paketi hediyesi yok arayan soranda..Hoş film paketi olsa daha iyi olurdu
  • Yavuz Bey'e ve Tarık Bey'e tesekkür ederim. Bitecek olan paketime sorunsuzca eklettiler.
  • @Profesör06 Hocam merhaba.Sizin yönlendirmeniz sayesinde Cevahir'den almış oldum paketi. Kasım ayında taahhütü biten ve şu an taahhahütsüz kullanmış olduğum aboneliğimin üzerine bu paketi tanımlatmak istedim,sadece 740 tl indirim olarak gösterebiliriz dediler. Bu ay ödemem gereken fatura 125 lira olduğunu hesap edersek 6 ay gibi bir süreye tekabul edecek bu indirim.Farklı bir çözüm yolu sunabilirmisiniz?

(NOT: 1 ay önce almış olduğum şifreyi kaybedip ikincisini aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pique -- 2 Ocak 2017; 13:53:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.