Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 liradır ederi sizde 6 liraya kim galatasarayın macını verir. kaldı lıgde 30 mac 6 x 180 lira millet nie 196 lira verip ortak oluyo o zaman .boş boş muhabbet yapmayın kardeşim
  • Tek maç satan varsa özelden yazsın fiyatıyla birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb li ortak arayan yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: xmuratbeyx

10 liradır ederi sizde 6 liraya kim galatasarayın macını verir. kaldı lıgde 30 mac 6 x 180 lira millet nie 196 lira verip ortak oluyo o zaman .boş boş muhabbet yapmayın kardeşim
    bana göre ederi bu hocam...geçen sene de ben 3 büyüklerle ortak olurken 150 lira aldım verdiğim kişilerden...maçbaşı 4.4 liraya vermiş oldum...6-7 lira bence yeterli..
  • Digiturk play maçı çok geç veriyor. Yaklaşık 2dk geç geliyor normal yayından. Bugün ben 5.golü izlerken maç 6-0 olmuş.

Bunun düzeltilmesi lazım.

• Digiturkplay'e Trabzonsporlu ortak arıyoruz. Katılmak isteyen varsa DM'den ulaşabilir.

Selamlar,
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Bizde TS ortağı arıyoruz. Hala düşünüyor musun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCManiakk -- 28 Ağustos 2018; 10:9:10 >
  • Beyler hiç FB ortak arayan yok mudur ya arkadaşım istiyorda sorup duruyor.
  • GS arayan ?

• 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    4 ekranlı üyeliğim var ,Fb liyim,,ortak arıyorum , Trabzonsporlu olabilir ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulluk68 -- 29 Ağustos 2018; 17:54:39 >
  • 3 haftadır bedava izliyorum digitürkplay maçları linkte ki anketi doldurarak bu hafta son kaçırmayın.

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar artmış mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Fiyatlar artmış mı?
    Son güncel fiyatları konuda paylaştım. Şu an için artış yok. Keşke kalite artsa..
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Ligin ilk ayı bitti düşmesi lazım bi nebze

• 4 Ekranlı Sezonluk pakete Beşiktaşlı ve Galatasaraylı ortak aramaktayım.
  • Arkadaşlar eğer varsa 3 ekranlı seçenekte Galatasaray maçları için ortak olabilirim.
    Fiyat ve ödeme seçeceği hakkında, 0507 403 6156 (WhatsApp) numarama mesaj atarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahlakçı

Arkadaşlar eğer varsa 3 ekranlı seçenekte Galatasaray maçları için ortak olabilirim.
    Fiyat ve ödeme seçeceği hakkında, 0507 403 6156 (WhatsApp) numarama mesaj atarsanız sevinirim.
    Beşiktaş taraftarı olan değerli bir arkadaşımız ile an itibariyle 2 kişiyiz.

Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor ya da diğer Anadolu takım taraftarları arkadaşlar iletişime geçerek, ortak sayısını arttırabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Beyler hiç FB ortak arayan yok mudur ya arkadaşım istiyorda sorup duruyor.
    Sevgili arkadaşım, bize (BJK+GS) ortak olabilir. 0507 403 6156 (WhatsApp) numarama mesaj atabilirsiniz.

Fenerbahçe ortağı ile mali yükümüzü bir derece hafifletebiliriz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahlakçı -- 30 Ağustos 2018; 18:4:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinex

fb li ortak arayan yazabilir
    Sevgili arkadaşım, bize (BJK+GS) ortak olabilir. 0507 403 6156 (WhatsApp) numarama mesaj atabilirsiniz.

Fenerbahçe ortağı ile mali yükümüzü bir derece hafifletebiliriz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahlakçı -- 30 Ağustos 2018; 18:4:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinex

fb liyim ortak arayan yazabilir
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.